Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Svētdiena, 01 Septembris 2019

15.-21.IX Dokumentālā filma "Meklējot Mr.Kauliņu" Baložos, Ķekavā, Siguldā un Katlakalnā

  • Publicēts Kino

15.septembrī plkst. 19.00 Baložu pilsētas kultūras namā, 19.septembrī plkst. 19.30 Doles tautas namā Ķekavā, 20.septembrī plkst.20 Siguldas Pils kvartālā un 21.septembrī plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā būs skatāma Kaspara Rogas dokumentālā filma "Meklējot Mr.Kauliņu". Mr. Kauliņš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā.

Lasīt vairāk...

15.IX Latvijas futbola čempionāta spēles Olainē un Ķekavā

  • Publicēts Sports

15.septembrī Olainē viesosies divi Latvijas futbola otrās līgas grupu līderi – 14.00 AFA “Olaine” spēlēs ar Saldus SS/Brocēnu NBJSS vienību (Rietumu zona), bet 18.00 “Albatroz SC” – ar “Ghetto FC” (Centra zona). Savukārt plkst. 14.00 “Audas” stadionā Ķekavā Ziemeļu zonas līderu savstarpējā spēle – SK “Krimulda” pret “Valmiera Glass ViA-3”.

Lasīt vairāk...

15.IX Krievu dziesmu ansambļa "Otrada" jubilejas koncerts Salaspilī

15.septembrī plkst. 16.00 Salaspils kultūras namā “Rīgava” notiks krievu dziesmu ansambļa "Otrada" pilngadības jubilejas koncerts. “Otrada” tulkojumā nozīmē – dvēseles prieks. Skanīgs dziedājums, dziesmu daudzveidība, sirds siltums, apbrīnojams dzīves prieks raksturo šo Tamāras Lazovskas vadīto ansambli jau 18 gadus. Vienīgais, kas ir nemainīgs un paliekošs, ir vērtības – kultūra, tradīcijas, mīlestība, kas ieliktas krievu dziesmās. Caur dziesmām šīs vērtības tiek nodotas tālāk jaunajai paaudzei, atgādinot par piederību un saknēm.

Lasīt vairāk...

15.IX Rolanda Zagorska jubilejas benefice ''Mana atmiņu paradīze'' Siguldā

15.septembrī plkst. 15.00 kultūras centrā “Siguldas devons” novadnieks, aktieris, režisors un teātra kluba "Hamlets" vadītājs Rolands Zagorskis aicina kopā svinēt dzīvi. Jubilejas benefices ietvaros būs skatāmi fragmenti no kinofilmām “Ceplis”, “Īsa pamācība mīlēšanā”, “Apbraucamais ceļš”, “Ilgais ceļš kāpās” u.c., R.Paula, U.Stabulnieka, I.Kalniņa dziesmas, dzeja, pastāsti un improvizācijas.

Lasīt vairāk...

15.IX Rudens gadatirgus Mālpilī

15.septembrī no plkst. 10.00 Mālpilī norisināsies rudens gadatirgus. Līdz ar andeli apmeklētāji varēs piedalīties “Zelmas maiznīcas” ūdenskliņģeru cepšanā, mazākie dalībnieki varēs piedalīties mājiņu būvniecībā, koka konstruktoru un puzlīšu likšanā, kā arī gatavot rotas no rudenīgām dabas veltēm. Plkst. 11.00 uzstāsies deju kolektīvi “Māra” un “Sidgunda”.

Lasīt vairāk...

Komentārs. Jaunus vērtību horizontus meklējot

Pirms nedēļas svinējām "Baltijas ceļa" trīsdesmitgadi, un vismaz man šķita, ka par godu šim pasākumam vajadzētu sarīkot ne tikai fotogrāfiju izstādi pie Brīvības pieminekļa, bet arī tik vērienīgu koncertu, kas spētu mūs vismaz atmiņās aizvest uz 1989. gada 23. augustu, kad visi bijām tik vienoti un sastājāmies teju 700 kilometru garā dzīvajā ķēdē, parādot pasaulei – jā, mēs varam!

Lasīt vairāk...

Kā izvēlēties un pareizi nēsāt skolas somu? Fizioterapeites padomi

Svarīgākais, kas jāņem vērā, izvēloties somu skolēnam, ir pievērst uzmanību, lai soma kopā ar saturu ievērojami nepārsniegtu 10% no bērna ķermeņa svara, būtu piekļauta bērna mugurkaulam un tai būtu papildu stiprinājumi krūšu kaula un iegurņa priekšpusē. Ignorējot šos nosacījumus, skolēns var saskarties ar muguras asimetriju, tāpēc interneta veikals “220.lv” sadarbībā ar fizioterapeiti Sintiju Priedi sniedz padomus, kā izvēlēties un pareizi nēsāt skolas somu.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.