Menu
 

Jūrmala izsludinājusi profesionālās mākslas projektu konkursu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Jūrmala izsludinājusi profesionālās mākslas projektu konkursu Foto: pixabay.com

Sākusies projektu pieteikumu pieņemšana konkursam “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā” pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai. Pieteikumus var iesniegt līdz šā gada 10. decembrim.

Konkursa mērķis ir nodrošināt sabiedrībai iespēju baudīt daudzveidīgus vietēja un starptautiska mēroga profesionālās mākslas projektus – izstādes, koncertus, festivālus, filmas, izrādes –, realizēt kopprojektus sadarbībā ar Jūrmalas sadraudzības pilsētām, kā arī sekmēt Jūrmalas mūziķu un mākslinieku jubilejas grāmatu vai mūzikas ierakstu izdošanu, informē Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Krieviņa.

2017. gadā pašvaldības atbalsts piešķirts projektam “Deju festivāls “Baltijas uzlecošās zvaigznes 2018””, kura ietvaros norisinājās starptautiskās sporta deju sacensības “Baltic Rising Stars”, deju meistarklases jaunajiem deju skolotājiem un bija izveidota fotogrāfiju izstāde “Jūrmalas deju vēsture”. Pērn realizētais projekts “Meistarklases pianista Frančesko Attesti vadībā Jūrmalas talantīgajiem jaunajiem pianistiem” sniedza iespēju Jūrmalas Mūzikas vidusskolas jaunajiem pianistiem gūt vērtīgu pieredzi itāļu pianista vadībā, kā arī uzstāties projekta noslēguma koncertā.

No konkursā iesniegtajiem projektiem realizēti arī tādi ikgadēji un atpazīstami kultūras notikumi kā mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”, starptautiskais ērģeļmūzikas festivāls “Vox Angelica” un vairākas laikmetīgās mākslas izstādes mākslas stacijā "Dubulti", norāda I. Krieviņa.

Konkursa “Profesionālās mākslas pieejamība Jūrmalā” pieteikumi jāiesniedz līdz 2018. gada 10. decembrim plkst. 12.00 Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā Jomas ielā 1/5 vai jānosūta ar drošu elektronisku parakstu parakstīts pieteikums uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Plašāka informācija par projekta pieteikuma iesniegšanu ir pieejama www.jurmala.lv sadaļā "Kultūra" – "Kultūras projekti".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.