Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 09 Janvāris 2019

22.I Animācijas filma "Īgņas valstība" Ādažos

  • Publicēts Kino

22.janvārī plkst. 18.00 Ādažu kultūras centrā demonstrēs animācijas filmu "Īgņas valstība". Terijs ir gluži parasts pusaudzis, kurš brīnumainā kārtā pēkšņi nonāk savas omes fantastiskajā un krāšņajā pasaku valstībā. Taču tur nebūt nav tik jautri kā omes stāstos, jo ļaunais burvis Īgņa nobūris pasaku zemi ar nīgruma burvestību.

Lasīt vairāk...

20.I Eināra Kviļa gleznu izstādes atklāšana Mālpilī

20.janvārī plkst. 16.00 Mālpils kultūras centrā paredzēta mākslinieka Eināra Kviļa gleznu  izstādes atklāšana. Gleznotājs, grafiķis un mākslas pedagogs Einārs Kvilis dzimis 1958. gadā Jēkabpilī. Mācījies Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolā par dekoratoru un studējis Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļā. Pēc akadēmijas beigšanas nodarbojies ar zīmēšanu, gravīru, grafiku, gleznošanu, grāmatu ilustrācijām, heraldiku, ex libris un mākslas pedagoģiju.

Lasīt vairāk...

Deputāti: Latvijai jābūt gatavai dažādiem scenārijiem "Brexit" procesa attīstībā

Saeimas deputāti trešdien Eiropas lietu komisijas un Ārlietu komisijas kopsēdē sprieda par Latvijas gatavību sekām, ko var radīt gaidāmā Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības jeb “Brexit”. Parlamentārieši, atsaucoties uz neskaidro situāciju par to, vai Apvienotās Karalistes parlamentā tiks ratificēts izstāšanās līgums, uzsvēra, ka Latvijai ir jābūt gatavai ikvienam iespējamam scenārijam.

Lasīt vairāk...

Tīnūžos tiks izbūvēta jauna tirdzniecības vieta

Lai uzlabotu vietējo ražotāju konkurētspēju un veicinātu pašu saražotās produkcijas noietu, Tīnūžos tiks izbūvēta jauna tirdzniecības vieta. Izvērtējot vairākas tirdzniecības vietas ierīkošanai atbilstošas teritorijas, par piemērotāko tika atzīta nekustamā īpašuma “Lapas” teritorija, kas atrodas blakus degvielas uzpildes stacijai “Neste”, informēja Ikšķiles novada pašvaldībā.

Lasīt vairāk...

20.-29.I Dokumentālā filma "Lustrum" Mālpilī, Saulkrastos, Pabažos un Ādažos

  • Publicēts Kino

20.janvārī plkst. 14.00 Mālpils kultūras centrā un 16.00 Saulkrastu domes zālē, 21.janvārī plkst. 19.00 Pabažu kultūras namā un 29.janvārī plkst. 19.30 Ādažu kultūras centrā demonstrēs režisora un scenārija autora Ginta Grūbes dokumentālo filmu “Lustrum”. Šis ir stāsts par VDK arhīvu un pagātnes izvērtēšanu atjaunotajā valstī, mēģinājums saprast, kas bija tā sistēma, kas pēdējos 25 gadus traucē Latvijas valsts pieaugšanas procesam.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.