Latvijas junioru florbola izlase pasaules čempionātā kapitulē somiem

Foto – Martins Flouseks, IFF U19 WFC Foto – Martins Flouseks, IFF U19 WFC

Čehijas pilsētā Brno notiekošā pasaules U19 florbola čempionāta otrajā kārtā zaudējumu spēlē pret Somijas komandu ceturtdien piedzīvoja četru “Apelsīns/Oxdog Ulbroka” kluba spēlētāju pārstāvētā Latvijas junioru izlase.

Spēlē pret vienaudžiem no Somijas, kuri iepriekšējā pasaules čempionātā ieguva bronzas medaļas, latvieši jau sestajā minūtē bija nonākuši zaudētājos 0:2, taču līdz pārtraukumam vienus vārtus atguva, un vēl otrās trešdaļas vidū somu pārsvars bija tikai divi vārti (2:4). Turpinājumā gan izpaudās pretinieku meistarība – pēc divām trešdaļām jau 3:9 un beigās 4:14.

Divus no četriem vārtiem Latvijas komandas labā guva Ulbrokas kluba florbolisti – Rūdolfs Vilmanis un Daniels Jānis Anis, kuram arī viena rezultatīva piespēle. Punktu par piespēli nopelnīja arī Valters Lapiņš.

Apakšgrupas pēdējo spēli Latvijas jaunie florbolisti aizvadīs piektdien pret pašreizējiem pasaules junioru čempioniem, mājiniekiem čehiem. Pirmās kārtas spēlē Somija uzvarēja Čehiju 6:4.