Menu
 

Ceturtdiena, 17 Novembris 2022

30.XI Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle volejbolā Siguldā

  • Publicēts Sports

30.novembrī plkst.20.00 Siguldas Sporta centrā paredzēta Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle volejbolā – mājinieki sporta kluba “NUKI”/Siguldas volejbolisti tiksies ar volejbola klubu “Vecumnieki”. Atbildes spēle notiks 8.decembrī pretinieku laukumā. Ja pēc divām spēlēm bilance būs 1-1, tiks aizvadīts zelta sets līdz 25 punktiem ar divu punktu pārsvaram. Siguldas volejbola komanda šāda līmeņa turnīrā piedalās pirmo reizi.

Lasīt vairāk...

30.XI Filma "Upurga" Ropažos

  • Publicēts Kino

30.novembrī plkst.19.30 Ropažu Kultūras centrā varēs noskatīties filmu "Upurga". Pedantisks piedzīvojumu gids Andrejs mežonīgas pierobežas upes ielejā pazaudē savu māsu un viņas komandu – filmēšanas grupu, kas tur ieradusies filmēt veģetāro desiņu reklāmu. Lai viņus glābtu, Andrejam nākas vienatnē doties dziļi noslēpumainā dabas pasaulē, kur sagaida cīņa gan ar ārējiem spēkiem, gan paša iekšējo trauksmi. Viņš nezina, ka šajā ielejā rudeņos uzplaukst dabas parādība, no kuras neprātīgā spēka nav pasargāti pat vietējie. Atrast pazaudēto nebūs viegli, un drīz vien Andrejs uzzinās – kas meklē, tas pazūd!

Lasīt vairāk...

30.XI, 2.XII RBL un NBL spēles Mārupē, Salaspilī, Piņķos, Ādažos un Ķekavā

  • Publicēts Sports

30.novembrī plkst.19.00 Mārupes sporta kompleksā paredzēta Reģionālās basketbola līgas (RBL) spēle, kurā Mārupes sporta centra komanda tiksies ar basketbola klubu “Jaunpils”. Pusstundu vēlāk Salaspils sporta skolas basketbolisti savā laukumā uzņems sporta klubu “Rūjiena”. 2.decembrī plkst.19.30 vēl divas RBL spēles – Babītes sporta kompleksā Piņķos “Babītes” basketbolisti sacentīsies ar “Nīca/BLi” vienību, bet Ādažu sākumskolā – BK “Ādaži/Carnikava” pret BK “Cēsis”. Plkst.20.00 Ķekavā Nacionālās basketbola līgas (NBL) maču pret BK “Talsi” aizvadīs basketbola klubs “Ķekava”.

Lasīt vairāk...

29.XI Filma "Sēklis" Spuņciemā

  • Publicēts Kino

29.novembrī plkst. 19.00 Babītes Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži” Spuņciemā notiks Kino otrdienu randiņvakars pie galdiņiem – varēs noskatīties filmu "Sēklis". Atmosfēriski nospriegots mīlas serpentīns, kur trīs savstarpēji nepazīstamus pārus saista atšķirīgās stadijās esošas romantiskas attiecības. Laulāta pāra trīs pēdējās kopdzīves dienas, jauna pāra pirmie kopīgie soļi jutekliskumā un kolēģi, kuri dara visu iespējamo, lai neiemīlētos. Katrs pāris atrodas attiecību lūzuma punktā un viennozīmīga risinājuma nav...

Lasīt vairāk...

29.XI-2.XII Ķekavas novada pašvaldības ekspertu tikšanās ar iedzīvotājiem Baložos, Valdlaučos, Katlakalnā un Ķekavā

No 29.novembra līdz 9.decembrim Ķekavas novada pašvaldības eksperti priecāsies tikties klātienē ar novada iedzīvotājiem septiņās novada vietās, lai pārrunātu šajā gadā paveikto un nākamajā gadā plānoto, kā arī lai pārrunātu priekšlikumus. 29.novembrī plkst.18.00 tikšanās ar iedzīvotājiem notiks Baložu Kultūras namā, 30.novembrī Valdlaučos, biznesa centrā “Rāmava”, 1.decembrī Katlakalna Tautas namā un 2.decembrī Ķekavas Kultūras namā. Tikšanās varēs vērot tiešraidē Ķekavas novada “Facebook” lapā.

Lasīt vairāk...

28.XI Komēdija "Mēs un mūsu sieva" Ulbrokā

28.novembrī plkst.19.00 kultūras centrā "Ulbrokas pērle" priecēs komēdija "Mēs un mūsu sieva". Šinī lugā pasaules kārtība vīrietim ir tāda: sieva, savi bērni, sievas bērni, kopīgie bērni, draudzene, mīļākā, otra sieva, paziņas un gultas biedrenes… Bieži vien sieva nezina neko, dažreiz zina, bet visi turpina dzīvot tālāk, jo tic tam, kas dara viņus laimīgus. Kas notiek tad, ja sievai ir vīrs, otrs vīrs, bērns un vēl mīļākais? Kad viss ir sagriezts ar kājām gaisā? 

Lasīt vairāk...

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis sāk akciju seksuālās vardarbības mazināšanai

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 21.līdz 27.novembrim rīko informatīvo akciju “Pārtrauc klusēšanu!”.  Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību seksuālās vardarbības problēmai, aicinot nepieciešamības gadījumā saņemt psihoemocionālu un informatīvu atbalstu jautājumos, kas saistīti ar seksuālu vardarbību, kas vērsta pret bērnu.

Lasīt vairāk...

Aptauja: vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju 18.novembrī klās īpašu svētku galdu

Sagaidot Latvijas neatkarības proklamēšanas 104. gadadienu 18.novembrī, vairāk nekā puse jeb 53% Latvijas iedzīvotāju plāno klāt īpašu svētku galdu, liecina “Rimi” veiktā aptauja. Katrs ceturtais (26%) norāda, ka valsts svētku laiks motivē ikdienā biežāk iegādāties vietējo ražotāju produktus. Savukārt izdevumi svētku galdam šogad tiek plānoti samērā piesardzīgi.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.