Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 02 Decembris 2019

11.XII Dokumentālā filma "Laimīgā filma" Siguldā

  • Publicēts Kino

11. decembrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” būs iespēja noskatīties radošuma, humora un emociju piepildītu dokumentālo filmu “Laimīgā filma” ("The Happy Film", 2016), aicinot skatītāju palūkoties uz savu dzīvi un ikdienā pieredzētajām sajūtām.

Lasīt vairāk...

10.XII Latvijas Basketbola līgas spēle Carnikavā

  • Publicēts Sports

10.decembrī plkst. 20.30 Carnikavas pamatskolas sporta zālē notiks Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēle – BK “Carnikava” basketbolisti tiksies ar Rugāju sporta centra komandu. Sezonas pirmajās astoņās spēlēs carnikavieši izcīnījuši piecas, bet viņu nākamie pretinieki četras uzvaras.

Lasīt vairāk...

10.XII Ziemassvētku ieskaņas koncerts Turaidas muzejrezervātā

10. decembrī plkst. 15.00 Turaidas muzejrezervātā, Turaidas muižas pārvaldnieka jaunajā dzīvojamajā mājā gaidāms Siguldas mākslu skolas “Baltais flīģelis” audzēkņu Ziemassvētku ieskaņas koncerts. Koncertā piedalīsies Mūzikas un Teātra nodaļas audzēkņi un pedagogi. Skanēs gaišas melodijas, dziesmas un dzejoļi, kas radīs sirsnīgu un priekpilnu Ziemassvētku noskaņu.
Lasīt vairāk...

8.–9.XII Spēlfilma "Jelgava '94" Baldonē

  • Publicēts Kino

8. decembrī plkst. 16.00 un plkst. 19.00, kā arī 9. decembrī plkst. 19.00 kinoteātrī "Baldone" demonstrēs spēlfilmu “Jelgava '94”, kas tapusi pēc rakstnieka Jāņa Joņeva tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem. Filmas stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lapaspusi Jelgavas pusaudža dzīvē.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.