Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 05 Decembris 2018

Lidostā "Rīga" atzīmēs filmas "Pērkons. A VR Rockumentary" prezentēšanu ASV

Par godu filmas "Pērkons. A VR Rockumentary" gaidāmajai prezentācijai Ņujorkā, starptautiskajā lidostā "Rīga" 10. decembrī plkst. 18.00 notiks pre-party pasākums, uz kuru aicinātas Latvijas rokmūzikā un Trešās atmodas kustībā iesaistītās personības, aģentūru LETA informēja starptautiskās lidostas "Rīga" vecākais sabiedrisko attiecību speciālists Gvido Dzērve.

Lasīt vairāk...

Diriģents Māris Sirmais aicina uz īpašu noskaņu koncertu Jūrmalā

Jau ceturto gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Īpaši skaistu un garīgi veldzējošu programmu 22. decembrī plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē atskaņos izcilais diriģents Māris Sirmais kopā ar valsts akadēmisko kori “Latvija”, ērģelnieci Kristīni Adamaiti un saksofonistu Oskaru Petrauski. Viņi aicinās klausītājus nedaudz apstāties pirmssvētku skrējienā un izbaudīt adventes laika gaidīšanas skaistumu izcilā skaņraža Sergeja Rahmaņinova, latviešu komponistu Ērika Ešenvalda un Riharda Dubras, kā arī Bendžamina Britena (Benjamin Britten) un citu komponistu apgarotajos skaņdarbos.

Lasīt vairāk...

24.XII Grupas "Dakota" Ziemassvētku koncertprogramma "Ledus zieds" Krimuldā

24.decembrī plkst. 17.00 Krimuldas evanģēliski luteriskajā baznīcā izskanēs leģendārās grupas “Dakota” neparastā Ziemassvētku koncertprogramma “Ledus zieds”. Koncertā būs iespēja redzēt grupu pavisam neierastā ampluā – nebūs kovboju cepures un zābaki, nekūpēs cigāri un neskanēs “Kurtizāņu ugunskurs”, tai vietā šeit valdīs mīlestība un dvēseles siltums.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.