Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 14 Septembris 2020

26.IX Erudīcijas spēle "Prāta spēles. Latvijas kauss" Saulkrastos

26.septembrī plkst. 12.00 Saulkrastu kultūras namā "Zvejniekciems" notiks erudīcijas spēļu turnīra "Prāta spēles. Latvijas kauss 2020" posms. "Prāta spēles" ir izzinoša komandu spēle, kuras norisi nosaka dalībnieki – viņi paši drīkst izvēlēties tēmas, kuras pārzina vislabāk. Tas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai, un pat vislielākajam erudītam nāksies aizdomāties.

Lasīt vairāk...

26.IX MTB sprints pie Ulbrokas ezera

  • Publicēts Sports

26.septembrī sporta laukumā pie Ulbrokas ezera notiks MTB sprinta sacensības. Reģistrēšanās no plkst.9.30 līdz 10.30. Plkst.11.00 paredzēts starts bērnu distancē, savukārt plkst.12.30 dalībnieki startēs jauniešu/pieaugušo distancē. 

Lasīt vairāk...

26.IX Pludmales sporta diena Mārupē

  • Publicēts Sports

26.septembrī “Ruukki” pludmales centrā norisināsies Pludmales sporta diena Mārupes iedzīvotājiem. Tā tiek īstenota projektu konkursa “Mārupe – mūsu mājas 2020” ietvaros, un to finansē Mārupes pašvaldība. Tās mērķis ir veicināt sportiski aktīvu dzīvesveidu, kā arī popularizēt pludmales volejbolu un pludmales tenisu kā vissezonas sporta veidu. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Lasīt vairāk...

Valdība par pašizolācijas sliekšņa celšanu diskutēs vien tad, ja to rosinās epidemiologi

Patlaban valdības dienaskārtībā nav iekļauts jautājums par robežvērtības, no kuras uz valsti tiek attiecināta pašizolācijas prasība, celšanu no 16 līdz 25 gadījumiem uz 100 000 iedzīvotāju, taču šis jautājums tiks skatīts, ja to rosinās Veselības ministrijas eksperti, pirmdien preses konferencē pēc valdības koalīcijas partneru sanāksmes sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Lasīt vairāk...

26.IX Dubultprieka tirdziņš Siguldā

26.septembrī no plkst.10.00 Stacijas un Raunas ielas stūrī Siguldā notiks Dubultprieka tirdziņš. Tajā varēs iegādāties dažādas lietas, kurām būs iespēja dot otru dzīvi: apģērbus, apavus, velosipēdus, spēles, grāmatas, sporta inventāru, interjera priekšmetus un citas lietas. Būs arī iespēja ziedot labdarībai. Apmeklētājiem ieeja ir bez maksas.
Lasīt vairāk...

26.IX Siguldas kalnu maratons

  • Publicēts Sports

26.septembrī plkst. 10.00 ar starta skrējienu uz augšu Ziediņa kalnā startēs gadskārtējais Siguldas kalnu maratons, kas ir Latvijā un Baltijā izaicinošākais taku maratonskrējiens. Maratona 70 kilometru pamatdistancē ir jāpārvar ne tikai distances kilometrus, bet arī iespaidīgu vertikālo kāpuma metru summu, kas ir tuvu pie 3000 metru, kas ir tikpat, cik uzskriet Ziediņa kalnā vismaz 35 reizes. Skrējiena trase vedīs pa Gaujas senielejas takām un celiņiem. Tā vīsies abās pusēs upei starp Gaujas tiltu un kājnieku tiltu pie Velnalas klintīm.

Lasīt vairāk...

26.IX Velobrauciens "Ķekavas un Doles salas stāsti"

26.septembrī notiks velobrauciens "Ķekavas un Doles salas stāsti". Būs iespēja klausīties teiku par apslēpto mantu Ķekavā, palūkoties uz Ķekavu no augšas, nogaršot Ķekavā ražotus sīrupus, apskatīt Ķeizarsalu, ieraudzīt Rīgas HES no cita skatupunkta, kā arī ienirt smaržojošo tēju pasaulē. Braucienu vadīs un izzinošus stāstus stāstīs gide Līga Petrāne.
Lasīt vairāk...

