Menu
 

Ceturtdiena, 02 Septembris 2021

Ķekavas novada dome piešķir 10 000 eiro paraolimpietim Rihardam Snikum un 3000 eiro – viņa pirmajai trenerei Olgai Šellerei

Novērtējot izcilo sniegumu Tokijas paraolimpiskajās spēlēs, Ķekavas novada dome, ceturtdien piešķīra 10 000 eiro naudas balvu pēc nodokļu nomaksas paraolimpietim, baldonietim Rihardam Snikum, kurš Tokijā izcīnīja divas paraolimpisko spēļu sudraba godalgas paraiejādē, informēja pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

Ar Covid-19 inficēts pasažieris otrdien braucis vilcienos Sloka – Rīga un Rīga – Tukums

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 31. augustā braucis ar vilcienu Sloka – Rīga plkst. 7.02 (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 6404) no stacijas Pumpuri līdz Rīgai un atpakaļ ar vilcienu Rīga – Tukums-2 plkst. 17.00 (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 6515) no Rīgas līdz stacijai Pumpuri.

Lasīt vairāk...

Valsts meža dienests noslēdz meža ugunsnedrošo periodu

  • Publicēts Vide

Valsts meža dienests (VMD) ar 6. septembri atceļ meža ugunsnedrošo laikposmu visā Latvijas teritorijā. Lēmums par ugunsnedrošā laika posma beigšanu pieņemts, pamatojoties uz hidrometeoroloģisko prognozi. Ir iestājies lietaināks un vēsāks laiks, kad ugunsgrēka izcelšanās un izplatīšanās iespēja mežā būtiski samazinās.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.