Menu
 

17.XII Muzikāla izrāde "Kraukšķītis" Ādažos

17.decembrī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā – Nika Matvejeva un Marata Samauska muzikālā izrāde “Kraukšķītis”, kas tapusi pēc Margaritas Stārastes pasakas motīviem. Izrādes laikā skatītāji dodas aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lācenīti Ķepiņu, vāveres, lapsenus, rūķus, Pīli Pēkšķi, suni Vavi un citus Pasaku meža iemītniekus.

Lasīt vairāk...

18.XII Valmieras Drāmas teātra viesizrāde "Staburaga bērni" Mālpilī

18.decembrī plkst. 14.00 Mālpils kultūras centrā ar viesizrādi "Staburaga bērni" viesosies Valmieras Drāmas teātris. Tas ir stāsts par diviem draugiem Janci un Marču, kas iepazinās kādā pavasara dienā Staburaga pakājē. Par viņu piedzīvojumiem un noslēpumiem, izzinot pasauli un Staburaga apkārtni, kas mums šobrīd vairs nav redzama un ir palikusi tikai nostāstos. Lomās: Aigars Apinis, Jānis Znotiņš.

Lasīt vairāk...

18.XII Koncertprogramma "Trīs vīri Ziemassvētkos" Mārupē, Baložos un Krimuldā

18.decembrī plkst. 19.00 Mārupes kultūras namā, 19.decembrī plkst. 19.00 Baložu pilsētas kultūras namā un 25.decembrī plkst. 19.00 Krimuldas tautas namā aktieris Mārtiņš Vilsons, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un komponists Jānis Lūsēns apvienojušies jaunā koncertprogrammā "Trīs vīri Ziemassvētkos", klusinātā un niansētā sarunā ar skatītāju tiks runāta dzeja, pasakas, dziedātas dziesmas, kas aizved mūs bērnībā.

Lasīt vairāk...

18.-27.XII Romantiska komēdija "Jaungada taksometrs" Ropažos, Vangažos, Inčukalnā, Baložos, Katlakalnā un Ādažos

18.decembrī plkst. 19.00 Ropažu kultūras namā, 21.decembrī plkst.19.00 Vangažu kultūras namā, 26.decembrī plkst.16.00 Baložu pilsētas kultūras namā un 18.00 Inčukalna tautas namā, kā arī 27.decembrī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā un Ādažu kultūras centrā demonstrēs režisora Māra Martinsona jauno filmu “Jaungada taksometrs”.

Lasīt vairāk...

19.XII Koncerts "Pasaules Ziemassvētku melodijas" Vangažos

19.decembrī plkst.18.00 Vangažu kultūras namā notiks  Adventes laika bezmaksas koncerts “Pasaules Ziemassvētku melodijas” Vangažu iedzīvotājus un viesus priecēs Ķekavas novada jauniešu simfoniskais orķestris (diriģents Pēteris Plūme). Koncertā Pasaules Ziemassvētku melodijas orķestris ir sagatavojis krāšņākās un skaistākās Ziemassvētku un Adventes laika muzikālo tēmu apdares simfoniskajam orķestrim no visas pasaules.

Lasīt vairāk...

19.XII Muzikāla pasaka "Grinča Ziemassvētki" Salaspilī

19.decembrī plkst. 18.00 Salaspils kultūras namā “Rīgava” "Valmieras kinostudijas" radošais kolektīvs piedāvā muzikālu pasaku visai ģimenei "Grinča Ziemassvētki". Visiem zināmā pasaka par nejauko Grinču, kurš ienīda Ziemassvētkus tikai tāpēc, ka bērnībā pret viņu bija izturējušies slikti. Taču Ziemassvētki ir brīnumu laiks, un ar mazās meitenītes Sindijas palīdzību Grinčs atgūst ticību labajam, cilvēkiem un arī Ziemassvētkiem...

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.