Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Otrdiena, 25 Februāris 2020

Jaunā vispārējās izglītības satura ieviešanai piešķirs papildu 5,8 miljonus eiro

Valdība 25. februārī atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izstrādātos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz piešķirt papildu 5,8 miljonus eiro jaunā vispārējās izglītības satura ieviešanai. Ministrija skaidroja, ka papildu finansējums pilnam jaunā vispārējās izglītības satura ieviešanas ciklam tiks pārdalīts no finansējuma citiem specifiskajiem atbalsta mērķiem vai to pasākumiem.

Lasīt vairāk...

Gaidāmas izmaiņas vairākos sabiedriskā transporta maršrutos uz Jūrmalu

Atsaucoties uz iedzīvotāju lūgumu, no 2020. gada 2. marta gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos Nr. 7020 Rīga–Jaunķemeri, Nr. 7018 Rīga–Spuņupe–Jaunķemeri un Nr. 7393 Bulduri–Spuņupe–Sloka–Kalniņi. Pateicoties šīm izmaiņām, iedzīvotāji nedēļas nogalēs varēs nokļūt Jūrmalā un pēc tam arī atpakaļ mājās, kā arī pārējā laikā tiks palielināta sabiedriskā transporta pakalpojumu pieejamība.

Lasīt vairāk...

Aptauja Saulkrastos. Kā vērtējat elektroautomobiļus?

Pēdējā laikā gan degvielas uzpildes stacijās, gan pilsētvidē arvien vairāk ir redzamas uzlādes stacijas elektroautomobiļiem. Kaut arī pagaidām Latvijā nav īpaši daudz šāda veida automobiļu, interese par tiem kļūst aizvien lielāka. Speciālisti prognozē, ka 2025. gadā Latvijā varētu būt jau vairāk nekā 10 000 elektroautomobiļu.

Lasīt vairāk...

Ciklā "Dzimuši Latvijā" uzstāsies klavesīniste Ieva Saliete un ģitāras virtuozs Matīss Čudars

8. martā plkst. 17.00 Dzintaru koncertzāles vēsturiskajā atjaunotajā Mazajā zālē notiks cikla “Dzimuši Latvijā” koncerts, kurā tiksies izcilā klavesīniste Ieva Saliete un ģitāras virtuozs Matīss Čudars. Viņi atskaņos īpašu programmu – “Saruna ar Bahu”, kurā izcilā skaņraža prelūdijas un fantāzijas izskanēs vēl nedzirdētā klavesīna un ģitāras skanējumā.

Lasīt vairāk...

Uzsāks aptauju par uguņošanu Siguldas novadā

Pērnā gada nogalē, domājot par videi draudzīgām saimniekošanas metodēm, Siguldas novada pašvaldība aizsāka diskusiju par gadumijas uguņošanas iespējamo aizstāšanu ar citām alternatīvām, saglabājot kopīgu pulcēšanos Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā un svinot jaunā gada iestāšanos. Pašvaldības vides un kultūras jomas atbildīgie speciālisti veikuši izpēti un piesaistījuši ekspertus vairāku jautājumu risināšanā un alternatīvu meklējumos. 2. martā tiks izsludināta deklarēto iedzīvotāju aptauja, kurā, autentificējoties ar internetbankas datiem pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, būs iespējams izteikt viedokli par uguņošanu Siguldas novadā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.