Menu

18.X Liepājas teātra izrāde Siguldā

17.un 18.oktobrī kultūras centrā “Siguldas devons” ar divām izrādēm viesosies Liepājas teātris. Ceturtdien plkst. 13.00 izrāde maziem un lieliem bērniem “Dželsomīno melu zemē”. Itāļu rakstnieka Džanni Rodāri radītais puisēns Dželsomīno ir piedzimis ar brīnumainu balsi, un tas viņam sagādā ne mazums problēmu – tad, kad viņš dzied, plīst logu stikli, grūst ēkas un no galvām tiek aizpūstas parūkas.

Lasīt vairāk...

18.X Pasākums "Iepazīsti un izmēģini meistara arodu" Mārupē

18.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Mārupes kultūras nama zālē norosināsies pasākums “Iepazīsti un izmēģini meistara arodu” un mājražotāju, amatnieku un mākslinieku tirdziņš. Visi mājražotāji, amatnieki un mākslinieki aicināti pulcēties kopā un dalīties ar sava amata prasmēm – parādīt Mārupes izglītības iestāžu audzēkņiem, kā arī ikvienam Mārupes iedzīvotājam savu meistarību un radošo darbu, dodot iespēju apmeklētājiem praktizēties meistara arodā.

Lasīt vairāk...

18.X Tikšanās ar grāmatas "Divas sarunas" autori Līgu Ansviesuli-Egli Zaķumuižā

18.oktobrī plkst. 19.00 Zaķumuižas filiālbibliotēkā plānota tikšanās ar grāmatas "Divas sarunas" autori Līgu Ansviesuli-Egli Zaķumuižā. “Šī grāmata piedāvā Jums divas atšķirīgas, apmēram sešus gadus garas ekskursijas 20.gadsimta abu Pasaules karu laikos. Aizbraucot vienos ratos ar Pirmā pasaules kara bēgļiem uz Krieviju, uzzināsiet vien kādu nieku no tā, kā noritēja šo cilvēku dzīve svešumā,” ievadvārdos raksta autore.

Lasīt vairāk...

18.X Dokumentālā filma "Laika tilti" Daugmalē

18.oktobrī plkst. 19.00 Daugmales multifunkcionālajā centrā demonstrēs “Vides filmu studijas” dokumentālo filmu “Laika tilti”. Franči var lepoties ar savu jauno vilni, Baltijas valstis ar savu Baltijas poētiskā dokumentālā kino vilni, ko padomju laikos kā pretstatu propagandas filmām attīstīja patiesi autori. “Laika tilti” apvieno maģiskos mirkļus no tā laika filmām ar kadriem, kuros redzami režisori šodien.

Lasīt vairāk...

18.X Dokumentālā drāma "Baltu ciltis" Olainē

18.oktobrī plkst. 19.00 Olaines kultūras namā demonstrēs brāļu Ābeļu dokumentālo drāmu "Baltu ciltis". Tā ir populārzinātniska dokumentālā filma par 13. gadsimta baltu tautām, kas vēlāk izveidoja latviešu nāciju. Filmas galvenais varonis, tirgotājs Larss no Gotlandes, apceļo zemes, ko apdzīvo kurši, latgaļi, sēļi, zemgaļi, prūši, jātvingi, galindi, augštaiši un žemaiši, kas tobrīd sasnieguši savu augstāko attīstības pakāpi.

Lasīt vairāk...

19.X Latvijas čempionāts krosā Piņķos

19.oktobrī Piņķos, pa Babītes vidusskolas, norisināsies Latvijas čempionāts un Babītes novada atklātais čempionāts krosā. Cīņa par Latvijas čempiona titulu notiks U18, U20, U23 vecuma grupās un elites grupās, bet par Babītes novada atklātā čempionāta uzvarētāja titulu varēs cīnīties dažāda vecuma dalībnieki – sākot ar  2011.gadā dzimušiem līdz pat senioru vecumam. Latvijas čempionāta ietvaros arī notiks kvalifikācija Eiropas čempionātam krosā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.