Menu
 

Aicina piedalīties pirmajā Ķekavas novada sporta svētku velobraucienā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Lai veicinātu aktīvu brīvā laika pavadīšanu, popularizētu šosejas riteņbraukšanu un stiprinātu velobraukšanas tradīcijas Ķekavas novadā, 25. maijā Ķekavā notiks pirmais Ķekavas novada sporta svētku velobrauciens ar četrām dažādām distancēm, kur īsākā būs 500 metri un garākā – 80 kilometri.

Sacensības rīko Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra sadarbībā ar Latvijas Riteņbraukšanas federāciju, un tās notiek saskaņā ar Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības noteikumiem.

Ķekavas velobrauciena 80 km “Ķekavas avots” sporta distance ir iekļauta šī gada “Elkor-Giant” Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā kā pirmās kategorijas sacensības, un sagaidāms, ka uz starta līnijas redzēsim Latvijas labāko komandu riteņbraucējus. Distance vīsies no Ķekavas caur Daugmali un Baldoni, atgriežoties starta vietā Ķekavā. Šīs distances dalībniekiem būs jāveic divi šādi apļi un jāizbauda trases īpatnība – gan asfalta, gan grants ceļa segums. Šajā distancē ar naudas un atbalstītāju balvām tiks apbalvoti ātrākie seši braucēji un sešas braucējas. Pirmās vietas ieguvējs saņems 100 eiro lielu naudas balvu.

Vislielāko aktivitāti rīkotāji gaida velobraucēju un aktīvās atpūtas cienītāju iemīļotajā Tautas distancē, kas ierasti pulcē plašu dalībnieku skaitu. Tāpēc ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs aicināts piedalīties velomaratona 45 km garajā “Putnu fabrikas “Ķekava”” tautas distancē “Stiprie stilbiņi”, līdzīgi kā sporta distancē, mērojot ceļu no Ķekavas uz Daugmali un Baldoni un finišējot Ķekavā. Ātrākie trīs dalībnieki sieviešu un vīriešu grupā saņems velobrauciena atbalstītāju sarūpētās dāvanas.

Savukārt aktīvā brīvā laika pavadīšanas cienītājiem, jo īpaši sportiskajām ģimenēm, tiks piedāvāta īpašā “”Oshee” ģimenes distance”, kurā ikvienam – jaunam vai vecam – būs iespēja izbaudīt kopīgu velopiedzīvojumu 7 km garumā pa Ķekavu. Ņemot vērā, ka šī distance nav definēta kā sacensība, tad tajā dalībnieki tiks apbalvoti īpašajās nominācijās, kā arī viņiem būs iespēja piedalīties loterijā.

Ķekavas novada sporta svētku velobraucienā ir padomāts arī par pašiem mazākajiem, kas jau iemanījušies stūrēt velosipēdu. Savas iemaņas un veiklību pedāļu mīšanā viņi varēs demonstrēt “”Herkuless” bērnu sacensībās”. Katram dalībniekam sagaidāms īpašs pārsteigums.

Ķekavas novada sporta svētku velobrauciena vēstneši būs fitnesa trenere Paula Freimane, kā arī mūsu novadnieki – basketbolists Nauris Miezis, florbolists Klāvs Jansons.

Sacensībām noteikta dalības maksa un iepriekšējā pieteikšanās interneta vietnē www.sportlat.lv līdz 20. maija plkst. 24.00. Izdevīgākā dalības maksa, piesakoties līdz 25. aprīlim. Savukārt pieteikšanās sacensības dienā būs par paaugstinātu maksu.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem, uzrādot invalīda apliecību, dalība sacensībās ir bez maksas. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 25478125.

Paralēli riteņbraukšanas sacensībām visas sporta svētku dienas garumā bez maksas notiks dažādas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan mazajiem svētku apmeklētājiem, piemēram, Piebalgas kvasa pludmales volejbols, laivošana, vieglatlētikas daudzcīņa; bērniem – grandiozā putu ballīte, radošās darbnīcas un lielās spēles, pasākums bērniem “Stiprais cālis”. Ķekavas novada sporta svētki noritēs no 20. līdz 25.maijam, un velobrauciens būs šo svētku kulminācija, kas noslēgsies ar zaļumballi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.