Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Marts 2018

Reklāmas un sludinājumu iespējas Baldonē

Baldone ir ideju un attīstības pilsēta. Šī ir vieta, kur jauniešiem tiek dotas iespējas gan piedalīties, gan izteikt savu viedokli un tapt sadzirdētiem. Vieta, kur katram iedzīvotājam ir iespējas būt daļai no pilsētas attīstības, kā arī iespēja saņemt pilsētas atbalstu gan grūtās dzīves situācijās, gan reizēs, kad grūti pieņemt lēmumu vai atrast īsto dzīves ceļu. Dalder.lv reklāma Baldonē ir īstā vieta, kur atradīsi visus sev interesējošos piedāvājumus.

Lasīt vairāk...

Zibensaizsardzības sistēmas var izglābt dzīvību!

Zibens ir viena no bīstamākajām un tajā pašā laikā fascinējošākajām dabas parādībām. Tā sevī nes bailes, postu, uguni, taču tajā pašā laikā ir neticami skaists, brīnumains un maģisks. Visi zina, kā šī dabas parādība izskatās attēlos, bet kā tas rodas un kāds ir tā patiesais spēks, zina retais. Zibens fiziski ir elektriskā izlāde starp mākoņiem un zemi, kas galvenokārt rodas negaisa, sniegputeņa vai vulkāna izvirduma laikā - tā ir milzīga dzirkstele, kas rodas starp pretēji lādētiem laukiem.

Lasīt vairāk...

Pulksteņu remonts Baltic Watches veikalā Rīgā

Dažreiz mums var šķist, ka par daudz ko pārmaksājam, ka dažādi servisi un pakalpojumi ir pa spēkam mums pašiem, taču ir jāsaprot brīži, kad kvalitāte jāliek pirmajā vietā un jādod uzticība pieredzējušiem meistariem, daudz nedomājot par iztērētajiem līdzekļiem. Šāds gadījums noteikti ir pulksteņa remonts. Tas ir smalks un sarežģīts arods un tikai profesionālis spēs parūpēties par jums tik dārgo rokas pulksteni.

Lasīt vairāk...

Skaistumkopšanas oāze Rīgas centrā – Nofrete

Sabiedrība un laikmets uzliek savus standartus, taču katram mums ir savs priekšstats par skaistumu, kā arī viedoklis par izvēli savu izskatu uzlabot. Nenoliedzami, mūsdienās vairāk nekā jebkad agrāk ir attīstījušās gan tehnoloģijas, gan metodes, lai sevi pilnveidotu. Pārmaiņām nav jābūt drastiskām, tas var būt kosmetologa apmeklējums reizi mēnesī, nomierinoša maska vai sejas tīrīšana; sevis palutināšana ar skaistu manikīru vai relaksējošu masāžu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.