Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Sestdiena, 01 Augusts 2020

14.-15.VIII Kamermūzikas festivāla "Satikšanās Saulkrastos" koncerti

14.augustā plkst. 20.00 Saulkrastu Pēterupes evaņģēliski luteriskajā baznīcā kamermūzikas festivāla “Satikšanās Saulkrastos” ietvaros notiks Kamermūzikas vakars. Programmā Džoakino Rosini “Sonata” Sol mažorā, Pētera Vaska “Vasaras dejas” divām vijolēm, kā arī Ludviga van Bēthovena Stīgu trio do minorā op.9 nr.3. 15.augustā plkst. 20.00 notiks ierastais Saulrieta koncerts, šoreiz neparastā vietā, Koklīšu stāvlaukumā, kurā mūziķi apvienos spēkus, lai atskaņotu Žorža Enesku stīgu oktetu un noslēgumā – Jura Karlsona “Vakara lūgšanu”.

Lasīt vairāk...

14.VIII Ģitārists Reinis Jaunais un grupa "Carnival Youth" Kangaru stacijā

14.augustā plkst. 19.00 Kangaru stacijā Ropažu novadā paredzēts pasākums “Nākamā pietura – Kangaru stacija”. Kā pirmais uzstāsies viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā Reinis Jaunais ar savu koncertprogrammu “Zeme”. Vēlāk, krēslai iestājoties un lampiņu gaismai sildot, ar akustisko performanci un dziesmām no saviem studijas albumiem priecēs grupa “Carnival Youth”.

Lasīt vairāk...

13.VIII T/c "Liiba" čempionāts pludmales volejbolā Ķekavā

  • Publicēts Sports

13.augustā plkst. 19.00  “Fortius” laukumos blakus Ķekavas sporta klubam sāksies tirdzniecības centra "Liiba" čempionāta trešais posms pludmales volejbolā. Čempionāts notiek četros posmos, pēdējais posms paredzēts 20.augustā. Kopvērtējumā tiek ieskaitīti trīs labāko posmu rezultāti. Vīru turnīram pieteikušās 16 komandas, dāmām – astoņas.

Lasīt vairāk...

13.VIII Riteņbraukšanas sacensību seriāla "S!-Velo 2020" otrais posms Siguldā

  • Publicēts Sports

13.augustā plkst. 18.00 “Fischer” Slēpošanas centrā Siguldā sāksies un līdz plkst.19.30 turpināsies pirmais no trim plānotajiem Riteņbraukšanas sacensību seriāla "S!-Velo 2020" posmiem (reģistrācija no 17.30). "S!-Velo 2020" ir bērnu un pieaugušo riteņbraukšanas sacensību seriāls, kur aicināts piedalīties ikviens riteņbraukšanas entuziasts. Sacensību seriāls jau notiek sesto gadu.

Lasīt vairāk...

12.VIII Brīvdabas kino vakars – spēlfilma "Piļsāta pi upis" Siguldā

  • Publicēts Kino

12.augustā plkst. 22.00 Siguldas Pils paviljonā paredzēts brīvdabas kino vakars ar Viestura Kairiša spēlfilmu “Piļsāta pi upis” (“Pilsēta pie upes”, 2020). Tas ir attiecību stāsts uz 20. gadsimta 30.–40. gadu vēsturisko pārmaiņu fona. Filmā ietverti daudzi un dažādi vēsturiskie notikumi, kas šajā laikā nepielūdzamā ātrumā sekoja cits citam, tostarp holokausts un leģionāri. Filmu caurvij latgaliešu valoda.

Lasīt vairāk...

12.VIII Normunds Rutulis, grupa "Otra puse" un Antra Stafecka koncertā aktīvās atpūtas parkā "JIP Mārupīte"

12.augustā no plkst. 19.00 atpūtas parkā "JIP Mārupīte" Mārupes novadā "Saulrieta koncerti Mārupē" trešās sezonas ietvaros uzstāsies Normunds Rutulis, kā arī grupa “Otra puse” kopā ar Antru Stafecku. “Dzīvā mūzika, saulriets, atmosfēra, izklaides bērniem, ēdieni un dzērieni, lieliska peldvieta, aizbēgšana no pilsētas, iespēja atpūsties un izbaudīt vasaru jau nedēļas vidū!” sola rīkotāji. Ierašanās no plkst. 17.30.

