Menu
 

17.–20.VII Saulkrastu džeza festivāls

Starptautiskais Saulkrastu džeza festivāls, kas šogad norisinās no 15. līdz 20. jūlijam "Minhauzena Undā" Saulkrastos, ir zināms džeza mūzikas interesentiem un mūziķiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās kā festivāls, kas atbilst augstiem kvalitātes kritērijiem. Festivāls notiek katru gadu kopš 1997. gada un piedāvā izcilu džeza mūziķu koncertus un jauno mūziķu meistarklases.

Lasīt vairāk...

17.-19.VII Latvijas futbola otrās līgas spēles Upesciemā un Baldonē

17.jūlijā plkst. 19.30 Upesciema stadionā Garkalnes novadā Latvijas futbola otrās līgas Centra zonas spēli aizvadīs FK “Jaunība”/SK “Upesciems” – viņu pretinieki būs FK “Reinards”/Ropaži futbolisti. 18.jūlijā plkst. 19.30 Baldones stadionā Rietumu zonas mačs “DSVK Traktors” pret Mārupes sporta centru, bet 19.jūlijā plkst. 19.00 Upesciemā vēl viena Centra zonas spēle FK “Monarhs” – “Kuivižu Spartaks”.

Lasīt vairāk...

18.VII Tūrisma profesionāļu pieredzes apmaiņas brauciens Ķekavas novadā

No aprīļa līdz septembrim notiek pieredzes apmaiņas braucienu cikls tūrisma profesionāļiem, kas tiek organizēts projekta "Tūrisms kopā" ietvaros. Projektu īsteno biedrības "Pierīgas partnerība", "Lauku partnerība Lielupe" un "Partnerība Daugavkrasts" kopā ar Mārupes, Babītes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novada pašvaldību. 18. jūlijā gaidāms brauciens pa Ķekavas novada tūrisma objektiem. 

Lasīt vairāk...

18.VII Pasākums dabā "Iepazīsti Latvijas novadus" Ikšķilē

18.jūlijā plkst. 17.30 Ikšķiles novadā notiks pasākums dabā “Iepazīsti Latvijas novadus”. Pārgājienā sākuma punkts būs slēpošanas trases starta laukums Līvu ielā, bet finišs – Dubkalnu ūdenskrātuve. Būs iespēja pildīt interesantus uzdevumus saistībā ar veselības veicināšanu, maršruta laikā apskatīt kultūrvēsturiskos un dabas objektus, bet pats galvenais – labi pavadīt laiku. Pasākumam nav vecuma ierobežojuma, tiks nodrošināta ēdināšana un balvas. Gaidīti ir dalībnieki no Ikšķiles, kā arī citiem novadiem.

Lasīt vairāk...

19.VII Brīvdabas kino vakars Siguldā

19.jūlijā Siguldas pils kvartāls aicina pils paviljonā apmeklēt pirmo brīvdabas kino vakaru, kura ietvaros tiks demonstrētas divas latviešu filmas. Plkst.20.00 "Motociklu vasara" (1975.gada drāma, kura epizodiski filmēta arī Siguldā) un plkst. 21.30 "Klases salidojums" (2019.gada komēdija, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē siguldietis Juris Kaukulis). Vakara noslēgumā dejas kopā ar DJ Edgaru Berci.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.