Menu
 

Trešdiena, 27 Oktobris 2021

Otrdien reģistrēto Covid-19 inficēšanās gadījumu skaits pārsniedzis 3200; mirušas 33 inficētas personas (papildināta)

Otrdien Latvijā veikti 27 089 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 3206 jauni inficēšanās gadījumi, kas ir jauns lielākais vienā dienā atklāto gadījumu skaits. No inficētajiem 2314 cilvēki bija nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši un 892 vakcinēti, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Lasīt vairāk...

Veselības ministrija: Darbinieku testēšanai var izmantot ātros antigēna testus vai paštestus

Veselības ministrija (VM) informē, ka darba pienākumu veikšanai nepieciešamo testēšanu var veikt ar Covid-19 ātrā antigēna testu, kura rezultāts pieejams jau 15-20 minūšu laikā. Sazinoties ar testēšanas vietu, darbiniekam vai darba devējam ir jānorāda, ka nepieciešams ātrais Covid-19 antigēna tests  testēšanas sertifikātam darba pienākumu veikšanai.

Lasīt vairāk...

CSP: Visaugstākais pret Covid-19 vakcinēto īpatsvars republikas pilsētās ir Valmierā, Jūrmalā un Rīgā

Visaugstākais pret Covid-19 vakcinēto īpatsvars starp republikas pilsētām ir Valmierā – 57 %, kur rādītājs būtiski neatšķiras starp tautībām – vakcinēti 58 % latviešu un 52 % cittautiešu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes informācija. Otrs augstākais vakcinēto īpatsvars ir Jūrmalā – 52 %, ar lielāku atšķirību starp vakcinētajiem latviešiem (58 %) un citu tautību pārstāvjiem (45 %). Trešajā vietā ir galvaspilsēta ar 51 % pilnībā vakcinēto rīdzinieku un Jūrmalai līdzīgu atšķirību starp tautībām (59 % latviešu un 44 % citu tautību iedzīvotāju).

Lasīt vairāk...

CSP: Būvniecības izmaksu līmenis mēneša laikā palielinājies par 0,7%, gada laikā – par 9,0%

2021.gada septembrī, salīdzinot ar augustu, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 0,7 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas palielinājās par 1,0 %, strādnieku darba samaksa – par 0,7 %, bet būvmateriālu cenas pieauga par 0,6 %.

Lasīt vairāk...

Valsts policijas Saulkrastu iecirknī reģistrēta 46 658 eiro izkrāpšana, solot ieguldīt naudu finanšu platformā

21.oktobrī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirknī tika saņemta informācija no kāda vīrieša, kurš ziņoja, ka viņam izkrāpti 46 658 eiro. Vīrietim bija piezvanījusi krievu valodā runājoša persona, kas piedāvājusi nopelnīt, ieguldot naudu finanšu platformā. Uzticoties krāpniekiem, vīrietis bija pārskaitījis gan savus iekrājumus, gan paņēmis kredītus.

Lasīt vairāk...

Siguldā pie Vidzemes šosejas sāk būvēt gājēju un velosipēdistu ceļu

Siguldā pie Vidzemes šosejas pārvada pār dzelzceļu sākta gājēju un velobraucēju ceļa izbūve, lai uzlabotu mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku drošību uz ceļa.  Kā informēja VSIA “Latvijas Valsts ceļi (LVC) Komunikācijas daļā, jaunais gājēju un velosipēdistu ceļš, kas pāri pārvadam pār dzelzceļu savienos Noliktavu ielu un Mazās Saules ielas infrastruktūru, būtiski atvieglos gājēju un velobraucēju nokļūšanu pilsētas daļā otrpus dzelzceļam, kā arī uzlabos pārvietošanās drošību un komfortu.

Lasīt vairāk...

Pieci padomi, kā veikli samazināt lieko patēriņu un atkritumus

Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” sadarbībā ar “Eko Rija” kampaņā “Nenoroc nākotni mēslos!” rosina ne vien pamanīt draudus, ko augošie atkritumu kalni rada vides un cilvēku veselībai, bet arī padomāt, ka dažu vienkāršu ikdienas ieradumu maiņai var būt milzīga ietekme – jo mūsu paradumi nosaka, kādā pasaulē dzīvosim rīt. Var iedvesmot pieci padomi, kā ikviens spēj ātri un prasmīgi samazināt radīto atkritumu daudzumu.

Lasīt vairāk...

No 1.novembra gaidāmas izmaiņas sešos autobusu maršrutos virzienā uz Vangažiem, Siguldu, Mālpili un Krimuldu

Atsaucoties pasažieru un pārvadātāja ierosinājumiem, no 1. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6826 Rīga–Vangaži, Nr.6876 Sigulda–Allaži–Mālpils, Nr.5591 Sigulda–Mālpils, Nr.5612 Rīga–Ragana–Sigulda, Nr.6255 Rīga–Sigulda un Nr.3112 Sigulda–Turaida–Krimulda, liecina Autotransporta direkcijas informācija.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.