Zaudējumus piedzīvo abas Ulbrokas handbola komandas

Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Neveiksmīga aizvadītās nedēļas nogale bija Stopiņu novada handbola komandām – zaudējumus piedzīvoja gan Ulbrokas sporta kluba vīru komanda Latvijas pirmās līgas turnīrā, gan Stopiņu NHK dāmu vienība Latvijas virslīgā.

Stopiņu handbolistes otrā posma “Top 3” komandu turnīrā savā laukumā uzņēma pašreizējo valsts čempionvienību “Jēkabpili”. Pirmā puslaika otrajā pusē mājinieces ieguva četru vārtu pārsvaru (18:14), taču pretinieces ne tikai atspēlējās, bet drīz pēc pārtraukuma pārņēma vadību (23:24) un līdz otrā puslaika vidum pašas sasniedza sešu vārtu starpību (28:34). Atlikušajā laikā jēkabpilietes noturējās 4-5 precīzu metienu attālumā, un rezultatīvā spēle beidzās ar Stopiņu NHK zaudējumu 41:45.

Laukuma saimniecēm Ivita Asare guva 12, Daina Sergejeva 8, Darja Savčenko 7, Elza Seržante 6 un Elita Ekkerte 5 vārtus. Otrajā posmā Stopiņu handbolistes piedzīvojušas trīs zaudējumus, vienreiz nospēlējušas neizšķirti un pusfinālā, visticamāk, sacentīsies ar Ludzas sporta kluba “Latgols” komandu.

Ulbrokas sporta kluba handbolisti svētdien viesojās pie “Dobele/Tērvete” vienības un otrā puslaika sākumā gandrīz likvidēja iepriekš iegūto piecu vārtu deficītu (17:18). Taču otrā puslaika vidū ar četriem rezultatīviem uzbrukumiem pēc kārtas mājinieki ieguva izšķirošo 28:21 pārsvaru un aizvadīja spēli līdz uzvarai 35:27.

Viesiem pa 8 vārtiem iemeta Sandis Oto un Rauls Serafimovičs. Pēc šī zaudējumu Ulbrokas sporta kluba komanda saglabā vairs tikai teorētiskas izredzes no astotās vietas pakāpties līdz sestajai, kas dotu iespēju pacīnīties izslēgšanas turnīrā – trīs kārtas līdz beigām viņus no sestās pozīcijas šķir pieci punkti.