Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 09 Janvāris 2020

1.-2.II Latvijas čempionāts badmintonā Ķekavā

  • Publicēts Sports

1.februārī no plkst. 10.00 un 2.februārī no plkst. 9.00 Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā norisināsies Latvijas čempionāts badmintonā. Sestdien paredzēti vīriešu, dāmu un jaukto dubultspēļu pamatturnīri, bet svētdien – vīriešu un dāmu vienspēļu pamatturnīri. Finālspēles vienspēļu un dubultspēļu turnīros plānotas 2.februārī no plkst. 18.00 (tiešraide “Sportacentrs TV”).

Lasīt vairāk...

31.I Deju grupas "Step" koncerts "Tādi mēs esam" Piņķos

31. janvārī plkst. 19.00 Babītes vidusskolas aktu zālē Piņķos notiks Babītes vidusskolas mūsdienu deju grupas “Step” koncerts “Tādi mēs esam”. Deju grupa izdejos mīļākās dejas, kas apgūtas četru gadu garumā, kopš grupa tika izveidota, un pastāstīs par savu ikdienu – blēņām un sasniegumiem.

Lasīt vairāk...

31.I Komēdija "Sieviete kā konfekte" Baložos (izpārdota)

31. janvārī plkst. 19.00 Baložu kultūras namā "Pannas teātris" piedāvā jaunu izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei "Tāda es esmu", kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!

Lasīt vairāk...

31.I Spēlfilma "Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes" Inčukalnā un Piņķos

  • Publicēts Kino

31. janvārī plkst. 18.00 Inčukalna tautas namā un plkst. 19.00 Babītes novada pašvaldības kultūrizglītības centrā Piņķos varēs noskatīties Viestura Kairiša vēsturisko attiecību drāmu “Piļsāta pi upis / Pilsēta pie upes”. Ansim ir nevainīga profesija – daiļkrāsotājs –, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi...

Lasīt vairāk...

Mālpils muiža iedvesmojusi romānam

Vecā gada beigās nāca klajā kino producentes Leldes Kovaļovas debijas romāns – trilleris “Bezvēsts pazudušās”. To izlasīt mani pamudināja fakts, ka autori iedvesmojusi Mālpils muiža, kas manās – bijušās mālpilietes – atmiņās saistās ar sovhoza kantora telpām. Muižas attēls rotā grāmatas vāku. Romāna sižets ir tik spraigs, ka neatlaiž lasītāju, līdz stāsts izlasīts. Ne velti tik īsā laikā romāns iekļuvis pārdotāko grāmatu topā. Gana daudz iemeslu, lai iepazītos ar autori.    

Lasīt vairāk...

30.-31.X Hokeja kluba "Rīga" spēles Piņķos

  • Publicēts Sports

30.un 31.janvārī plkst. 18.30 “Inbox” ledus hallē hokeja klubs “Rīga” Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlēs sacentīsies ar Jaroslavļas kluba “Loko” hokejistiem. Rietumu grupas turnīra tabulā rīdzinieki ir devītajā vietā, bet viņu pretinieki – otrajā.

Lasīt vairāk...

30.I Izrāde bērniem "Toms pret superpelēm" Baldonē

30. janvārī plkst. 18.00 Baldones kultūras centrā radošā apvienība "Teātris un es" aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem "Toms pret superpelēm". Pie superpeles ciemos ieradīsies draugs no tālās Austrālijas. Par to Pele ļoti priecājas, bet ir viena problēma – viņa neprot angļu valodu! Kā ar tālo ciemiņu lai sarunājas?! Lai ātri apgūtu angļu valodu, superpele atrod jauno skolotāju – kaķi Tomu. Kas notiks tālāk? Un kas patiesībā ir Toms? 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.