Menu
 

8.XII Siguldas novada Goda diena

8. decembrī plkst. 16.00 Siguldas novada kultūras centrā “Siguldas devons” norisināsies Siguldas novada Goda diena: tiks godināti iedzīvotāju izvirzītie supervaroņi – apbalvojumu “Siguldas novada Goda novadnieks” un “Siguldas novada Gada novadnieks” ieguvēji. Svinīgā koncertā latviskās vērtības un ceļojumu no pagātnes uz nākotni koncertprogrammas “Rīta un vakara dziesmas” pirmatskaņojumā izpildīs komponists Raimonds Tiguls un Rīgas Doma zēnu koris novadnieka Mārtiņa Klišāna vadībā.

Lasīt vairāk...

8.–9.XII Spēlfilma "Jelgava '94" Baldonē

8. decembrī plkst. 16.00 un plkst. 19.00, kā arī 9. decembrī plkst. 19.00 kinoteātrī "Baldone" demonstrēs spēlfilmu “Jelgava '94”, kas tapusi pēc rakstnieka Jāņa Joņeva tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem. Filmas stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lapaspusi Jelgavas pusaudža dzīvē.

Lasīt vairāk...

10.XII Ziemassvētku ieskaņas koncerts Turaidas muzejrezervātā

10. decembrī plkst. 15.00 Turaidas muzejrezervātā, Turaidas muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamajā mājā gaidāms Siguldas mākslu skolas “Baltais flīģelis” audzēkņu Ziemassvētku ieskaņas koncerts. Koncertā piedalīsies Mūzikas un Teātra nodaļas audzēkņi un pedagogi. Skanēs gaišas melodijas, dziesmas un dzejoļi, kas radīs sirsnīgu un priekpilnu Ziemassvētku noskaņu.
Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.