Menu
 

29.I Tikšanās ar rakstnieci Agnesi Vanagu Siguldā

29.janvārī plkst. 14.00 Siguldas novada bibliotēkā viesosies grāmatas “Plastmasas huligāni” autore Agnese Vanaga. Tikšanās ar autori notiks ikgadējās lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” noslēguma pasākuma ietvaros, tāpēc īpaši tiek aicināti programmas dalībnieki – lasīšanas eksperti, skolotāji un bibliotekāri no visa Siguldas novada, lai kopīgi svinētu 2019. gada žūrijas noslēgumu.

Lasīt vairāk...

30.I Barikāžu aizstāvju atceres pasākums "Pāvula neatkarība" Babītes pagastā

30. janvārī plkst. 15.00 Babītes novada Sociālā dienesta Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra filiālē "Babīte" notiks barikāžu aizstāvju atceres pasākums “Pāvula neatkarība”. Pasākumu vadīs Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā “Vietvalži” izstāžu zāles vadītāja Dace Ulpe, visi klātesošie varēs aktīvi iesaistīties, uzdodot jautājumus.

Lasīt vairāk...

30.I Izrāde bērniem "Toms pret superpelēm" Baldonē

30. janvārī plkst. 18.00 Baldones kultūras centrā radošā apvienība "Teātris un es" aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem "Toms pret superpelēm". Pie superpeles ciemos ieradīsies draugs no tālās Austrālijas. Par to Pele ļoti priecājas, bet ir viena problēma – viņa neprot angļu valodu! Kā ar tālo ciemiņu lai sarunājas?! Lai ātri apgūtu angļu valodu, superpele atrod jauno skolotāju – kaķi Tomu. Kas notiks tālāk? Un kas patiesībā ir Toms? 

Lasīt vairāk...

31.I Spēlfilma "Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes" Inčukalnā un Piņķos

31. janvārī plkst. 18.00 Inčukalna tautas namā un plkst. 19.00 Babītes novada pašvaldības kultūrizglītības centrā Piņķos varēs noskatīties Viestura Kairiša vēsturisko attiecību drāmu “Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes”. Ansim ir nevainīga profesija – daiļkrāsotājs –, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi...

Lasīt vairāk...

31.I Komēdija "Sieviete kā konfekte" Baložos (izpārdota)

31. janvārī plkst. 19.00 Baložu kultūras namā "Pannas teātris" piedāvā jaunu izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei "Tāda es esmu", kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.