Menu
 

Upesciema dāmu petanka komanda savās mājās nodrošina Latvijas čempioņu titulu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - SK "Upesciems" Foto - SK "Upesciems"

Pagājušās nedēļas nogalē Upesciema petanka laukumos norisinājās Latvijas čempionāta finālposms trijnieku komandām. Gan dāmām, gan vīriešiem piedalījās četras labākās komandas, kas cīnījās par uzvaru un iespēju startēt pasaules un Eiropas čempionātos.

Par čempioni dāmu konkurencē kļuva sporta kluba “Upesciems” komanda (Ginta Miglāne, Laura Miglāne un Jekaterina Soika), kas ar vienādu punktu skaitu, bet savstarpējo spēļu pozitīvās bilances dēļ apsteidza otrās vietas ieguvējas sporta kluba “Boule” spēlētājas (Velta Millere, Ieviņa Dzenīte, Agita Lejniece). Kā informē Latvijas Petanka sporta federācija, trešajā vietā palika Ventspils kērlinga kluba spēlētājas (Aida Pētersone, Inga Apmane, Eva Martinsone).

Vīriem līdz pat pēdējai spēlei nebija skaidrs, kura no četrām komandām uzvarēs. Pēdējā spēlē par čempioniem kļuva Ventspils Kērlinga kluba komandas spēlētāji (Raido Blumbergs, Andris Padrevics, Nauris Bogdanovičs). Kā spēle par otro vietu sanāca pēdējā cīņa starp Ērģemes komandu un JRFPC “Upesciema Warriors” komandu. Kaut arī komandu savstarpējās spēles beidzās pilnīgi identiski gan uzvaru ziņā, gan mazo punktu ziņā, par otrās vietas ieguvējiem kļuva Ērģemes komanda (Mārtiņš Kreilis, Imants Zvirbulis, Dainis Podnieks). Trešajā vietā “Upesciema Warriors” (Vladimirs Belijs, Igors Markovs, Mārtiņš Jirgensons).

Dienu vēlāk norisinājās Latvijas čempionāts TIR disciplīnā jeb individuālajās sacensībās precizitātē. Šajā disciplīnā Lucavsalā piedalījās 10 sievietes un 30 vīrieši, starp kuriem bija arī četri jaunieši.

Dāmām uzvarēja Lelde Stūre no “Petanks Ērģeme” komandas, kura finālā ar rezultātu 33:17 pārspēja carnikavieti Gintu Miglāni (SK “Upesciems”), turklāt atkārtoja jauniešu rekordu. Trešajā vietā Agita Lejniece (BSK “Boule”) un Marija Elizabete Silova (“JRFPC Upesciema Warriors”).

Vīriešiem pēc trīs gadu pārtraukuma par čempionu kļuva salaspilietis Sandis Dzenītis no BSK “Boule”, kurš 18 gadu vecumā kļuva arī par jaunāko uzvarētāju TIR vēsturē, finālā pieveicot Edgaru Silovu (“Upesciema Warriors”) ar 33:18. Silovs šogad bija otrais arī vīriešu vienspēļu čempionātā. Trešajā vietā Raido Blumbergs (Ventspils kērlinga klubs) un Jānis Skrastiņš (“Petanks Ērģeme”).

Jauniešiem pirmajā vietā Lelde Stūre, otrajā vietā Ando Paļeļunas un trešajā vietā Ando brālis Bruno Paļeļunas (abi “JRFPC Upesciema Warriors”).

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.