Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 25 Jūnijs 2020

Nausēda uz Baltijas valstu prezidentu tikšanos Sāmsalā nedevās neatrisinātā Astravjecas AES jautājuma dēļ

Lietuvas prezidents Gitans Nausēda uz ceturtdien notiekošo Baltijas valstu prezidentu tikšanos Sāmsalā nav devies tādēļ, ka enerģētikas un ekonomikas ministru līmenī nav panākta trīspusēja vienošanās par metodiku elektroenerģijas tirdzniecībā ar trešajām valstīm pēc tam, kad tiks iedarbināta Baltkrievijā netālu no Lietuvas robežas uzceltā Astravjecas atomelektrostacija (AES), ziņu aģentūru BNS informējis Nausēdas preses sekretārs Antans Bubnelis.

Lasīt vairāk...

Kas vērtīgs vasaras ogās un vai iespējams tās uzņemt par daudz? Skaidro farmaceite

Svaigas un tikko no dārza ievāktas ogas ir viens no vasaras patīkamākajiem bonusiem – tās ir ne vien garšīgas, bet arī veselīgas, jo ir bagātas ar vitamīniem, minerālvielām, šķiedrvielām un bioloģiski aktīvām vielām, turklāt tajās ir maz kaloriju. Lai arī ogās ir daudz organismam nepieciešamu vielu, kas palīdz to stiprināt, tomēr ar ogu patēriņu nevajadzētu pārspīlēt. Vairāk par to, kas vērtīgs atrodams dažādās sezonas ogās un kā pārmērīga to lietošana var ietekmēt veselību un pašsajūtu.

Lasīt vairāk...

9.VII Vestards Šimkus un Elīna Šimkus "Randiņkoncertā" Mārupē (izpārdots)

9.jūlijā plkst. 19.00 Mārupes kultūras namā “Randiņkoncertu” ciklu  noslēgs pianists Vestards Šimkus un operdziedātāja, soprāns Elīna Šimkus. Pāris piedāvās baudīt klasisku un mīlestības pilnu melodiju klavierkoncertu ar burvīgo Elīnas balsi. Visas biļetes jau izpārdotas, taču interesentiem būs iespēja koncertu skatīties tiešraidē Mārupes novada sociālajos kontos “YouTube” un “Facebook”.

Lasīt vairāk...

8.-12.VII Velo orientēšanās pasākuma "Exit Rīga" Ādažu novada posms

  • Publicēts Sports

No 8.līdz 12.jūlijam Ādažu novadā paredzēta velo orientēšanās pasākuma "Exit Rīga" piektā kārta. Dalībnieki distanci var veikt brīvi izvēlētā laikā katras kārtas norādītajos datumos, kontrollaiks no starta līdz finišam ir četras stundas. Pasākumā ""Exit Rīga" velo orientēšanās 2020" var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma, taču nedaudz mainīti komandu veidošanas principi.

Lasīt vairāk...

Karstajā laikā aicina būt piesardzīgiem, atpūšoties pie ūdens

Līdz ar vasarīgi siltā un pat karstā laika iestāšanos arvien vairāk cilvēku veldzējas, atpūšoties ūdenstilpņu tuvumā. Diemžēl arvien biežāk karstais laiks un neapdomīga atpūta ūdens tuvumā mijas ar dažādiem nelaimes gadījumiem un pat traģēdijām. Arī Līgo svētku brīvdienas uz ūdens aizvadītas traģiski, noslīkuši 11 cilvēki, bet kopumā šogad valstī jau noslīkuši 55 cilvēki, kas ir vairāk nekā puse no pērn kopā noslīkušo cilvēku skaita.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.