Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Sestdiena, 20 Novembris 2021

3.XII Akordeonistu ansambļa "Akcents" jubilejas koncerts Ulbrokā

3.decembrī plkst.19.00 kultūras centrā “Ulbrokas pērle” izkanēs akordeonistu ansambļa “Akcents” 10 gadu jubilejas koncerts. Koncertā skanēs dažādu laikmetu un stilu skaņdarbi. Skaņdarbi, kas vijušies cauri ansambļa muzikāli daudzveidīgajai darbībai – no baroka līdz mūsdienām. Skaņdarbi, kas kā košs akcents raksturo ansambļa saspēli, emocijas, sadarbību un mīlestību savam instrumentam.

Lasīt vairāk...

2., 4.XII Latvijas florbola pirmās līgas spēles Ādažos un Ķekavā

  • Publicēts Sports

2.decembrī plkst.19.00 Ādažu sporta centrā Latvijas florbola pirmās līgas čempionāta spēli pret florbola klubu “Madona” aizvadīs Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas klubs “SĀC”. 4.decembrī plkst.15.00 paredzēta vēl viena pirmās līgas spēle Ķekavas sporta kompleksā – “Ķekavas Bulldogs” florbolisti mērosies spēkiem ar sporta kluba “Slampe/Zevid” vienību.

Lasīt vairāk...

2.-3.XII Muzikāla izrāde "Pifa Ziemassvētki" Ādažos un Siguldā

2.decembrī plkst.19.00 Ādažu Kultūras centrā un 3.decembrī plkst.19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” Latvijas Jaunatnes teātris piedāvā jaunu muzikālu izrādi "Pifa Ziemassvētki". Kā Pifs un viņa draugi gatavojas Ziemassvētkiem krusttētiņa Tontona un krustmātes Agates mājā? Izrādē skanēs daudzu paaudžu skatītāju iemīļotās komponista Ivara Vīgnera dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera tekstiem. Lomās – Edgars Lipors, Jānis Kirmuška, Sandis Bergholds, Laila Kirmuška, Pēteris Šogolovs un Vita Baļčunaite. Iestudējumā piedalās TDA "Dzintariņš".

Lasīt vairāk...

2.XI Filma "Bedre" un saruna ar vienu no filmas veidotājiem Ropažos

  • Publicēts Kino

2.decembrī plkst.19.00 Ropažu Kultūras centrā demonstrēs spēlfilmu "Bedre", un pēc filmas būs iespēja sarunāties ar vienu no scenārija autoriem Pēteri Rozīti. Filma “Bedre” veidota pēc Janas Egles stāstu motīviem. Tās centrā ir desmitgadīgais Markuss, kuram jāpielāgojas jaunajai dzīvei laukos pie omes. Pēc incidenta ar kaimiņu meiteni Emīliju ciema iedzīvotāji uz zēnu sāk lūkoties ar neiecietību un aizdomām, līdz nejaušības rezultātā viņš atrod patvērumu pie noslēpumainā vientuļnieka Jūrnieka, kurš dzīvo meža nomalē.

Lasīt vairāk...

Abas Latvijas kamaniņu braucēju ekipāžas labāko piecniekā Pekinas olimpiskajā trasē (papildināta)

  • Publicēts Sports

Pasaules kausa kamaniņu sportā pirmā posma sacensībās divnieku ekipāžām sestdien nākamā gada Pekinas olimpisko spēļu trasē Jaņcjinā abas Latvijas divnieku ekipažās iekļuvušas labāko piecniekā. Siguldieši Andris un Juris Šici izcīnīja trešo vietu, bet ropažnieki Mārtiņš Bots un Roberts Plūme 24 divnieku konkurencē finišēja piektie.

Lasīt vairāk...

