Ķekava vai Garkalne: sestdien Upesciemā kļūs zināmi Latvijas čempioni regbijā

(Komentēt)
Ķekava vai Garkalne: sestdien Upesciemā kļūs zināmi Latvijas čempioni regbijā Foto: Zigismunds Zālmanis, LRF
2017. gada 6. oktobris, 10:56

Sestdien plkst. 15.00 Upesciema stadionā notiks Latvijas regbija čempionāta otrā posma pēdējā spēle, kurā izšķirsies zelta medaļu liktenis – laukuma saimnieki "Garkalne/Livonia" regbisti tiksies ar Ķekavas kluba "Miesnieki" komandu "Stats/Ķekava".

Pirms izšķirošās cīņas ievērojami labākā situācijā atrodas ķekavieši, kuriem uzvara 53:30 pirmā posma savstarpējā spēlē un gandrīz nevainojama sezonas bilance garantē pārsvaru pār pretiniekiem. Lai nosargātu čempionu titulu, "Garkalne/Livonia" komandai nepieciešama uzvara ar vismaz 24 punktu un trīs piezemējumu pārsvaru.

Jāatzīmē, ka "Miesnieki" Latvijas regbija čempionātā kopš 1997. gada uzvarējuši desmit reizes, taču pēdējā desmitgadē – tikai divreiz. Savukārt livoniešiem ir trīs čempionu tituli pēdējos četros gados. Šīs sezonas otrajā savstarpējā spēlē Latvijas kausa izcīņas pusfinālā pārāki ar 22:7 bija Garkalnes regbisti.

"Šogad atzīmējam 20 gadus kopš sava pirmā čempionu titula. Nešaubos, ka spēle būs interesanta, un tā nebūs pelēka. Tajā būs intriga, kā jau pēdējā laikā ierasts, taču nav zināms, kā spēle izveidosies. Paredzu kārtīgu cīņu," Latvijas Regbija federācijas preses dienestam prognozēja regbija kluba ''Miesnieki'' prezidents un ''Stats/Ķekava'' galvenais treneris Uldis Bautris.

Savukārt kluba ''Livonia'' vadītājs Jānis Zuments atzina, ka dažādu iemeslu dēļ komandas rindās "zelta spēlē" nebūs virkne pamatsastāva spēlētāju, taču sastāvā veiktas korekcijas, "iepludinot jaunas asinis", un livonieši cīņai būs gatavi.

"Cenšamies savākt iespējamo labāko sastāvu, visi spēki un resursi veltīti tikai šai spēlei. Klubā valda ļoti labs noskaņojums pirms tik svarīgā mača, un tas priecē. Visi apzinās spēles svarīgumu. Gribam sagatavot nelielus pārsteigumus pretiniekiem. Domāju, ka šajā spēlē noteicošais faktors būs kļūdu daudzums – kurš mazāk pieļaus kļūdas, tas arī būs pārāks," Garkalnes kluba mājaslapā citēts treneris Edmunds Ščavinsks.

Sestdienas spēlei tiešraidē būs iespēja sekot portālā "sportacentrs.com".

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Baire: Veicot izmaiņas domes komiteju sastāvā, Ķekavas novada @Kekavas_novads dome rīkojusies tiesiski… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Izdzirdot vārdu salikumu "ilgtspējīga attīstība", vienmēr savās domās nākas nobremzēt un mēģināt saprast, kas ar to… twitter.com/i/web/status/9…
aprinkislv
Latvijas Goda aplis Inčukalnā @incukalnanovads incukalns.lv/public/lat/fot… pic.twitter.com/wwpCmWQJbp

Twitter Citi raksta

incukalnanovads
5.maijā notiks DRAUDZĪGAIS PAVASARA VELOBRAUCIENS incukalns.lv/public/lat/akt…
ATD_LV
Sakarā ar maijā gaidāmajiem valsts svētkiem laika periodā no 29. aprīļa līdz 6. maijam būs izmaiņas vairāk nekā 500… twitter.com/i/web/status/9…
sigulda_lv
Aktuāla ziņa siguldiešiem – no 1.maija nedēļas nogalēs atsāks kursēt sezonālais autobusa reiss maršrutā Sigulda–Gle… twitter.com/i/web/status/9…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018