Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 05 Decembris 2018

Lidostā "Rīga" atzīmēs filmas "Pērkons. A VR Rockumentary" prezentēšanu ASV

Par godu filmas "Pērkons. A VR Rockumentary" gaidāmajai prezentācijai Ņujorkā, starptautiskajā lidostā "Rīga" 10. decembrī plkst. 18.00 notiks pre-party pasākums, uz kuru aicinātas Latvijas rokmūzikā un Trešās atmodas kustībā iesaistītās personības, aģentūru LETA informēja starptautiskās lidostas "Rīga" vecākais sabiedrisko attiecību speciālists Gvido Dzērve.

Lasīt vairāk...

Diriģents Māris Sirmais aicina uz īpašu noskaņu koncertu Jūrmalā

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Īpaši skaistu un garīgi veldzējošu programmu 22. decembrī plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē atskaņos izcilais diriģents Māris Sirmais kopā ar valsts akadēmisko kori “Latvija”, ērģelnieci Kristīni Adamaiti un saksofonistu Oskaru Petrauski. Viņi aicinās klausītājus nedaudz apstāties pirmssvētku skrējienā un izbaudīt adventes laika gaidīšanas skaistumu izcilā skaņraža Sergeja Rahmaņinova, latviešu komponistu Ērika Ešenvalda un Riharda Dubras, kā arī Bendžamina Britena (Benjamin Britten) un citu komponistu apgarotajos skaņdarbos.

Lasīt vairāk...

Aptauja Stopiņos: Kad ir piemērotākais laiks sākt gatavoties Ziemsvētkiem?

Svētdien tika svinēta Pirmā advente, ar kuru sākas Ziemsvētku gaidīšanas laiks un gatavošanās Jēzus Kristus pirmās atnākšanas pieminēšanai un svinēšanai. Taču advente ir arī jauna baznīcas liturģiskā gada sākums. Savukārt tirdzniecības vietās, izklaides industrijā un kafejnīcās Ziemsvētku lozungi, dziesmas un rotājumi redzami jau kopš oktobra beigām.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.