Menu
 

18.IX Orientēšanās seriāla "IeSĀC-2019" piektais posms Carnikavas novadā

18.septembrī plkst.16.30 Carnikavas novada Laveros notiks piektais posms orientēšanās seriālā "IeSĀC-2019", kas trešdienu pievakarēs deviņos posmos norisināsies Ādažu un Carnikavas novados (starts līdz plkst. 19.00). Dalībniekiem tiek piedāvātas piecas dažādas distances, var izvēlēties jebkuru distanci. Pirmajos četros posmos Ādažu novada iedzīvotāji seriālā var piedalīties bez maksas.

Lasīt vairāk...

18.-21.IX Dzērveņu festivāls Olainē

No 18. līdz 21. septembrim Olaines Mežaparkā norisināsies "Dzērveņu festivāls 2019". 18.septembrī no plkst. 17.00 līdz 21.00 Popkorna skvērā būs iespēja baudīt aktivitātes ģimenei sadarbībā ar "Smilšu lampas" – zīmējumi smiltīs; radošās darbnīcas – sapņu ķērāji, mandalas, akmeņu apgleznošana; skaņu meditāciju "Pelde gongu skaņās kopā ar Ingu Rancāni".

Lasīt vairāk...

18., 22.IX Latvijas futbola čempionāta spēles Upesciemā, Baldonē, Ķekavā un Olainē

18.septembrī plkst. 18.30 Garkalnes novada Upesciema stadionā notiks Latvijas futbola otrās līgas Centra zonas turnīra spēle – FK “Jaunība” / SK “Upesciems” futbolisti savās mājās uzņems “Tente” komandu. Trīs spēles paredzētas 22.septembrī, tostarp plkst. 14.00 Baldonē, kur Latvijas pirmās līgas maču pret Grobiņas sporta centra komandu aizvadīs futbola klubs “Auda”.

Lasīt vairāk...

18.IX Satīriska komēdija "Maģiskās naktis" Siguldā

18.septembrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” demonstrēs satīrisku komēdiju ar “film noir” elementiem “Maģiskās naktis”. Pagājušā gadsimta 90. gadi. Vakarā, kad noslēdzas Pasaules kauss futbolā, no Tibras izceļ kāda producenta līķi. Galvenie aizdomās turētie šīs slepkavības lietā ir trīs daudzsološi scenāristi... Režisors Paolo Virci šo darbu raksturo kā kaislīgu, sentimentālu un ironisku ceļojumu caur dižā Itālijas kino pēdējā uzplaukuma perioda spožumu un postu.

Lasīt vairāk...

19.-21.IX Dokumentālā filma "Meklējot Mr.Kauliņu" Ķekavā, Siguldā un Katlakalnā

19.septembrī plkst. 19.30 Doles tautas namā Ķekavā, 20.septembrī plkst.20 Siguldas Pils kvartālā un 21.septembrī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā būs skatāma Kaspara Rogas dokumentālā filma "Meklējot Mr.Kauliņu". Mr. Kauliņš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā.

Lasīt vairāk...

20.IX Olimpiskā diena Salaspilī

20.septembrī plkst.10.00 Salaspils sporta namā, tāpat kā daudzviet citur Pierīgā, norisināsies LOK rīkotās Olimpiskās dienas pasākumi, ko ievadīs olimpiskā vingrošana. Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar dažādiem olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērniem būs iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, kur dalībniekiem būs uzdevums uzzīmēt Latvijas olimpiskās komandas talismanu.

Lasīt vairāk...

20.-21.IX Leļļu izrāde "Nelūgtais ciemiņš" Krimuldā un Berģos

20.septembrī plkst.10.00 Krimuldas tautas namā un 21.septembrī plkst. 11.00 kultūras centrā “Berģi” radošā apvienība "Teātris un es" piedāvā leļļu izrādi bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā "Nelūgtais ciemiņš".  Vāvere un viņas draugi dzīvoja mierīgu dzīvi, līdz kādu dienu viņi izdzirdēja dīvainu skaņu… Pie viņiem ir ieradies nelūgts ciemiņš! Lielām ausīm, milzīgām acīm un briesmīgi garu un baisu degunu! Kas ir šis svešinieks, un ko viņš te meklē? 

Lasīt vairāk...

20.IX Animācijas filma "Lielais ceļojums" Jaunolainē un Ķekavā

20.septembrī plkst.18.30 Jaunolaines kultūras namā un 22.septembrī plkst. 11.00 Doles Tautas namā Ķekavā demonstrēs bezmaksas animācijas filmu visai ģimenei "Lielais ceļojums". Filma vēsta par kādu izklaidīgu stārķi, kurš ir sajaucis adreses un aiznesis lācim pandu mazuli. Kārtībai jābūt, tāpēc lācis nolemj nogādāt mazuli īstajiem vecākiem. Kopā ar ceļabiedriem – zaķi, alni, pelikānu, vilku un tīģeri – lācis mēro grūto un raibiem piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz Dienvidķīnu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.