Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 11 Jūlijs 2019

Tīrākie Latvijas ezeri ir Ummis Carnikavas novadā un Mazuikas ezers Ādažu novadā

  • Publicēts Vide

Tīrākie Latvijas ezeri ir Ummis Carnikavas novadā un Mazuikas ezers Ādažu novadā, kas ir arī nozīmīgas Dormaņa lobēlijas atradnes gan Latvijas, gan Baltijas mērogā. Tieši lobēliju-ezereņu ezeri, kas ir tikai 1% no Latvijas ezeriem, ir Latvijas saldūdeņu “zelta fonds”. Tajos sastopamas dzidru ūdeņu indikatorsugas, piemēram, Latvijā vienīgā savvaļā augošā lobēlija – Dormaņa lobēlija.

Lasīt vairāk...

Tiesai atkārtoti būs jāskata LNOB strīds ar "Tvnet" par viedokļrakstu

Augstākās tiesas (AT) Civillietu departaments šonedēļ atcēlis Rīgas apgabaltiesas 2017.gada spriedumu, ar kuru daļēji apmierināta Latvijas nacionālās operas un baleta (LNOB) prasība pret portālu "Tvnet", piedzenot no portāla 50 000 eiro saistībā ar "Tvnet" publicētu viedokļrakstu par telpu izīrēšanu Krievijas mākslinieka privāta pasākuma rīkošanai.

Lasīt vairāk...

21.VII Ievas Akurateres un Aivara Hermaņa koncerts Daugavas muzejā

21. jūlijā plkst. 16.00 Daugavas muzeja brīvdabas koncertā muzicēs Ieva Akuratere un Aivars Hermanis. Dziedātāja Ieva Akuratere savā 60 gadu jubilejā klausītājus iepriecināja ar jaunu soloalbumu "Vēlēšanās", kas tapa sadarbībā ar ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani. Koncertā skanēs dziesmas no jaunā albuma, kā arī citas abu mākslinieku sadarbībā radušās dziesmas.

Lasīt vairāk...

21.VII Latvijas čempionāts MTB olimpiskajā krosā Siguldā

  • Publicēts Sports

21.jūlijā no plkst. 11.00 “Fischer Slēpošanas centrā Siguldā notiks Latvijas čempionāts MTB olimpiskajā krosā. Ātrākie braucēji tiks noteikti 13 vecuma un meistarības grupās. Līdz ar elites grupām par čempionāta godalgām cīnīsies dalībnieki arī junioru, jauniešu, zēnu, meiteņu, amatieru un senioru grupas gan dāmu, gan vīru konkurencē. Pērn par Latvijas MTB olimpiskā krosa čempionu elites grupā vīriešiem kļuva Arnis Pētersons, kamēr dāmām nepārspēta palika Katrīna Jaunslaviete-Kiprue.

Lasīt vairāk...

21.VII Ingus Pētersona un kameransambļa "Livonia" koncerts Siguldā

21. jūlijā plkst. 11.00 Siguldas pils kompleksā "Muzikālo brokastu" koncertu ciklu noslēgs Ingus Pētersons un Ziemeļlatvijas kameransamblis "Livonia", kurā apvienojušies pieci mūziķi – Miks Vilsons (flauta), Elīna Kuduma (oboja), Valdis Drulle (klarnete), Andris Ādamsons (mežrags) un Aivis Klibinskis (fagots). Koncertā izskanēs skaņdarbi, kas izceļ katra instrumenta individuālo un neatkārtojamo skanējumu.

Lasīt vairāk...

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas Olainē durvis vērs medicīnas iestāde "OlainMed"

12.jūlijā Olainē pēc apjomīgas rekonstrukcijas savas durvis vērs farmācijas uzņēmuma “Olainfarm” meitas uzņēmums SIA “OlainMed”, kas sniedz daudzprofila medicīnas pakalpojumus. Investīcijas rekonstrukcijas projektā bijušas vairāk nekā pusmiljona eiro apjomā, informēja “OlainMed” valdes priekšsēdētāja Viktorija Zefīrova-Tačinska.

Lasīt vairāk...

20.VII Latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko melodiju koncerts "Mīlestība" Līgo parkā

20.jūlijā plkst. 19.00 Stopiņu novada Līgo parka estrādē izskanēs koncerts “Mīlestība” – latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko skaņās tērpta atzīšanās divos cēlienos. Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis, Raimonds Celms un Egils Melbārdis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā. Pēc koncerta – zaļumballe kopā ar grupu “Galaktika”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.