Menu
 

Televizors sabojā vakaru

Televīzija zaudē skatītājus! Par to liecinot gan pamatīgi pētījumi, gan subjektīvi vērojumi. Ļaudis pārejot uz dažādu mazo ierīču – mobilo telefonu, planšetdatoru un kā nu tos visus sauc – vērošanu. Neskatoties uz konkurenci, televizora vērotāju aizvien ir gana daudz, jo īpaši vidējā un vecākajā paaudzē.

Lasīt vairāk...

Pikniks "Pauguros" un Pierīgas skolu lietas

Mūsu komiksa varoņi Čiekurciemā nolēmuši uzrīkot nelielu sezonas noslēguma ballīti pie Jūles un Pekša “Pauguros”. Laiks vēl arvien ir jauks, saulains un silts, brīvdienās no Briseles atbraukusi arī meita Veronika ar noslēpumaino draudzeni. Protams, ciemos uzaicināts arī Bundžu Jānis ar Nelliju. Arī skolas sākuma stresi abiem kaimiņiem iet secen, jo nav aktuālu skolā gājēju.

Lasīt vairāk...

Mēs reformu vai reforma mūs?

Kā daudzviet Latvijā, arī Pierīgas Čiekurciemā lielas kaislības izraisa administratīvi teritoriālā reforma jeb vienkārši – reforma. Sarežģītu, ierēdniecisku jēdzienu pārpilnība kopā ar likumu pantu piesaukšanu un visādām citām sarežģītām lietām saērcina ļaudis, kuri gribētu paši saprast, kādi ieguvumi un riski izceltos, kad sāks darboties jauna novadu sistēma.

Lasīt vairāk...

Čiekurciema patiesības. Komisku zīmējumu seriāls vienkāršiem ļaudīm

Šodien pirmo reizi iepazīstinām jūs ar tepat Pierīgā esošā Čiekurciema ļaudīm, kuri arī aktīvi interesējas par procesiem gan valstī, gan tepat – mūsu novados. Dažreiz jaunumu pasniegšanas veids televīzijā, internetā un citur ir tik sarežģīts, turklāt, kā mēs zinām – ne visam vajag ticēt. Tādēļ kaimiņi palaikam dodas ciemos pie Bundžu Jāņa, lai kopīgiem spēkiem noskaidrotu, kurai ziņai var ticēt, kur jāuzmanās un ko nepavisam nevajag ņemt galvā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.