Pierīgas florbola klubiem virslīgas spēlēs divas uzvaras un divi zaudējumi

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Nedēļas nogalē notikušajās Latvijas vīru florbola virslīgas spēlēs Pierīgas klubi izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja divus zaudējumus. Mainīgām sekmēm aizvadītas cīņas arī citās Latvijas florbola līgās.

FS “Masters”/Ulbrokas florbolisti izbraukuma spēlē pret florbola klubu “Valmiera”/“Betsafe” otrajā trešdaļā no 1:3 panāca 7:4 un nosargāja uzvaru 8:6. Kevins Šmits guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, Rūdolfam Vilmanim divi precīzi metieni.

“Ķekava/RB&B” komanda viesos pret turnīra līdervienību Kocēnu “Rubeni” neveiksmīgi aizvadīja otrās trešdaļas beigās un trešās sākumu, kad ielaida četrus vārtus pēc kārtas (2:6). Izskaņā ķekaviešiem izdevās pietuvoties līdz divu vārtu starpībai (4:6, 5:7), taču pašās beigās laukuma saimnieki iemeta vēl trīs golus – 5:10 (Reinim Melgailim 2+1).

Divus mačus divu dienu laikā aizvadīja florbola kluba “SĀC”/”Enfriho” spēlētāji. Sestdien Cēsīs pret “Lekringu” viņi vienīgos divus vārtus guva pēdējās septiņās minūtēs, kad līdz tam bija ielaiduši piecus – 2:5 (Ralfam Celmiņam un Alvim Dālem pa 1+1). Bet svētdien savās mājās Ādažos izcīnīja pārliecinošu uzvaru 13:6 pār FBK “Valmiera”/“Betsafe” komandu (Kristeram Orlovam un Alvim Dālem pa 4+2, Nikam Nagliņam un Ralfam Stratanam pa 2+0).

Virslīgas turnīra tabulā FS “Masters”/Ulbroka ieņem trešo vietu (18 punkti) aiz “Rubenes” (25) un Talsu NSS/”Krauzers” (23 p.), “SĀC”/”Enfriho” ir septītie (13 p.) un “Ķekava/RB&B” devītie (9 p.).

FBK “SĀC” pirmās līgas komanda svētdien Ādažos piedzīvoja graujošu sakāvi spēlē pret Jegevas “Tähe/Olivia” komandu no Igaunijas – 0:31. Pēc LFS informācijas, laukuma saimnieki visa mača laikā izdarīja tikai desmit metienus pa vārtiem (pretinieki – 63), turklāt pirmajās divās trešdaļās tikai vienu. Šīs sezonas sešās spēlēs “SĀC” ir viena uzvara.

Citā Latvijas pirmās līgas spēlē “Ķekavas Bulldogs” florbolisti mačā pret florbola klubu “Ozolnieki” atspēlēja divu vārtu deficītu un izcīnīja uzvaru 6:5 (Renāram Vaļukam 1+2, Emīlam Vaļukam 1+1). Ķekaviešiem ir trīs uzvaras astoņās spēlēs.

Latvijas florbola otrās līgas turnīrā savstarpējo spēli svētdien vakarā aizvadīja šosezon sekmīgi spēlējošie FBK “Baloži” un Inčukalna “Coyote”/”Tobio” florbolisti. Vārtu guvumiem pārbagātā cīņā “koijoti” trešās trešdaļas vidū panāca četru vārtu pārsvaru (14:10), tad to gandrīz pazaudēja (14:13), tomēr izturēja un sagādāja “Baložiem” pirmo zaudējumu sezonas sešās spēlēs – 17:14.

Uzvarētājiem Jānis Levanovičs iemeta septiņus vārtus un Salamans Ļemantovičs trīs, bet mājinieku rindās rezultatīvākie bija Kristers Januševskis (4+0), Kristofers Capļins (3+3) un Aleksis Sprudzāns (3+0). Inčukalna klubam ir četri panākumi sešos mačos.

Latvijas-Igaunijas dāmu florbola līgā četru zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt “FK Ķekava” komandai. Nedēļas nogalē izbraukumā Tartu ķekavietes divreiz pārspēja Igaunijas Dzīvības zinātņu universitātes (EMU) florbolistes – 4:2 (Evijai Birkhānei 2+1, Kristiānai Elizabetei Krūmiņai 2+0) un 7:6 pagarinajumā (Annijai Dārtai Dankfeldei 4+0).