26.IX Latvijas čempionāts krosā un Babītes novada atklātais rudens čempionāts krosā Piņķos

  • Publicēts Sports

26.septembrī no plkst. 10.00 Piņķos, pie Babītes vidusskolas, sāksies Latvijas čempionāts viegaltlētikas krosā un Babītes novada atklātais rudens čempionāts krosā. Latvijas čempionātā medaļas tiks sadalītas sešās vecuma grupās (no U14) dāmām un septiņās vīriem 1-8 km distancēs. Savukārt Babītes čempionātā dalībniekiem paredzētas 0,3-4,5 km distances.

Lasīt vairāk...

25.IX Latvijas Orientēšanās nakts Saulkrastos, Salaspilī, Ikšķilē un Siguldā

  • Publicēts Sports

25.septembrī plkst. 20.00 Eiropas Sporta nedēļas laikā notiks Latvijas Orientēšanās nakts, kas vienlaicīgi norisināsies 13 Latvijas pilsētās, tostarp Ikšķilē, Salaspilī, Saulkrastos un Siguldā (reģistrācija no 18.30, finišs 23.00). Tās būs aizraujošas trīs stundu sacensības rogainingā ar kājām. Sacensībās var piedalīties komandas divu līdz piecu cilvēku sastāvā vairākās dalībnieku grupās – “Open”, “Sievietes”, “Ģimenes” un “Veterāni”.

Lasīt vairāk...

25.IX Režisora Reiņa Kalviņa krimināldrāma "Maiņa" Katlakalnā

  • Publicēts Kino

25.septembrī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā demonstrēs režisora Reiņa Kalviņa krimināldrāmu "Maiņa". Mareks strādā naktīs par taksistu, lai uzturētu savu dēlu. No viņa mašīnas tiek nozagta nauda, kuru Mareks ir parādā savam priekšniekam par sasisto mašīnu. Viņam pēc iespējas ātrāk jāatpelna nozaudētais, cerībā atrast ienesīgus klientus viņš dodas uz lidostu un apbraukā Rīgas viesnīcas.

Lasīt vairāk...

25.IX Liepājas Leļļu teātra izrāde "Ucipuci meklē mājas" Piņķos

25.septembrī plkst. 19.00 Babītes novada Kultūrizglītības centra Lielajā zālē Piņķos būs iespēja noskatīties Liepājas Leļļu teātra izrādi “Ucipuci meklē mājas” pēc Zanes Zustas bērnu grāmatas “Ucipuci meklē mājas” motīviem. Izrādes galvenā varone ir rotaļu pūcīte Ucipuci, kura ģimenes ceļojuma laikā ir nozaudējusies Itālijā un piedzīvo aizraujošus brīžus, meklējot ceļu mājup pie sava saimnieka – puisēna Kriša. Izrādes veidotāji to nodēvējuši par pasaulē mīlīgāko šausmenīti, jo satraucoši mirkļi mijas ar sirsnīga prieka un jautrības pārpilniem pūcītes un viņas draugu piedzīvojumiem.

Lasīt vairāk...

25.IX Improvizācijas teātra izrāde "Gandrīz draugi" Mārupē

25.septembrī plkst. 19.00 Mārupes kultūras namā gaidāma improvizācijas teātra izrāde "Gandrīz draugi", kurā pieci gandrīz draugi izklaidēs ar šķietami ikdienišķiem stāstiem, bet Holivudas cienīgu aktierspēli. Uz skatuves: gandrīz slavenais Valdis Sils, gandrīz pieklājīgā Elīna Geida, gandrīz 1,7 m garā Dita Nitiša, gandrīz seksīgais Dzintars Rožkalns un gandrīz plānotais Marģers Majors. Izrāde divos cēlienos ar atspirdzinošu 15 minūšu pauzi. Biļetes "Biļešu servisa" kasēs.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.