Menu
 

"Olainfarm" 50 gadu jubileju atzīmē ar zinātnisku konferenci ārstiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Vairāk nekā 200 ārsti no visas Latvijas – neirologi, psihiatri, kardiologi un ģimenes ārsti – tikās farmācijas uzņēmuma AS "Olainfarm" rīkotajā zinātniskajā konferencē par aktuālo veselības aprūpē, sākot no stresa reakcijām pārmaiņu laikā un emocionālajai inteliģencei līdz graudaugu alerģiju diagnostikai un jaunumiem Covid-19 attīstībā un ārstēšanā, informē uzņēmumā.

“Veselības aprūpē pastāvīga izglītošanās un zināšanu apmaiņa ir ārkārtīgi būtiska, tai skaitā starp dažādu jomu speciālistiem, lai pacienti saņemtu vēl labāku aprūpi, tāpēc savu 50 gadu jubileju AS “Olainfarm” atzīmē ar zinātnisku konferenci ārstiem. Arī mums kā farmācijas uzņēmumam sadarbība un komunikācija ar ārstiem, farmaceitiem un citiem nozares speciālistiem ir pamatu pamats, lai labāk varētu palīdzēt pacientiem. Tas ļauj mums identificēt pacientu vajadzības, nereti atklāt papildu īpašības jau zināmajām zālēm un meklēt jaunas attīstības iespējas,” pauda AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis.

Ar lekcijām par tādām tēmām kā stresa reakcijas pārmaiņu laikā, acetilholīna nozīme cilvēka organismā, kviešu un graudaugu alerģiju diagnostika, emocionālā inteliģence, sirds veselība un Covid-19 pandēmijā piedzīvotais konferencē uzstājās psihiatrs, RPNC “Pārdaugava” klīnikas vadītājs Dr. Elmārs Tērauds (RSU), Reto neiroloģisko slimību centra vadītāja un Neiroimunologu asociācijas prezidente doc. Viktorija Ķēniņa (RSU, PSKUS), alergologs, pulmonologs doc. Māris Bukovskis (RSU, PSKUS), Latvijas Ārstu psihoterapeitu asociācijas prezidente Dr. Gunta Andžāne, kardiologs, aritmologs prof. Oskars Kalējs (RSU, PSKUS) un infektologs, hepatologs asoc. prof. Gunta Stūre (RSU, RAKUS, Latvijas Infektoloģijas centrs), vēsta uzņēmumā. 

50 gadu jubileju AS “Olainfarm” svin oktobrī. Jubilejas gadā uzņēmuma akcionāri lēma par dinamiskāku stratēģijas īstenošanu ar koncentrētāku vadības komandu, lai ar pētniecības un inovāciju palīdzību nostiprinātos Rietumu tirgos. Uzņēmuma darbības fokusā ir 10 jaunu produktu izstrāde gadā. “Olainfarm” ir viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā ar tik bagātu vēsturi. Pusgadsimtu rūpējoties par sabiedrības veselību, “Olainfarm” ir kļuvis ne tikai par lielāko farmācijas koncernu Baltijas valstīs, bet arī par dažādu sociāli nozīmīgu projektu atbalstītāju.

AS “Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 50 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Uzņēmuma grupas konsolidētais apgrozījums 2021.gadā sasniedza 105,5 miljonus eiro. Uzņēmuma ikdienas darbu nodrošina 840 darbinieki, nodrošinot nepārtrauktu produktu ražošanas procesu 24/7 režīmā, atgādina uzņēmuma pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.