30.XI Daudzsēriju mākslas filma "Emīlija. Latvijas preses karaliene" Ādažos un Siguldā

  • Publicēts Kino

30.novembrī plkst.19.00 Ādažu Kultūras centrā būs skatāma vēsturiskās daudzsēriju filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 3. un 4. sērija, bet tajā pašā laikā kultūras centrā “Siguldas devons” – filmas 5.un 6.sērija. Daudzsēriju filmas režisori ir Andis Mizišs, Dāvis Sīmanis, Kristīne Želve, Gints Grūbe. Filmā redzami tādi aktieri kā Edgars Ozoliņš, Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka, Ligita Dēvica, Inga Tropa-Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Uldis Anže, Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Gatis Maliks, Dainis Gaidelis.

Lasīt vairāk...

30.XI Latvijas kausa izcīņas spēles volejbolā dāmām Sējā un Murjāņos

  • Publicēts Sports

30.novembrī plkst.19.00 Sējas sporta centrā notiks Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmā spēle volejbolā dāmām – Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēknes sacentīsies ar Rīgas Volejbola skolas komandu. Plkst.19.30 vēl viena spēle paredzēta Mārupes sporta konpleksā, kur Mārupes sporta centra volejbolistes tiksies ar Rīgas Stradiņa universitātes un Minusas Volejbola skolas vienību. 1.decembrī plkst.19.30 Mārupē šīs pašas komandas vēlreiz mērosies spēkiem, taču jau Latvijas čempionāta ietvaros.

Lasīt vairāk...

30.XI Valmieras teātra viesizrāde "Nākošpavasar" Salaspilī

30.novembrī plkst.19.00 Salaspils kultūras namā ar izrādi “Nākošpavasar” viesosies Valmieras teātris. Leldes Stumbres stāsta centrā ir divi jauni, tikko augstskolu beiguši rīdzinieki – filologs Nils un mākslas zinātniece Krista, kuri savas īstās vietas meklējumos pārceļas no Rīgas uz dzīvi laukos ar apņēmību dzīvot saskaņā ar dabu, kas vietējos iedzīvotājos uzreiz izraisa interesi, jo viņiem tas ir liels notikums, kad kāds nevis aizbrauc no laukiem, bet pārceļas tur uz dzīvi. Tomēr drīz vien Nila un Kristas gaidas par dzīvi laukos neatbilst tam, kā viņi to bija iztēlojušies, gluži pretēji, notikumi, kas seko viens pēc otra, kļūst par pārbaudījumu abu attiecībām un saviem dzīves sapņiem.

Lasīt vairāk...

Jānis Aizbalts: Ko ierindas pilsonim nozīmēs dabas resursu nodokļa celšana?

No 2022. gada 1. janvāra no 65 uz 80 eiro palielināsies dabas resursu nodokļa likme par atkritumu noglabāšanu poligonā. Izmaiņas gaidāmas arī poligonu tarifos. Līdz ar to Latvijas iedzīvotājiem par sadzīves atkritumu izvešanu var nākties maksāt krietni vairāk nekā līdz šim. Tomēr tas nenozīmē, ka iedzīvotāju rēķini par atkritumu apsaimniekošanu neizbēgami dramatiski pieaugs – daudz kas ir atkarīgs no pašiem, un varbūt gaidāmais tarifu palielinājums ir iemels pārskatīt savus paradumus un optimizēt mājsaimniecības atkritumu apsaimniekošanas risinājumus.

Lasīt vairāk...

Ņiprie palīgi virtuvē: mazās virtuves iekārtas, kas vajadzīgas katrā mājā

Kaut arī mēs visi esam gardēži, vien retajam pietiek ar katlu, pannu un plīti, lai savā virtuvē uzburtu jebkuru gardumu restorāna cienīgā kvalitātē. Vairumam no mums tomēr ir vajadzīgas dažādas palīgierīces. No tā nevajag kautrēties – galu galā, mūsdienu tehnoloģijas ne tikai palīdz, bet pat paveic visu darbu cilvēka vietā, ļaujot tikmēr nodarboties ar profesionālām, radošām lietām vai pabūt kopā ar mīļajiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.