Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 13 Septembris 2021

26.IX Latvijas Nacionālā teātra viesizrāde "Oligarhs" Siguldā

26.septembrī plkst.17.00 kultūras centrā “Siguldas devons” apmeklētājiem būs iespēja baudīt Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Oligarhs”. Režisors Toms Treinis, kurš iestudējis jaunā dramaturga Artūra Jankovska lugu “Oligarhs”. Lugā ierakstīta absurdā, bet labi saprotamā jaunekļa Oskara Kaktiņa vēlme izglābt Latviju, vienkārši novācot uzņēmēju Aināru Krūmiņu... Luga ir par sodīšanu, piedošanu un telpu starp šiem jēdzieniem. Luga ir meklējums, kur sākas tieksme sodīt un kur – vēlme piedot. Lomās – Normunds Laizāns, Igors Šelegovskis.

Lasīt vairāk...

26.IX Rudens tirgus Raganā un Doles salā

26.septembrī Raganā un Doles salā norisināsies rudens tirgus. Šogad Miķeļdienas dižtirgus Raganā notiks jaunā tirgošanās vietā – pie Krimuldas Tautas nama, gaidīts ikviens, kam ir ko pārdot un kas grib nopirkt, jo andele norisināsies līdz pēdējam tirgus apmeklētājam. Miķeļa tirgus norise Doles salā plānota no plkst.10.00 līdz 15.00, domājot par visiem tirgotājiem, kam šī varētu būt pēdējā lielā iespēja brīvdabas tirgus formātā prezentēt, pārdot un iztirgot visu šajā sezonā sastrādāto, kā arī šādi atzīmēt rudens ražas laiku.
Lasīt vairāk...

25.IX Humora šovs "Smieties nav aizliegts" Katlakalnā

25.septembrī plkst.19.30 Katlakalna Tautas namā Katlakalna Improvizācijas teātris aicina uz humora šova “Smieties nav aizliegts” sezonas pirmizrādi. Īsas, humoristiskas ainas, kas top uz vietas skatītāju acu priekšā, par aktuālo un mazliet aizmirsto, par mums apkārtējiem un, protams, par mums pašiem.
Lasīt vairāk...

25.IX Latvijas futbola čempionāta spēles Piņķos un Salaspilī

  • Publicēts Sports

25.septembrī Piņķu stadionā divas spēles aizvadīs Babītes sporta kluba futbola komandas. Plkst. 13.00 Babītes futbolistes Sieviešu pirmās līgas turnīrā tiksies ar Rēzeknes BJSS audzēknēm, bet 17.00 vīru vienība Rīgas čempionāta mačā sacentīsies ar “ASK Kadaga” futbolistiem. PLkst.19.30 Salaspilī Latvijas otrās līgas spēle FK “Salaspils” – Preiļu BJSS.

Lasīt vairāk...

25.IX Zelta rudens karalistes svētki Siguldā

25.septembrī no plkst. 11.00 Siguldas pils kvartālā ģimenēm ar bērniem un ikvienam interesentam tiks piedāvāti dažādi Zelta rudens sezonas atklāšanas pasākumi un aktivitātes. Tiem, kuri mīl pastaigas dabas takās tiks piedāvāts jauns pastaigu maršruts, kurā būs iespēja aplūkot Siguldas skaistākos skatus pilsētā un tās tuvākajā apkaimē, kā arī iekarot dažādus reljefus – gan stāvas kāpnes, gan šauras takas. Tāpat tiks prezentēts apvienības “Adventure Therapy Sigulda” veidotais Dabas terapijas maršruts, kas būs papildināts ar dažādām aktivitātēm, lai izzinātu sevi un izmantotu dabas dziedinošo spēku atslodzei no ikdienas.

Lasīt vairāk...

25.-26.IX Spēlfilma "Noslēpumainais dārzs" Katlakalnā un Ķekavā

  • Publicēts Kino

25.septembrī plkst.11.00 Katlakalna Tautas namā un 26.septembrī plkst.11.00 Doles Tautas namā būs iespēja noskatīties spēlfilmu visai ģimenei "Noslēpumainais dārzs". Pēc vecāku pēkšņās nāves Indijā 10 gadus vecās Mērijas dzīve apgriežas kājām gaisā. Meitene tiek nosūtīta uz Angliju, kur viņa sāk dzīvot nomaļā lauku īpašumā pie sava drūmā un nelaipnā tēvoča Arčibalda. Šeit Mērija dienas vada, pētīdama apkārtni un pamazam atklādama ģimenes noslēpumus. Kādu dienu viņa uziet durtiņas uz slepenu dārzu. Meitene arvien vairāk laika sāk pavadīt šajā dārzā un pamazam atklāj arī tā lielāko noslēpumu - dārzam ir maģiskas spējas.

Lasīt vairāk...

25.IX Ropažu novada uzņēmēju tirdziņš "GaRo_ZA 2021" Ropažos

25.septembrī no plkst.10.00 Ropažu jaunajā tirgus laukumā norisināsies Ropažu novada uzņēmēju, amatnieku un mājražotāju tirdziņš "GaRo_ZA 2021". Būs iegādāties vietējo mājražotāju cepto rudzu maizi, audzētos dārzeņus, kūpinātas zivis, sieru un smeķīgu gaļu, zemeņu un citus stādus, kā arī papildināt medus krājumus ziemai. Pasākuma programma veidota ar mērķi savstarpēji iepazīstināt vietējos uzņēmējus, kuri savas preces un pakalpojumus prezentēs jaunajiem novadniekiem un novada viesiem.

Lasīt vairāk...

25.-26.IX Dzērveņu festivāls Olainē

25. un 26. septembrī Olainē gaidāms Dzērveņu festivāls. 25.septembrī priecēs mājražotāju un amatnieku tirdziņš, radošās aktivitātes, mākslinieku darbu tirdziņš "Multimāksla", kā arī grupas "Eolika" jubilejas koncerts, savukārt 26.septembrī būs iespēja doties ekskursijā uz dzērveņu audzētavu.

Lasīt vairāk...

24.IX Pastaiga jauniešiem pilnmēness naktī Krimuldas pagastā

24.septembrī plkst.20.30 Kubeseles dabas takā Krimuldas pagastā sāksies pastaiga/pārgājiens ar uzdevumiem neierastā – pilnmēness – laikā. Pasākums paredzēts jauniešiem no 13 līdz 25 gadu vecumam. Programmā: pastaiga pilnmēness naktī kā iespēja izmēģināt jaunu brīvā laika pavadīšanas iespēju; Kubeseles dabas un vēstures takas dabas veidoto apskates objektu apskate; kontrolpunkti ar dažādiem uzdevumiem, sakot no 3 dažādu zaļo toņu atrašanai dabā, cilvēka radītu lietu atrašanai, dzīvnieku pēdu nospiedumu atminēšanai līdz mīklu minēšanai un dabai veltītu dziesmu sacerēšanai. Pieteikšanās obligāta!

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.