Menu
 

Ceturtdiena, 12 Janvāris 2023

Smiltēns Ukrainas parlamentā: Aizvērt elles vārtus Ukrainā ir visas civilizētās pasaules pienākums

“Ar savu varonību jūs esat paveikuši neiespējamo – īstu atmodu! Gan kaujas laukos, gan raidot tik spēcīgu drosmes un apņēmības grūdienu, ka tas sasniedzis katru brīvās pasaules nostūri, sasniedzis miljardu ļaužu sirdis. Tas klīdinājis ilūziju miglu, radījis nepieredzētu solidaritātes un cilvēciskas sadarbības vilni un licis mūsu tautām atcerēties un novērtēt pašu galveno – mūsu brīvību, neatkarību un demokrātiju,” sacīja Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns ceturtdien, 12.janvārī, Kijivā uzrunājot Ukrainas parlamenta – Verhovna Radas – deputātus.

Lasīt vairāk...

Par labāko popmūzikas albuma godu sacentīsies pieci nominanti

Par "Zelta mikrofona" balvu kategorijā "Labākais popmūzikas albums" šogad sacentīsies mūziķis "Shipsea" ar ierakstu "Apgaismo mani", "Chris Noah" ar albumu "Red Light", "Marta" ar ierakstu "Dabas parādība", grupa "Sudden Lights" ar albumu "Miljards vasaru", kā arī apvienība "The Sound Poets" ar ierakstu "Pie vienas uguns", informēja balvas pārstāve Aiga Leitholde.

Lasīt vairāk...

Piecas kļūdas, kas liek saasināties ādas problēmām ziemā. Skaidro dermatologs

Ziemas periodā cilvēkiem piemīt paradums atslābt attiecībā uz rūpēm par pareizu ādas kopšanu. Taču vējš, auksts gaiss ārā, bet silts un sauss iekštelpās, izjauc ādas barjeras, tā vairs nespēj uzturēt normālu mitruma līmeni, kļūst raupjāka, sausāka, ne tik mirdzoša un starojoša kā gada citās sezonās. Pieļaujot vairākas kļūdas ādas kopšanā ziemā, paasinās arī dažādas ādas slimības, tai skaitā atopiskais dermatīts.

Lasīt vairāk...

Aptauja: sapulces un tikšanās arvien biežāk tiek organizētas klātienē

Darba ikdienā atkal atgriežas tikšanās, pārrunas un apmācības klātienē: 23% Latvijas strādājošo piedalās sapulcēs un tikšanās, kuru garums ir divas stundas un ilgāk, tieši klātienē. No tiem 11% – tikai un vienīgi klātienē, bet 12% – lielākoties klātienē. Vadītāju vidū to, kuri ir atgriezušies pie klātienes formāta, ir vēl vairāk – 37%. Teju nemaz neatpaliek arī kvalificēti speciālisti – to vidū katrs trešais ilgākas tikšanās notur “dzīvajā”.

Lasīt vairāk...

32 % Latvijas iedzīvotāju nekad nav veikuši zobu higiēnu, ģimenes ārstu apmeklē retāk

Saskaņā ar “Mana Aptieka & Apotheka” 2022.gadā veiktā Veselības indeksa pētījuma rezultātiem, lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju jeb 71 % uzskata, ka pietiekami rūpējas par savu veselību, tomēr vienlaikus pētījuma dati rāda, ka cilvēki pēdējo divu gadu laikā savu ģimenes ārstu apmeklējuši retāk. Turklāt zobu higiēnistu nekad savā dzīvē nav apmeklējis katrs trešais Latvijas iedzīvotājs.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.