Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 15 Oktobris 2020

Video: Novembrī pirmizrādi piedzīvos Latvijā vēl nebijuša formāta komēdija "Kino un mēs"

5.novembrī pirmizrādi piedzīvos režisora Matīsa Kažas komēdija “Kino un mēs”, kas vienlaikus iezīmē Latvijā vēl nebijušas mūsdienīgas kino formas pieteikumu – filmizrādi, kurā apvienoti teātra un kino elementi. Filmas līdzautori un lomu atveidotāji ir Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs, Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis un improvizācijas teātra aktieris, stand-up komiķis Jānis Skutelis.

Lasīt vairāk...

25.X Animācijas filma "Mans mīļākais karš" Pabažos

  • Publicēts Kino

25.oktobrī plkst. 16.00 Pabažu kultūras namā būs iespēja noskatīties starptautiski godalgoto pilnmetrāžas animācijas filmu "Mans mīļākais karš" (2020). Tas ir animēts autobiogrāfisks stāsts, pilns sirsnības un godīguma, par pieaugšanu absurdajā laikā no 70.gadiem līdz Latvijas neatkarības atjaunošanai. Režisore – Ilze Burkovska-Jakobsene. 

Lasīt vairāk...

25.X Grupas "The Sound Poets" koncerti "Klusāk" Siguldā

25.oktobrī plkst. 14.00, 16.30 un 19.00 uz kultūras centra “Siguldas devons” skatuves kāps grupa “The Sound Poets”, piedāvājot apmeklētājiem baudīt pārcelto koncertu “Klusāk”. Koncerta nosaukums “Klusāk” apraksta to, kas tur notiks – skanējuma jauda būs pieklusinātāka, bet ne mazāka, jo mūziķi sola to vērst vairāk uz iekšpusi, dziesmu jēgu un vēstījumu pārstāstot citādākās skaniskās nokrāsās.

Lasīt vairāk...

24.X Koncerts "Kad satiksimies" Allažos

24.oktobrī plkst. 17.00  paredzēta Allažu pagasta Tautas nama sezonas atklāšana kopā ar Allažu pagasta amatiermākslas kolektīviem un koncerts “Kad satiksimies”.Piedalīsies akustiskais trio: Iveta Baumane, Roberts Pētersons, Viesturs Samts. Ieeja pasākumā ir bez maksas, taču iepriekš jāizņem bezmaksas ieejas kartes, ko var saņemt Allažu pagasta pārvaldē.

Lasīt vairāk...

24.X Gadskārtu un mūža godu tradīciju skolas seminārs Katlakalnā

24.oktobrī plkst. 12.00 Katlakalna Tautas namā turpināsies Gadskārtu un mūža godu tradīciju skolas semināri. Šai reizē par laiku un iezīmīgiem rituāliem bērniņu gaidot, saņemot ģimenē un uzņemot dzimtā mūža godos, krustabās, kā arī par tematiem, kuri senās, pirmskristīgās tradīcijas mantojumā mazāk pētīti un apzināti – par dažādu vecuma posmu iezīmīgiem brīžiem – atšķirībām, ievedībām, iesvētībām – par laiku līdz precībām.

Lasīt vairāk...

"Jūrkante" Salacas krastos met nopietnu izaicinājumu pandēmijai (2.daļa)

Lai piekrastes zvejnieki vārda vistiešākajā nozīmē nekļūtu par aborigēniem un etnogrāfisku materiālu citzemju tūristu aplūkošanai, biedrība “Jūrkante” jau vairākus gadus skolu jaunatnei organizē tikšanās ar zvejasvīriem, kuri zēniem un meitenēm stāsta par savu arodu, rāda zvejas un zivju apstrādes prasmes, popularizē novada kulināro mantojumu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.