Menu
 

Ceturtdiena, 24 Novembris 2022

3.XII Goran Gora akustiskais koncerts Siguldā

3.decembrī plkst.20.00 Siguldas alusdarītava “Kussh brewery” aicina uz dziesminieka Goran Gora akustisko koncertu. Mūziķa koncerti ierasti notiek kā saruna ar klausītājiem, izpildot oriģināldziesmas ar Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un paša mūziķa Goran Gora rakstītajiem dziesmu vārdiem, izdziedot īpašus notikumus, vērojumus un atklāsmes.

Lasīt vairāk...

3.XII Čellista Valtera Pūces un pianista Daiņa Teņa koncerts Piņķos

3.decembrī plkst. 16.30 un 19.00 Babītes Kultūrizglītības centrā Piņķos grupas "Dagamba" čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis izpildīs mūziku no koncertprogrammām “Radīts Latvijā” un “Bez elektrības!”. Koncertā tiks iekļautas pasaules populārās un klasiskās mūzikas pērles, kā arī Latvijas dižāko komponistu dziesmu aranžijas čella un klavieru skanējumā. Būs dzirdami pirmatskaņojumi, kā arī tādi skaņdarbi kā Mārtiņa Brauna “Dvēselīte”, Zigmara Liepiņa “Kvazimodo dziedājums”, Raimonda Macata “Ziemeļvējā”, Imanta Kalniņa “Apvij rokas”, Ulda Marhilēviča “Lūgums”, balāde no izrādes “Šveiks”, Raimonda Paula “Kerijas dziesma”, Ludoviko Einaudi “Una Mattina”, Kamila Sensānsa un Pētera Čaikovska “White Swan and Black Swan”.

Lasīt vairāk...

3.XII Tutas Ziemassvētku koncerts "Piparkūku sirds" Siguldā (izpārdots)

3.decembrī plkst.12.00 un 15.00 Kultūras centrā “Siguldas devons” Latvijā iemīļotā varone Tuta visus mazos tutfanus aicina uz Ziemassvētku koncertu “Piparkūku sirds”, kas bērnu un vecāku sirdis sildīja arī pagājušajā gadā (visas biļetes jau izpārdotas!). Tuta uzskata, ka vislabākie Ziemassvētki ir tādi, kurus var pavadīt kopā ar draugiem – Lapsu, Feneku, Āpsīti un, protams, bērniem, kas ik dienas ar aizrautību seko līdzi “Tutas lietām” savās mājās. Koncertā bērni varēs klausīties un dziedāt līdzi sev jau zināmajām Tutas dziesmiņām, kā arī dažnedažādām Ziemassvētku dziesmām – sākot ar latviešu tautas dziesmām un beidzot ar pasaulslavenām svētku melodijām.

Lasīt vairāk...

3.XII Deju konkurss "Super Show" Ulbrokā

3.decembrī Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” norisināsies deju konkurss “Super Show” bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem vairākās nominācijās (“Breakdance”, “Show Dance”, “Streetdance“, “Folk Dance” u.c.). “Konkurss ir īpašs ar savu svētku atmosfēru un populāro jauniešu un pusaudžu vidē varoņu dalību. Spilgts, krāšņs pasākumu kļūs par galveno deju notikumu pirms Jaunā gada, kas uzlādēs visus ar superenerģiju un svētku noskaņojumu!” sola rīkotāji.

Lasīt vairāk...

2., 4.XII Ziemassvētku egles iedegšana Ropažu un Siguldas novados

2.decembrī plkst.16.00 Garkalnes pagasta  Upesciemā, laukumā pie Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas, notiks Ziemassvētku egles iedegšana, bet no plkst. 16.30 būs ikvienam iespēja vērot audiāli teatrālu ziemas gaismas vides instalāciju “Rūķa Gardummices konditoreja”. Stopiņu pagasta ciematu eglītēs gaismiņas iedegsies: plkst.18.00 Jaunsišos, 18.30 Dzidriņās, 19.20 Saulīšos un 20.00 Dreiliņos.

Lasīt vairāk...

Plāno izveidot Klimata un enerģētikas ministriju

Lai ieviestu Klimata un enerģētikas ministriju un ministra amatu, Saeima ceturtdien ārkārtas sēdē konceptuāli atbalstīja par steidzamiem atzītos grozījumus Ministru kabineta iekārtas likumā. Lai grozījumi stātos spēkā, tos Saeimā jāpieņem vēl otrajā – galīgajā – lasījumā.

Lasīt vairāk...

2.-3.XII Jauniešu kontinentālais kauss kamaniņu sportā Siguldā

  • Publicēts Sports

2.un 3.decembrī Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē pirmo reizi kamaniņu sporta vēsturē norisināsies Jauniešu kontinentālais kauss jauniešiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem. Sacensības notiks četrās disciplīnās: jaunieši (sacensību starts 2.XII 10.00), jaunietes (2.XII 13.00), kā arī divnieku ekipāžas jaunietēm un jauniešiem (3.XII 11.00). Paredzēts, ka Siguldā startēs jaunie kamaniņu braucēji no 11 valstīm.

Lasīt vairāk...

1.-4.XII Latvijas florbola čempionāta spēles Inčukalnā, Ķekavā un Salaspilī

  • Publicēts Sports

1.decembrī plkst.20.00 Inčukalna sporta kompleksā Latvijas florbola otrās līgas spēli pret “Smiltene’09” komandu aizvadīs Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti. 2.decembrī plkst.20.00 “Ķekavas” florbolisti virslīgas mačā uzņems Talsu NSS/”Krauzers” komandu, bet Salaspilī FK “Saulkalne” pirmās līgas turnīrā sacentīsies ar Cēsu “Lekringu”. 4.decembrī plkst.13.00 “Lekringa” dāmu komanda viesosies pie “FK Ķekava” florbolistēm.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.