Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 10 Jūlijs 2019

20.VII Rožu svētki Siguldā

20.jūlijā no plkst. 11.00 Zaļās Villas kvartālā Siguldā notiks Rožu svētki. Plānots rožu stādīšanas “workšops” kvartālā. Iespēja izvēlēties un iestādīt savu rozi pilsētas centrā, kuru pēc tam nākt apraudzīt. “Kafijas galerijā” būs baudāmi rožaini deserti un dzērieni, kā arī “ART Studio Peahen” dalībnieku izstāde. “Laimes sienas workšops” – sienai tiks zīmēta sava roze, būs iespēja uz sienas atstāt savu Laimes kodu.

Lasīt vairāk...

20.VII "Kaimiņu dienas" Kalngalē

20.jūlijā plkst.10.00 Carnikavas novada Kalngalē norisināsies “Kaimiņu dienas”, kas ir kļuvis par tradicionālu pasākumu, kurā novada ciemu iedzīvotāji aicināti veidot komandas un piedalīties sporta aktivitātēs “Kaimiņu četrcīņā” (volejbols, strītbols, futbols, spēka cīņas). Paralēli sporta spēlēm būs aktivitātes lieliem un maziem. Plkst. 21.00 balle kopā ar Vigaru un Vladimiru.

Lasīt vairāk...

20.VII Seno prasmju apguves darbnīca Daugavas muzejā

20. jūlijā plkst. 10.00 Daugavas muzejā Salaspils novadā jau trešo reizi būs iespēja apgūt senās prasmes – kopā ar Latvijas Arheokluba biedri Luīzi Martu Aizpurvu varēs apgūt plāceņu cepšanu. Nodarbības laikā būs iespēja iepazīties ar senāku laiku uztura specifiku, miltu iegūšanas tehnikām, kā arī speciālas krāsns veidošanu plāceņu apcepšanai.

Lasīt vairāk...

Valsts policija uzsāk informatīvu akciju vecākiem, lai atpazītu seksuālas izmantošanas noziegumus internetā

Lai veicinātu plašāku problēmas apzināšanos un atpazīstamību, mazinātu dzimumnoziegumus internetā un sekmētu iespējamo cietušo personu atpazīšanu, Valsts policija ir uzsākusi informatīvu akciju bērnu vecākiem “Izeja no vardarbības – escape” par nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību internetā.

Lasīt vairāk...

20.VII Skrējiens "Patria Historical Run" Carnikavā

  • Publicēts Sports

20. jūlijā no plkst. 9.00 Carnikavā notiks skrējiens "Patria Historical Run" – viens no "Patria Race" šķēršļu skriešanas posmiem, kurā iekļautas atsauces uz vēsturiskiem notikumiem un faktiem. Distancē ir gan dabīgie šķēršļi (kalni, upes, tilti, gravas un citi apvidum raksturīgie elementi), gan arī mākslīgi izveidotie šķēršļi (metāla konstrukcijas, koka sienas, sastatnes u.c.).

Lasīt vairāk...

18.VII Pasākums dabā "Iepazīsti Latvijas novadus" Ikšķilē

18.jūlijā plkst. 17.30 Ikšķiles novadā notiks pasākums dabā “Iepazīsti Latvijas novadus”. Pārgājienā sākuma punkts būs slēpošanas trases starta laukums Līvu ielā, bet finišs – Dubkalnu ūdenskrātuve. Būs iespēja pildīt interesantus uzdevumus saistībā ar veselības veicināšanu, maršruta laikā apskatīt kultūrvēsturiskos un dabas objektus, bet pats galvenais – labi pavadīt laiku. Pasākumam nav vecuma ierobežojuma, tiks nodrošināta ēdināšana un balvas. Gaidīti ir dalībnieki no Ikšķiles, kā arī citiem novadiem.

Lasīt vairāk...

18.VII Tūrisma profesionāļu pieredzes apmaiņas brauciens Ķekavas novadā

No aprīļa līdz septembrim notiek pieredzes apmaiņas braucienu cikls tūrisma profesionāļiem, kas tiek organizēts projekta "Tūrisms kopā" ietvaros. Projektu īsteno biedrības "Pierīgas partnerība", "Lauku partnerība Lielupe" un "Partnerība Daugavkrasts" kopā ar Mārupes, Babītes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novada pašvaldību. 18. jūlijā gaidāms brauciens pa Ķekavas novada tūrisma objektiem. 

Lasīt vairāk...

17.-19.VII Latvijas futbola otrās līgas spēles Upesciemā un Baldonē

  • Publicēts Sports

17.jūlijā plkst. 19.30 Upesciema stadionā Garkalnes novadā Latvijas futbola otrās līgas Centra zonas spēli aizvadīs FK “Jaunība”/SK “Upesciems” – viņu pretinieki būs FK “Reinards”/Ropaži futbolisti. 18.jūlijā plkst. 19.30 Baldones stadionā Rietumu zonas mačs “DSVK Traktors” pret Mārupes sporta centru, bet 19.jūlijā plkst. 19.00 Upesciemā vēl viena Centra zonas spēle FK “Monarhs” – “Kuivižu Spartaks”.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.