Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Sestdiena, 12 Septembris 2020

25.IX Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncertprogramma "Dienvidu akvareļi" Mālpilī

25.septembrī plkst. 19.00 Mālpils kultūras centrā izskanēs Maestro Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncertprogramma “Dienvidu akvareļi”. Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda jaunākās programmas uzmanības centrā ir Maestro mūzika, kas tapusi 20. gadsimta sešdesmitajos gados. Koncertprogrammu paspilgtinās vokālisti Daumants Kalniņš un Ance Krauze.

Lasīt vairāk...

25.IX Festivāls ""Kartupeļpalma 57" Dzīve turpinās" Salaspilī

25.septembrī no plkst. 18.30 Salaspilī, “Rīgavas” Mūzikas un mākslas dārzā, norisināsies festivāls ““Kartupeļpalma 57” Dzīve turpinās”, ko organizē “Salaspils Kultūra” sadarbībā ar Uldi Rudaku. Uzstāties mūsu pašu grupas “Dzeltenie Pastnieki” un “Pienvedēja Piedzīvojumi”, meiteņu trio “shishi” no Lietuvas un balss improvizatore “eleOnora” no Igaunijas duetā ar ar grupas “Nikto” līderi – ģitāristu, dziedātāju un trompetistu – Aleksandru Aleksandrovu.

Lasīt vairāk...

24.-26.IX Latvijas florbola čempionāta spēles Spuņciemā, Inčukalnā, Ulbrokā, Ķekavā un Salaspilī

  • Publicēts Sports

24.septembrī plkst. 20.00 Pierīgā paredzētas divas Latvijas florbola otrās līgas spēles. Spuņciemā jauno sezonu atklās FK “Jūrmala” un “NND” komandas, bet Inčukalnā – SK “Coyote” un “Aizkraukle/Koknese” vienības. Plkst.20.15 Ulbrokas sporta kompleksā “Oxdog Ulbroka” florbolisti aizvadīs virslīgas sezonas pirmo mājas spēli pret “Lielvārde/FatPipe” vienību.

Lasīt vairāk...

24.IX Maģisko burbuļu triku izrāde "Mistery Bubbles" Ādažos

24.septembrī plkst. 18.30 Ādažu kultūras centrā paredzēts šovs bērniem un ģimenēm – maģisko burbuļu triku izrāde “Mistery Bubbles”: burbuļu iluzionists Roberts Valdmans, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā. Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Lasīt vairāk...

24.IX Jāņa Petera dzeja un dziesmas dzejkoncertā "Grēcinieka lūgšana" Jaunolainē

24.septembrī plkst. 18.00 Jaunolaines kultūras nama mazajā zālē dzejkoncertā "Grēcinieka lūgšana" skanēs Jāņa Petera dzeja un dziesmas . Piedalās Liepājas teātra aktrise Sigita Pļaviņa un ģitārists Māris Kupčs. “Vēlos parādīt, ka esmu dzejnieks, ne vien dziesmu vārdu autors. Dzeja neprasa lielu rakstīšanas vajadzību, jo parasti tā nav gara; dzejolis ir viena izjūta, viena liela emocija. Tev pašam liekas, ka liela; ej nu sazini, kā tas ir lasītājam,” teicis Jānis Peters.

Lasīt vairāk...

23.IX Orientēšanās seriāla "Siguldas kompass" 22.posms Inčukalna novadā

  • Publicēts Sports

23.septembrī no plkst. 16.30 līdz 19.30 Inčukalna novadā pie Katlapieža notiks tautas orientēšanās seriāla “Siguldas kompass 2020” 22.posms. Distances jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem sagatavotas atbilstoši vecuma un sarežģītības grupām. Bērni, kas jaunāki par 8 gadiem, startē tikai vecāku vai skolotājas pavadībā, vai ar īpašu vecāku atļauju var startēt individuāli, par to brīdinot organizatorus.

Lasīt vairāk...

23.–27.IX "Exit Rīga" veloorientēšanās Garkalnes novadā

  • Publicēts Sports

No 23.līdz 27.septembrim Garkalnes novadā norisināsies "Exit Rīga" veloorientēšanās pēdējās kārtas sacensības, kurās ar velosipēdu varēs apmeklēt 30 kontrolpunktus noteiktajā kontrollaikā, apskatot novada dabas vērtības, kultūras un vēstures objektus un iepazīstot Garkalnes novada aktīvās atpūtas piedāvājumu, kuru iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan viesi. 

Lasīt vairāk...

Seši izplatītākie mīti par mājokļa iegādi

Nereti cilvēki atliek sava pirmā mājokļa iegādi, jo domā, ka nevarēs saņemt aizdevumu vai viņiem nav pietiekami daudz uzkrājumu pirmajai iemaksai. “Luminor” bankas mājokļu kreditēšanas vadītājs Kaspars Lukačovs atklāj, kādi ir izplatītākie mīti par mājokļa kredītu un kā ir patiesībā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.