Menu
 

Apvienos "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" un "Orkla Foods Latvija"

  • Autors:  Apriņķis.lv
“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons. Foto - LETA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons. Foto - LETA

Uzņēmums “Orkla” plāno stiprināt savas pozīcijas Latvijas tirgū, apvienojot “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla Foods Latvija” un izveidojot vienotu vadošo plaša patēriņa zīmolu preču organizāciju Latvijā. Līdz šā gada vasarai apvienošanas procesa norisē palīdzēs “Orkla Foods Latvija” valdes priekšsēdētāja Lolita Bemhena, kura turpmāk nolēmusi meklēt jaunus izaicinājumus ārpus uzņēmuma.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla Foods Latvija” abi ir veiksmīgi savā darbībā, un to apvienošana vienā organizācijā sniegs iespēju kļūt vēl spēcīgākiem, lai stiprinātu tirgus pozīcijas augstas konkurences apstākļos. Uzņēmumi kā apvienota organizācija ar nosaukumu “Orkla Latvija” sāks strādāt šī gada otrajā pusē.

Uzņēmumu apvienošanas procesu esam uzsākuši, izveidojot vienu organizācijas vadības komandu. Par jaunās organizācijas “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētāju apstiprināts Toms Didrihsons, kuram ir vairāk nekā 15 gadu pieredze “Orkla” uzņēmumos Latvijā. Līdz šim viņš bija “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs, kā arī iepriekš ir strādājis dažādās vadības līmeņa pozīcijās “Orkla Foods Latvija”. Jaunā vadības komanda darbu sāks 2019. gada 29. martā.

“Orkla Foods Latvija” valdes priekšsēdētāja Lolita Bemhena turpinās strādāt uzņēmumā līdz vasarai: “Es vēlos pateikties saviem kolēģiem “Orklā” par kopā aizvadītiem brīnišķīgiem gadiem. Es biju līdzdibinātāja “Spilvai” 1992. gadā, kas sākumā bija mazs uzņēmums, bet mums izdevās sasniegt lieliskus rezultātus un augt – gan pirms, gan pēc pievienošanās “Orkla” ģimenei 2004. gadā. Es esmu pārliecināta, ka šis ir īstais brīdis pārmaiņām manā dzīvē. Es turpmāk vēlos vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni, pievērsties dažādiem  hobijiem, kā arī rūpēties par savu veselību un labsajūtu, bet vēlāk, iespējams, es meklēšu jaunus izaicinājumus gan personīgi, gan profesionāli.”

 “Lolita Bemhena vadīja uzņēmumu 27 gadus. Viņa kopā ar savu komandu ir attīstījusi uzņēmumu, kas šodien ir viens no vadošajiem pārtikas uzņēmumiem Latvijā. Esam patiesi pateicīgi Lolitai Bemhenai par veiksmīgo sadarbību un novēlam veiksmi turpmāko plānu īstenošanā,” uzsver “Orkla Foods” valdes priekšsēdētāja Baltijā un Ziemeļvalstīs Anna-Beta Froihena.

SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un SIA “Orkla Foods Latvija” kopējais apgrozījums 2017.gadā bija 112,6 miljoni eiro. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv šādus produktu zīmolus: “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “Taffel the Original Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.

“Orkla Foods Latvija” ir viens no modernākajiem un lielākajiem ēdienu un ēdiena piedevu ražotājiem Latvijā un Baltijas valstīs, kas strādā kopš 2015. gada decembra, kad tika pabeigta “Orkla” grupai piederošo kompāniju SIA “Spilva” un AS “Gutta” apvienošana vienā uzņēmumā. Jau vairāk nekā 25 gadus ir pazīstami un iecienīti uzņēmuma kečupi un tomātu mērces, majonēzes, dresingi, konservēti dārzeņi, ievārījumi un deserti, mārrutki un sinepes, zupas un otrie ēdieni, garšvielas, sulas un nektāri, dzeramais ūdens un kvasa dzēriens, smūtiji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.