Menu
 

Rebenoks apšauba Balderes-Sildedzes un Saveļjevas tiesības lūgt sasaukt "Olainfarm" akcionāru sapulci

Zāļu ražotāja "Olainfarm" padomes priekšsēdētājs Pāvels Rebenoks apšauba Annas Emīlijas Maliginas aizbildnes Signes Balderes-Sildedzes un Nikas Saveļjevas tiesības lūgt sasaukt kompānijas akcionāru ārkārtas sapulci, taču abas akcionāres uzskata, ka tā ir viltus informācijas izplatīšana.

Lasīt vairāk...

VARAM: "Rīgas satiksmes" pamatkapitālā nav iekļauti vairāk nekā 28 miljoni eiro

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) konstatējusi, ka SIA "Rīgas satiksme" (RS) pamatkapitālā nav ieguldīti vairāk nekā 28 miljoni eiro. Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija šajā otrdienā sprieda par VARAM veiktās audita analīzes rezultātiem RS un Rīgas domes darbu pašreizējā sasaukuma laikā.

Lasīt vairāk...

Foto: Nacionālajā teātrī pirmizrādi piedzīvos teātra dienas koncerts "Divi vienā"

Kā katru gadu šajā laikā Latvijas Nacionālajā teātrī pirmizrādi piedzīvo teātra dienas koncerts, šoreiz tas sastāv no divām žanriski un intonatīvi atšķirīgām daļām, kas atspoguļojas jau nosaukumā “Divi vienā”, – “Poēma par skatuvi” un “Circeņa pavasaris”. Koncerta režisors Edmunds Freibergs, Circeņa Driskas lomā – Jānis Skanis.

Lasīt vairāk...

Aptauja Viļņā, Lietuvā: Kā vērtējat Lietuvas premjera izteikumus par latviešiem kā konkurentiem?

Lietuvas premjerministrs Sauļus Skvernelis, kurš maijā gaidāmajās vēlēšanās gatavojas kandidēt uz Valsts prezidenta amatu, tiekoties ar vēlētājiem, izteicis apgalvojumu, ka latvieši lietuviešiem "nav brāļi, bet konkurenti daudzās jomās". Vēlāk teiktais tika precizēts: "Latvieši un igauņi mums, varētu domāt, visā pilnībā būtu brāļi, taču tā nav. Runājot par to pašu Latviju, ekonomikā tā ir viena no mūsu lielākajām konkurentēm." Piedaloties mediju konferencē Viļņā, "Rīgas Apriņķa Avīze" aptaujāja sastaptos žurnālistus par premjera izteikumiem.

Lasīt vairāk...

Foto: Carnikavā atver Leona Kuzminska atmiņu krājumu par izsūtījumu Sibīrijā

Carnikavas novada politiski represēto kluba biedri 25. martā pulcējās, lai satiktos ar likteņa biedriem un klusuma brīdī godinātu tos, kuru dzīves aprāvās izsūtījumā. Šogad piemiņas pasākumu papildināja īpašs notikums – nu jau mūžībā aizgājušā novadnieka Leona Kuzminska grāmatas “Atmiņas par izsūtījumu Sibīrijā” atvēršana, klātesot arī autora ģimenei, informē Carnikavas novada pašvaldībā.
Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.