Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Pirmdiena, 02 Septembris 2019

Foto: Pēc renovācijas atklāts Vangažu vidusskolas sporta stadions

Vangažu vidusskolā Zinību diena aizvadīta, atklājot renovēto skolas sporta stadionu. Svinīgajā atklāšanas pasākumā kuplā skaitā piedalījās skolēni, viņu vecāki un vecvecāki, skolotāji, kā arī Vangažu pilsētas iedzīvotāji, Inčukalna novada pašvaldības domes pārstāvji un viesi, kuru vidū bija Inčukalna pamatskolas direktors Kaspars Kiris, Inčukalna sporta kompleksa direktors Antons Geiba, Vangažu vidusskolas bijušais un skolēnu augti novērtētais skolotājs Ēriks Drīliņš, kā arī Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pārstāvji.

Lasīt vairāk...

Nauris Puntulis: Par ministru nepiedzimst

Jūlija sākumā par kultūras ministru tika apstiprināts Nauris Puntulis. Viņš ir dzimis 1961. gadā Talsu rajona Tiņģerē. 1979. gadā absolvējis Rīgas Kultūras un izglītības darbinieku tehnikumu kā kultūras darbinieks, bet 1994. gadā Latvijas Mūzikas akadēmijā ieguvis maģistra grādu dziedāšanā un pedagoģijā, kā arī maģistra grādu operdziedāšanā.

Lasīt vairāk...

18.IX Satīriska komēdija "Maģiskās naktis" Siguldā

  • Publicēts Kino

18.septembrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” demonstrēs satīrisku komēdiju ar “film noir” elementiem “Maģiskās naktis”. Pagājušā gadsimta 90. gadi. Vakarā, kad noslēdzas Pasaules kauss futbolā, no Tibras izceļ kāda producenta līķi. Galvenie aizdomās turētie šīs slepkavības lietā ir trīs daudzsološi scenāristi... Režisors Paolo Virci šo darbu raksturo kā kaislīgu, sentimentālu un ironisku ceļojumu caur dižā Itālijas kino pēdējā uzplaukuma perioda spožumu un postu.

Lasīt vairāk...

18., 22.IX Latvijas futbola čempionāta spēles Upesciemā, Baldonē, Ķekavā un Olainē

  • Publicēts Sports

18.septembrī plkst. 18.30 Garkalnes novada Upesciema stadionā notiks Latvijas futbola otrās līgas Centra zonas turnīra spēle – FK “Jaunība” / SK “Upesciems” futbolisti savās mājās uzņems “Tente” komandu. Trīs spēles paredzētas 22.septembrī, tostarp plkst. 14.00 Baldonē, kur Latvijas pirmās līgas maču pret Grobiņas sporta centra komandu aizvadīs futbola klubs “Auda”.

Lasīt vairāk...

18.-21.IX Dzērveņu festivāls Olainē

No 18. līdz 21. septembrim Olaines Mežaparkā norisināsies "Dzērveņu festivāls 2019". 18.septembrī no plkst. 17.00 līdz 21.00 Popkorna skvērā būs iespēja baudīt aktivitātes ģimenei sadarbībā ar "Smilšu lampas" – zīmējumi smiltīs; radošās darbnīcas – sapņu ķērāji, mandalas, akmeņu apgleznošana; skaņu meditāciju "Pelde gongu skaņās kopā ar Ingu Rancāni".

Lasīt vairāk...

18.IX Orientēšanās seriāla "IeSĀC-2019" ceturtais posms Carnikavas novadā

  • Publicēts Sports

18.septembrī plkst.16.30 Carnikavas novada Laveros notiks piektais posms orientēšanās seriālā "IeSĀC-2019", kas trešdienu pievakarēs deviņos posmos norisināsies Ādažu un Carnikavas novados (starts līdz plkst. 19.00). Dalībniekiem tiek piedāvātas piecas dažādas distances, var izvēlēties jebkuru distanci. Pirmajos četros posmos Ādažu novada iedzīvotāji seriālā var piedalīties bez maksas.

Lasīt vairāk...

Aptauja: Gandrīz 30% iedzīvotāju saistībā ar kompensējamo medikamentu iegādi izjutuši finansiālas grūtības

Gandrīz trešā daļa jeb 28,4% iedzīvotāju pēdējos gados Latvijā izjutuši finansiālas grūtības, lai iegādātos ārsta izrakstītos kompensējamos medikamentus, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) pasūtītā un pētījumu kompānijas "Berg Research" veiktā iedzīvotāju aptauja.

Lasīt vairāk...

16.-17.IX Hokeja kluba "Rīga" spēles Piņķos

  • Publicēts Sports

16.un 17.septembrī plkst. 18.00 “inbox” ledus hallē Piņķos jaunās sezonas pirmās mājas spēles Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) aizvadīs hokeja klubs “Rīga” – laukuma saimnieku pretinieki būs vienība no Tālajiem Austrumiem - Habarovskas "Amurskije tigri". 

Lasīt vairāk...

Direktors: Ādažu vidusskolu jaunajā mācību gadā gaida organizatoriski un ar mācību saturu saistīti izaicinājumi

Ādažu vidusskolu jaunajā mācību gadā gaida organizatoriski un ar jauno mācību saturu saistīti izaicinājumi, norādīja vidusskolas direktors Česlavs Batņa. Pēc viņa paustā, Ādažu vidusskolā šogad tapis jauns korpuss, kas paredzēts sākumskolai, bet vidusskola atradīsies tur, kur iepriekš. Šī iemesla dēļ nozīmīgs jaunajā mācību gadā būs organizatoriskais un komunikācijas darbs, sadarbojoties skolotājiem un vadībai.

Lasīt vairāk...

Puse vecāku viena bērna palaišanai skolā tērē līdz 150 eiro

Sākot jauno mācību gadu, Latvijas iedzīvotāji, kam ir skolas vecuma bērni, vidēji tērē līdz 150 eiro, lai iegādātos skolai nepieciešamās preces – gan mācību grāmatas un kancelejas preces, gan skolas somu un apģērbu, liecina interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma “Gemius” veiktā iedzīvotāju aptauja. Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad pieaudzis respondentu skaits, kas iepirkušies internetā, tāpat 7 procenti vecāku preces skolai pirkuši ārzemēs.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.