Menu
 

Sestdiena, 25 maijs 2019

Esi formā: kā trenēties uz batuta?

Ikvienam patīk tās vasaras dienas, kas smieklos un jautrībā tiek pavadītas lēkājot uz batuta. Bet tam ir arī citas priekšrocības, par kurām daudzi pat neiedomājas. Batutu var izmantot arī kā trenažieri fiziskās formas uzlabošanai. Pareizi veikti vingrinājumi palīdzēs tikt vaļā no liekā svara un stiprinās muskulatūru.

Lasīt vairāk...

Džons Delgalvis Saulkrastos: Tur, kur mīt māksla, apkārtne kļūst labāka

Ir brīži, kad ierastā un itin labā dzīves ritmā patīkamas pārmaiņas var ienest skats no malas. Šoreiz vīrs, kurš savdabīgi sacēla kājās Saulkrastus, ir Džons (Jānis) Delgalvis. Dzejnieks Imants Ziedonis droši vien viņu sauktu par “garaini, kas veicina vārīšanos”, jo tieši Džonam pieder ideja par Saulkrastu gleznotāju plenēra rīkošanu, gleznu ielas izveidošanas tradīciju pilsētas svētkos un, visbeidzot, brīvdabas mākslas izstādes rīkošanu Saulkrastu slimnīcas pagalmā.

Lasīt vairāk...

"Kodola" uzvedības receptes: izturēšanās pie galda

Šoreiz aplūkosim nevis ēdienu, bet uzvedības receptes. Esam jau publicējuši fragmentus no 1938. gadā izdotās grāmatas “Aukstais galds”, kurā tās autore, mājturības skolotāja Marija Feldmane, sniedz lietderīgus padomus un praktiskus norādījumus dažādu auksto ēdienu pagatavošanā mājas dzīvē un viesībām.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.