Ulbrokas florbolisti otrreiz nonāk zaudētājos pusfināla sērijā pret Talsu klubu

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Latvijas čempionvienība “Betsafe Oxdog Ulbroka” piektdien spraigā cīņā piedzīvoja otro zaudējumu virslīgas pusfināla sērijā pret Talsu novada sporta skolas/”Krauzers” vienību. Rezultašta kļuvis 2:1 talsenieku labā. Sērijas ceturtā spēle Talsos paredzēta svētdien, sērija ritēs līdz četrām uzvarām.

Spēles pamatlaikā rezultāts piecas reizes bija neizšķirts – divas reizes ar vienu vārtu pārsvaru vadībā bija ulbrokieši (1:0, 5:4), trīs reizes mājinieki, kuru izlīdzinājumu panāca deviņas sekundes līdz trešās trešdaļas beigām, kad vārtsargs bija nomainīts pret laukuma spēlētāju.

Pagarinājuma piektajā minūtē Ulbrokas komanda izpelnījās noraidījumu, un 40 sekunžu laikā Talsu florbolisti realizēja skaitlisko vairākumu – 6:5. Par labāko spēlētāju viesu rindās atziina divu vārtu autoru Kārli Jāni Petrovski.

Jāatgādina, ka pirmajā spēlē Ulbrokā Latvijas čempioni piedzīvoja zaudējumu 7:8, bet dienu vēlāk revanšējās 9:5.