Stopiņu handbolistes tiek pie pirmā panākuma sezonā

Latvijas dāmu handbola čempionātā pirmo uzvaru šosezon izcīnījušas Stopiņu NHK handbolistes, kuras sestdien viesos pārspēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentes.

Pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija rīdzinieces, kuras lielāko starpību (10:5) sasniedza 12.minūtē. Tomēr vēl līdz pārtraukumam titulētā Stopiņu komanda rezultātu izlīdzināja (15:15), bet izšķirošo pārsvaru guva pirmajās septiņās minūtēs, ko vinnēja 7:1. Beigu rezultāts 35:31.

Uzvarētāju labā Lana Nikolajeva guva deviņus vārtus, Ivita Asare (att.) astoņus, Elza Seržante sešus. Jāatgādina, ka Stopiņu NHK handbolistes, kuras virslīgā atgriezušās pēc gada pārtraukuma, šīs sezonas pirmajā mačā ar 31:33 piekāpās Salaspils sporta skolas komandai.

Pirmās divas spēles savās mājās Murjāņos Latvijas virslīgas turnīrā aizvadījuši MSĢ/”Lat2000” handbolisti. Piektdien viņi ar 25:29 piekāpās klubam “Jūrmalas sports”, bet sestdien ar 20:29 handbola klubam “Vaiņode”. Latvijas junioriem līdzšinējās piecās spēlēs ir viens panākums.