Babītes volejbolistes dramatiskā cīņā pārspēj Daugavpils klubu

Babītes volejbolistes dramatiskā cīņā pārspēj Daugavpils klubu Foto - nacionalaliga.lv

Divu Latvijas dāmu volejbola čempionāta līdergrupas komandu savstarpējā spēlē otrdien Piņķos sporta kluba “Babīte” komanda aizraujošā piecu setu cīņā pārspēja Daugavpils volejbola klubu “miLATss”.

Laukuma saimnieces turnīra tabulā pirms šīs spēles ieņēma trešo vietu, bet viešņas, kuras šosezon piedalās arī Baltijas līgas turnīrā, otro. Mača sākums “Babītes” komandai izdevās smagnējs – 0:5, 2:9. Tomēr, pamazām iespēlējoties, laukuma saimnieces pārņēma vadību (16:15) un izvirzījās vadībā pa setiem – 25:22.

Otro setu veiksmīgāk iesāka jau mājinieces (9:5, 13:7), taču arī viņām neizdevās iegūto pārsvaru nosargāt (15:15). “Babīte” vēlreiz atguva vadību (20:17), taču tad zaudēja astoņas izspēles pēc kārtas – 20:25.

Trešais sets aizritēja gluži līdzīgā cīņā, galotnē laukuma saimnieces pēc 18:22 panāca izlīdzinājumu 23:23, tomēr atkal maķenīt pārākas izrādījās daugavpilietes – 23:25. Toties ceturtajā setā SK “Babīte” jau pašā sākumā nodrošināja izšķirošo pārsvaru (9:1) un vinnēja 25:16.

Izšķirošajā piektajā setā pirmās priekšā izvirzījās mājinieces (4:1), taču “miLATss” volejbolistes guva piecus punktus pēc kārtas un panāca 10:13. “Babīte” atbildēja ar trim punktiem un izlīdzināja rezultātu, taču uzreiz pēc tam Daugavpils komanda ieguva divas mačbumbas (13:14, 14:15). Babītes volejbolistes tās atspēlēja un ar savu pirmo mačbumbu nodrošināja dramatisku uzvaru – 17:15 setā un 3:2 spēlē.

Lielisku spēli uzvarētāju rindās aizvadīja Liene Šimkuse, kuras kontā 36 gūti punkti. Pa 15 punktiem guva Elīna Strautniece un Sanda Ragozina, 11 punktus Līva Brīvule.

Latvijas čempionāta turnīra tabulā pirmo vietu ieņem Rīgas Volejbola skolas komanda (10-1 un 28 punkti). Seko VK “miLATss” (9-3 un 26 p.) un SK “Babīte” (8-5 un 25 p.). Sestajā pozīcijā ir Mārupes sporta centra komanda (5-8 un 16 p.).