Menu
 

Vasarā Ikšķilē būs "Nerātnā vasaras nakts"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Šīsvasaras karstākais un kaislīgākais notikums Latvijas brīvdabu estrādēs būs topošais koncertuzvedums “Nerātnā vasaras nakts” ar draiskām dziesmām, nerātniem jokiem un temperamentīgiem dančiem, sola rīkotāji “Producentu grupa 7”. 26.jūlijā izrāde plānota Ikšķiles estrādē.

Jauniestudētajā muzikālajā uzvedumā dzīvā orķestra pavadījumā skanēs savulaik populāri joku hīti no Raimonda Paula un Ivara Vīgnera daiļrades,  dziesmas no  “Ornamenta”, Edgara Liepiņa repertuāra un tautasdziesmu apdares, bet to caurvīs nerātnās latvju dainas, ticējumi un apdziedāšanās. Dančos varēs iesaistīties arī skatītāji.

Ar lielu azartu un degsmi darbu uzsākuši uzveduma dalībnieki – aktieri Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Artis Robežnieks, Kārlis Reijers, dziedātāji Anmary, Atis Auzāns, Rūta Dūduma, dejotāji un Nerātnais orķestris. Koncertuzveduma režisors būs Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece – Ilze Kaša, muzikālais aranžētājs – Atis Auzāns.

“Visbiežāk mēs, latvieši, sevi rādām kā rāmu un romantisku dziesmu cienītājus, kas, protams, ir loti skaisti, bet mēs varam būt arī citādi,” saka producents Aigars Dinsbergs. “Ir īstais laiks atvērties dinamiskajam dzīvības spēkam, kas mīt mūsos un tas pārpārēm sastopams gan draiskajās latvju dainās un ticējumos, gan jestrajās 80.gadu joku dziesmās.”

“Nerātnās vasaras nakts” pirmizrāde notiks 29.jūnijā Tukumā, Durbes estrādē, pēc tam 30.jūnijā Alūksnē, Pilssalas estrādē, 6.jūlijā Limbažu estrādē, 19.jūlijā Saldū, Kalnsētas parka estrādē, 21.jūlijā Jelgavā, Pasta salā,  26.jūlijā Ikšķiles estrādē un 27.jūlijā Kuldīgas estrādē. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.