Menu
 

25.II Komēdija "Ne viss ir tā, kā izskatās" Baložos

25. februārī plkst. 19.00 Baložu pilsētas kultūras namā būs iespēja redzēt Dereka Benfīlda komēdiju divās daļās “Ne viss ir tā, kā izskatās”. Izrāde ir par cilvēkiem, kas grib izlikties labāki, nekā patiesībā ir. Lai nezaudētu pašcieņu savās un citu acīs, tiem nākas krietni pasvīst, lai iegriezto karuseli varētu apstādināt. Šīs izrādes nosaukums atklāj stāsta būtību – ne viss ir tā, kā izskatās.

Lasīt vairāk...

25., 27.II Spēlfilma "Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes" Ādažos un Ikšķilē

25. februārī plkst. 19.00 Ādažu kultūras centrā un 27.februārī plkst. 19.00 Ikšķiles tautas namā varēs noskatīties Viestura Kairiša vēsturisko attiecību drāmu “Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes”. Ansim ir nevainīga profesija – daiļkrāsotājs –, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi...

Lasīt vairāk...

26.II Telpu orientēšanās tūres trešais posms Siguldā

26.februārī plkst. 18.00 Siguldas pilsētas vidusskolā startēs Telpu orientēšanās tūres otrais posms (finišs tiek slēgts 20.00). Telpu orientēšanās ir speciāla orientēšanās sporta disciplīna, kur kontrolpunkti izvietoti ēku iekštelpās. Šogad Siguldā, Raganā un Murjāņos kopumā paredzētas četras kārtas, no kurām trīs kārtas notiks nebijušos, interesantos un sarežģītos objektos.

Lasīt vairāk...

26., 28.II Dokumentālā filma "Valkātājs" Siguldā un Katlakalnā

26. februārī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” un 28. februārī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā varēs noskatīties dokumentālo filmu "Valkātājs" (2019, Latvija). Katru gadu Eiropā nelikumīgi iekļūst apmēram 500 000 nelegālo imigrantu. Kāds no ceļiem uz Eiropas Savienību ved cauri Latvijas mežiem un purviem Krievijas pierobežā. Tur trīs gadus ir filmēta Ivara Zviedra filma.

Lasīt vairāk...

27.-29.II Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss "Wind Stars 2020" Jaunmārupē

No 27. līdz 29. februārim Mārupes Mūzikas un mākslas skolā Jaunmārupē norisināsies 1. Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Wind Stars 2020”, kas pulcēs 700 dalībniekus, tajā skaitā pedagogus un koncertmeistarus, no divpadsmit valstīm. Konkursa dalībnieki ir mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņi, kas demonstrēs savu meistarību flautas, obojas, klarnetes, saksofona, fagota,  trompetes, trombona, eifonija, mežraga un tubas spēlē.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.