Menu
 

Ceturtdiena, 04 Augusts 2022

13.VIII Deju pasākums "El Dia de El Paso" Ropažu novadā

13.augustā no plkst.13.00 sporta kompleksā “333” Ropažu novadā norisināsies pasākums "El Dia de El Paso". “Būs smiltis, būs ūdens un būs atrakcijas! Esat gatavi lieliskai dienai, kur apgūsim jaunus dejus soļus un atcerēsimies, kā ir būt kopā,” vēsta rīkotāji. Paredzētas arī deju nodarbības (bachata, urban kiz, salsaton solo, rueda de casino, dembow), plkst.20.00 ballīte. Pasākuma dresscode ir sarkans un oranžs.

Lasīt vairāk...

13.VIII Līnijdeju festivāls "Dāliju liesmās" Salaspilī

13.augustā plkst.12.00 Nacionalajā botāniskajā dārzā Salaspilī sāksies jau par tradīciju kļuvušais līnijdeju festivāls "Dāliju liesmās", kas šogad pulcinās 25 līnijdeju kolektīvus. Visi vienotā deju solī izdejos koncerta programmu populārākās latviešu kantri mūzikas pavadījumā. Daži kolektīvi sniegs arī paraugdemontrējumus, un arī citi pārsteigumi neizpaliks.

Lasīt vairāk...

13.VIII Ģimeņu diena Gaujā

13.augustā no plkst. 12.00 Siguldas novada Gaujas ciematā norisināsies Ģimeņu diena, kuras laikā ikvienam būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, spēlēs, baudīt muzikālos priekšnesumus. No plkst. 11.00 klubā “Gauja” Gaujaslīču ielā 17 norisināsies “Mājas kafejnīcu diena”, kā arī būs skatāma Daces Saulītes personālizstāde. No plkst. 12.00 pie dienas centra “Gauja” Centra ielā 6 notiks radošās darbnīcas, grāmatu stāsti “Kā būt laimīgiem”, piepūšamās atrakcijas, orientēšanās spēle “Esi vērīgs”, uzstāsies klauns Miks ar ziepju burbuļu atrakciju, muzicēs senioru ansamblis “Gauja” un mūsdienu deju studija “Born To dance”. Plkst.17.00-22.00 klubā “Gauja” uzstāsies dziedātāja Inese Ērmane un akordeonists Kaspars Gulbis. Dienas noslēgumā balle kopā ar Edžu Teterovski. 

Lasīt vairāk...

13.-14.VIII "Kaimiņu būšana" Siguldas novadā

13.un 14.augustā Siguldas novadā līdz ar “Mājas kafejnīcu dienām” norisināsies vēl vairāki pasākumi “Kaimiņu būšana Siguldas novada apkaimēs” ietvaros.Sestdien plkst.11.00 ikviens aicināts apmeklēt “Rītu ar literatūrzinātnieku” Mores Mākslu šķūnī, lai ieklausītos Māras Grudules stāstījumā par tēmu “Izbrauciens zaļumos: Siguldas novads Baltijas vācu acīm”. 13.augustā  arī varēs piedalīties Ģimenes dienā Gaujas Dienas centrā. Savukārt 14.augustā Lēdurgas “Muižas parkā” tiks uzsākta veselīgu dzīvesveidu rosinoša biodanza (biodeju) kustību aktivitāte, bet plkst. 12.00 Allažmuižas parkā gaidāma izrāde bērniem “Kā saule gadījās” un “Vēstures lappuses” kopā ar Ligitu Beitiņu.

Lasīt vairāk...

13.VIII Arbūzu gleznošanas darbnīca Siguldā

13.augustā plkst.11.00-14.00 kafejnīcā “Siguldas Ezītis miglā” paredzēta arbūzu gleznošanas darbnīca mākslinieces Sandas Undzēnas vadībā. Iespēja bērniem sestdienas rītā radoši izklaidēties un vecākiem atvilkt elpu pie kādas kafijas tases. Sanda Undzēna ir pieredzējusi māksliniece, kura kūkas pārvērš par mākslas darbiem un zīmējumus par krāsojamajām grāmatām.

Lasīt vairāk...

13.VIII Pasākums "Jāņupes varavīksne jeb Satikšanās Jāņupē" Olaines novadā

13.augustā no plkst.10.30 Olaines novada Jāņupē norisināsies tradicionālais pasākums "Jāņupes varavīksne jeb Satikšanās Jāņupē". Programmā paredzēts svētku velobrauciens, rīta joga iesācējiem, aerobika ar deju elementiem, velo foto orientēšanās sacensības, izklaides bērniem, noslēgumā plkst.15.00 aktieru ansambļa “Ilga” koncerts.

Lasīt vairāk...

13.VIII "Aqua Sports" ūdensslēpošanas svētki bērniem Piņķos

  • Publicēts Sports

13.augustā plkst.10.00 Mārupes novada Babītes pagasta Piņķu ūdenskrātuvē norisināsies gadskārtējie “Aqua Sports” ūdensslēpošanas svētki bērniem. Tā ir iespēja aktīvajiem ūdensslēpotājiem, bērniem un jauniešiem ar  ūdensslēpošanas iemaņām, pārbaudīt savas spējas sacensību režīmā, vairumam arī noteikt savu izaugsmi sezonas laikā, satikt vienaudžus, kuriem patīk ūdensslēpošana, padalīties pieredzē un vienkārši pavadīt dienu draudzīgā gaisotnē. Sacensībās piedalās bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam ieskaitot, kā arī iepriekšējo gadu sacensību dalībnieki (absolventi). Visi sacensību dalībnieki startē ar monoslēpi.

Lasīt vairāk...

13.-14.VIII "Mājas kafejnīcu dienas" Salaspils un Ropažu novados

13.un 14.augustā Salaspils un Ropaži novadi apvienos spēkus, lai kopā ar 14 brīnišķīgiem saimniekiem ikgadējās “Mājas kafejnīcu dienās” vērtu savu namu durvis un palutinātu viesus ar gardēžu cienīgu gastronomisko baudījumu. Ēdienkartēs varēs atrast Latvijas mežu un dārzu veltes, eksotiskākas garšas, izcilas kūkas un kūciņas, neparastus dzērienus un restorāna cienīgu maltīti. Papildus tam katrs saimnieks un saimniece ir parūpējusies ne tikai par vēdera priekiem, bet arī piedāvās dažādas izklaides iespējas kafejnīcu apmeklētājiem.

Lasīt vairāk...

13.VIII "Mājas kafejnīcu dienas" Siguldas novadā

13.augustā Siguldas novadā norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas”. Jau no plkst.7.00 ikviens ir aicināts doties baudīt kādu no pavisam 12 “Mājas kafejnīcu” piedāvājumiem. Mājas kafejnīcu saimnieki Siguldā, Gaujā, Mālpils un Krimuldas pagastos sagatavojuši ne vien gardu piedāvājumu, bet arī papildu aktivitātes viesu uzņemšanai. “Mājas kafejnīcu” dalībnieki Siguldas novadā:

Lasīt vairāk...

Kontaktlēcas – acu komfortam vasarā

Teju ikvienam cilvēkam, kurš ikdienā lieto redzes korekcijas līdzekļus, ik pa laikam rodas jautājums, ko labāk izvelēties – brilles vai kontaktlēcas? Īpaši aktuāli tas ir vasarā, kad nododamies sporta aktivitātēm un atpūtai ārpus telpām. Šādos brīžos kontaktlēcas ir lieliska alternatīva, jo tās nodrošina ne vien redzes korekciju, bet arī komfortu pārvietojoties.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.