Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 14 Oktobris 2020

23.X Valtera Krauzes autorvakars Ulbrokā

23.oktobrī plkst.19.00 kultūras centrā "Ulbrokas pērle" notiks TV personības Valtera Krauzes stāstu vakars ar muzikālajām ilustrācijām. Tūkstošiem cilvēku ir smējušies par viņa jokiem, līdz ar viņu atbildējuši uz nopietniem jautājumiem TV šovā "Es mīlu Tevi, Latvija", priecājušies viņa vadītajos pasākumos un kāzās. Tagad Valters ar šiem stāstiem dalīsies ar skatītājiem. Ar muzikālo noformējumu viņa stāstīto ilustrēs pianists Juris Kristons.
Lasīt vairāk...

23.X "Improvizācijas šovs "Spiediens"" Ādažos

23.oktobrī plkst. 19.00 Ādažu Kultūras centra Skatītāju zālē tiks piedāvāts baudīt radošās apvienības “Spiediens” populārāko izrādi ar tādu pašu nosaukumu – "Improvizācijas šovs "Spiediens"". Tā balstīta uz īsās formas improvizācijas tehnikām, kas ir dinamiskākā un reizē ar humoru piesātinātākā improvizācijas teātra forma. Izrādē varēs redzēt Radošās apvienības pamatsastāva dalībniekus – Sandu Dejus, Juri Kozlovski, Krišjāni Cauni, Kozmenu jeb Mārtiņu Kozlovski, Līgu Kausu, Oskaru Kozlovski, Raivi Vidzi, Sintiju Auzāni un Latvijas tūres projekta vadītājsu Artūru Vadītāju.

Lasīt vairāk...

IZM: Individuālo sporta veidu sportisti var turpināt individuāli trenēties, bet sacensības uz trim nedēļām ir aizliegtas

  • Publicēts Sports

Individuālo sporta veidu sportisti var turpināt individuāli trenēties ārtelpās vai apmeklēt treniņus iekštelpās, ievērojot visus nosacījumus, bet sacensības uz trim nedēļām ir aizliegtas, trešdien preses konferencē akcentēja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Valsts sekretāra vietnieks un Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Lasīt vairāk...

23.X Filma "Ko zina klusā Gerda" Mālpilī

  • Publicēts Kino

23.oktobrī plkst.18.30 Mālpils Kultūras centrā būs iespēja noskatīties Jevgēņija Paškēviča filmu “Ko zina klusā Gerda”. Lai uzturētu muižu, tās īpašnieki izveidojuši pansiju, kurā valda pagājušā gadsimta 30.gadu noskaņa un nav atļauts izmantot mūsdienu komunikācijas līdzekļus – datorus, mobilos telefonus, internetu. Viss mūsdienīgās dzīves atribūti jāatstāj pie pansionāta ieejas, tostarp vēlme komunicēt ar citiem.

Lasīt vairāk...

Siguldas novada pašvaldības speciālisti klientus apkalpos pēc iepriekšēja pieraksta un ar sejas aizsargmaskām

Ņemot vērā valdībā pieņemtos lēmumus vīrusa Covid-19 ierobežošanā, turpmāk pie Siguldas novada pašvaldības speciālistiem apmeklējums notiek pēc iepriekšēja pieraksta un ar sejas aizsargmaskām. Tāpat veikti piesardzības pasākumi pašvaldības klientu apkalpošanas vietās, Sociālajā dienestā, Bāriņtiesā, kā arī Siguldas novada Būvvaldē.

Lasīt vairāk...

Līdz 12. novembrim aicina balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

Sācies iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, lai noteiktu un apbalvotu tās Latvijas pašvaldības, kas šogad sniegušas lielāko atbalstu ģimenēm ar bērniem un piemērotas vides nodrošināšanai. Ikviens iedzīvotājs līdz 12. novembrim aicināts iepazīties ar pašvaldībās paveikto un izteikt savu viedokli www.vietagimenei.lv.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.