Babītes volejbolistes izstājas no Latvijas kausa izcīņas

Foto - nacionalaliga.lv Foto - nacionalaliga.lv

Latvijas kausa izcīņā volejbolā dāmām ceturtdaļfināla kārtu nav izdevies pārvarēt sporta kluba “Babīte” volejbolistēm, kuras otrreiz četros setos piekapās Rīgas Stradiņa universitātes un Minusas volejbola skolas vienībai.

Atbildes spēlē Babītes sporta kompleksā Piņķos laukuma saimniecēm vajadzēja vismaz uzvaru 3:1, lai iegūtu tiesības aizvadīt “zelta setu” līdz 25 punktiem. Taču būtībā ceturtdaļfināla liktenis jau tika izlemts pēc pirmajiem diviem setiem, kurus SK “Babīte” zaudēja. Beigu rezultāts 1:3 (17:25, 20:25, 29:27, 13:25).

Babītes komandas labā pa 14 punktiem guva Karlīne Krīgale un Līva Brīvule, 12 punktus Katrīna Kaupāne.

Kā zināms, Latvijas kausa izcīņas pusfinālam kvalificējušās Mārupes sporta centra volejbolistes, kuras pirmajā kārā divreiz ar 3:0 pieveica Latvijas Universitātes komandu. Bez cīņas labāko četriniekā iekļuva Rīgas Volejbola skola.