Menu

Sestdien varēs doties Simtgades velobraucienā pa Babītes novadu

Gaidot Latvijas valsts simto dzimšanas dienu, 29. septembrī Babītes novada pašvaldība aicina interesentus piedalīties Eiropas Sporta un veselības nedēļas un Eiropas senioru dienai veltītā aktivitātē – Simtgades velobraucienā pa Babītes novadu. Varēs iepazīt Babītes novada dabas un kultūrvēsturisko ainavu rudens košumā.

Lasīt vairāk...

Jūrmalā nākamā gada jūlijā norisināsies elektroniskās mūzikas festivāls "Gem Fest"

Jūrmalā, kādreizējā Slokas papīrfabrikas teritorijā, nākamā gada jūlijā norisināsies elektroniskās mūzikas festivāls "Gem Fest", kas līdz šim rīkots Gruzijas kūrortpilsētā Anaklijā, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāvis Konstantīns Ņedošivins.

Lasīt vairāk...

VEF Kultūras pilī, iespējams, pēdējo reizi izrādīs opereti "Jautrā atraitne"

Operetes teātris, iespējams, pēdējo reizi 26. septembrī plkst. 19.00 VEF Kultūras pilī izrādīs Franča Lehāra pasaulslaveno opereti “Jautrā atraitne”. Operete Latvijā tiek izrādīta kopš 2015. gada 1. marta, un 110 gadu laikā tā visapkārt pasaulei piedzīvojusi nepārspētus panākumus ar vairāk nekā 250 000 izrādēm neskaitāmos tulkojumos.

Lasīt vairāk...

Latviju bēgļu un patvēruma meklētāju straumes neapdraud

Septembra vidū presē izskanēja ziņa, ka Ungārija kategoriski atsakās uzņemt patvēruma meklētājus, par ko Eiropas Padome lems, vai pret Ungāriju noteikt soda sankcijas. Savukārt šīs valsts premjerministrs Viktors Orbāns izteicies, ka "Ungārija tiks nosodīta, jo ungāru tauta nolēmusi, ka šī valsts nebūs migrantu valsts".  Latvija nav atteikusies palīdzēt Eiropai izmitināt patvēruma meklētājus, taču tā vien šķiet, ka viņiem mūsu valsts nešķiet pietiekami iekārojama, lai šeit apmestos uz dzīvi. Tālab "Rīgas Apriņķa Avīze" centās noskaidrot, kāda pašlaik ir situācija attiecībā uz patvēruma meklētājiem un bēgļiem Latvijā.

Lasīt vairāk...

Rīgā diskutēs par ārvalstu propagandas ietekmi uz vēlēšanām

Šī gada 26. septembrī plkst. 18.30 kultūras telpā “3 māsas” (Zirgu iela 1, Rīga) biedrība “Ģimene. Tauta. Valsts.” rīko diskusiju “Ārvalstu propagandas ietekme uz vēlēšanām”, kurā vairāki eksperti sniegs prezentācijas, kā arī notiks diskusijas par iespējamo iejaukšanos vēlēšanu procesos no citu valstu puses.

Lasīt vairāk...

Kučinskis cer uz "bļaušanas" pierimšanu pēc 6. oktobra, reizē pilnībā neizslēdzot ārkārtas vēlēšanas

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) cer, ka pēc Saeimas vēlēšanām "bļaušana" politiskajā vidē pierims, lai būtu iespējams runāt par darāmajiem darbiem. Reizē pilnībā nevarot izslēgt ārkārtas vēlēšanu iespēju, ja nevarēs izveidot valdību, intervijā aģentūrai LETA norādīja politiķis.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.