Lasīt vairāk...

Grupas "Sestā jūdze" mūziķis Modris Miķelsons aizrāvies ar klasiskās mūzikas baudīšanu

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā jūdze” dodas savas pastāvēšanas laikā pirmajā brīvdabas koncerttūrē “Šī ir vienīgā diena, vienīgā nakts”, sniedzot klausītājiem iespēju atkal satikties pēc ilgāka pārtraukuma. 28. augustā grupa viesosies Stopiņu novada Līgo parka estrādē, bet 29. augustā – Ikšķiles brīvdabas estrādē.

Lasīt vairāk...

12.VIII Latvijas futbola trešās līgas spēles Upesciemā un Ķekavā

  • Publicēts Sports

12.augustā plkst. 19.00 Upesciema stadionā Latvijas futbola trešās līgas Rīgas zonas turnīra kārtējo spēli aizvadīs sporta kluba “Upesciems” futbolisti. Turnīra tabulas vicelīderi mērosies spēkiem ar vienu pozīciju zemāk esošo futbola klubu “Jūrnieks”. Savukārt plkst. 19.30 “Audas” stadionā Ķekavā Vidzemes zonas turnīrā futbola klubs “Alberts” tiksies ar FK “Smiltene” futbolistiem.

Lasīt vairāk...

12.VIII Smieklu joga kopā ar Gintu Barkovski Salaspilī

12.augustā plkst. 19.00 “Rīgavas” Mūzikas un mākslas dārzā Salaspilī plānots pasākums kopā ar smieklu jogas treneri, piedzīvojumu filozofu un okeāna airētāju Gintu Barkovski. Smieklu joga ir unikāls koncepts, kurā ikviens var vingrināties smieties pat bez iemesla. Smieklu joga ir sirds, elpošanas muskuļu un imūnsistēmas treniņ nodarbība. Turklāt smiekli ir arī socializācijas veids, un nopietnība nav arī veselīga reakcija apkārtējās dzīves absurdam, turpretī humora izjūta attīsta elastīgu domāšanu, paverot ceļu empātijai un piedošanai, jo humors vienmēr piedod.

Lasīt vairāk...

12., 16.VIII Pludmales volejbola finālturnīri Ulbrokā

  • Publicēts Sports

12.augustā plkst. 18.00 Ulbrokas ezera sporta laukumos norisināsies pludmales volejbola finālturnīrs dāmu komandām, bet 16.augustā plkst. 10.00 turpat izšķirošās spēles aizvadīs vīri. Vieta finālā garantēta katra posma pirmo četru vietu ieguvējiem, pārējiem dalībniekiem jāpiesakās elektroniski.

Lasīt vairāk...

12.VIII Vakara tirgus un māsu Dimantu koncerts Baldonē

12.augustā no plkst. 18.00 Baldones tirgus laukumā – iknedēļas trešdiena tirgus. Koncertu sniegs baldonietes, māsas Laima un Katrīna Dimantas. Māsas nāk no septiņu bērnu ģimenes Baldonē. Dimantu ģimenē ir uzauguši četri brāļi un trīs māsas. Māsas Dimantas ir muzicējušas un vadījušas meistarklases Anglijā, Austrālijā, Brazīlijā, Īrijā, Krievijā, Turcijā, Kanādā, Ķīnā, Igaunijā, Lietuvā u.c. Laima un Katrīna abas var spēlēt dažādus mūzikas instrumentus, piemēram, kokli, stabuli, vijoli, čellu, ukuleli, akordeonu u.c. Viņu dziedājumā var dzirdēt unikālu balsu saderību.

Lasīt vairāk...

12.VIII Informatīvs seminārs Mārupē

12.augustā plkst. 16.00 Mārupes kultūras namā paredzēts informatīvs seminārs, lai palīdzētu jaunajām uzņēmējām labāk sagatavoties dalībai konkursā“Mammu bizness Mārupē”, ko drīzumā izsludinās Mārupes novada dome. Konkursa ietvaros sievietes, kuras audzina bērnu kopīgā dzīvesvietā vecumā līdz 8 gadiem (ieskaitot), varēs pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.