Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 26 Jūnijs 2020

Karstuma dēļ atsevišķos autoceļu posmos radušos svīdumu apstrādā ar smilti vai šķembām

Ilgstoši pieturoties augstai gaisa temperatūrai, ir uzkarsuši arī melnie autoceļu segumi un to atsevišķos posmos veidojas svīduma vietas, kuras var būt slidenas. VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) uzrauga situāciju uz valsts autoceļiem un veic svīdumu vietu apstrādi, tās vienmērīgi kaisot ar smilti vai sīkām šķembām, tādējādi uzlabojot satiksmes drošību. Nepieciešamības gadījumā darbs tiek veikts atkārtoti.

Lasīt vairāk...

Kariņš: Valsts pārvaldei savlaicīgi jāsagatavojas administratīvi teritoriālās reformas ieviešanai

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar likumīgā spēkā stājušos Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu ir izdevis rezolūciju visiem valdības ministriem līdz 1.oktobrim iesniegt priekšlikumus par nepieciešamajiem pārkārtojumiem valsts pārvaldē administratīvi teritoriālās reformas ieviešanai, informēja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Lasīt vairāk...

Finanšu ministrija: Maijā fiksēts straujš nodokļu ieņēmumu kritums

Covid-19 izraisītā krīze, kuras tiešā ietekme Latvijā bija jūtama no marta vidus, jau būtiski ietekmējusi Latvijas ekonomikas izaugsmes rādītājus un pandēmijas ierobežošanai noteiktie pasākumi ir būtiski samazinājuši privāto patēriņu un vairākās krīzes tieši skartajās pakalpojumu nozarēs jau fiksēts visai krass apjomu kritums. Situācija ekonomikā arī tiešā veidā ietekmē ieņēmumu izmaiņas kopbudžetā.

Lasīt vairāk...

Ieva Struka. Uz teātri, uz operu, uz koncertu! Dzīvajā!

Tikko nopirku biļetes uz pirmo koncertu pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas un došos uz Zaļo teātri Mežaparkā, tāpēc aicinu jūs doties kopā ar mani. Es izvēlējos Ilonas Bageles soloprogrammu “Cantando y amando” 17. jūlija vakarā, jo mani valdzina viņas mecosoprāns, temperaments, skatuves harizma, bet pāri visam viņas izvēlētā programma – argentīniešu tango, galvenokārt pasaules pazīstamākā tango komponista Astora Pjacollas skaņdarbi.

Lasīt vairāk...

12.VII Valters Pūce un Dainis Tenis koncertprogrammā "Bez elektrības" Siguldā

12.jūlijā plkst. 11.00 Muzikālajās brokastīs Siguldas pils kvartālā novadniekus un pilsētas viesus priecēs Valters Pūce un Dainis Tenis ar koncertprogrammu “Bez elektrības”, iesākot svētdienas rītu ar klasiskās un populārās mūzikas hitiem čellu un klavieru skanējumā. Koncertā gaidāma atgriešanās pie pirmavota – klasiskās mūzikas pamatiem, skaņdarbus atskaņojot oriģinālā skanējumā, pieklusinātāk, akustiskāk un intīmāk.

Lasīt vairāk...

12.VII Latvijas un Lietuvas čempionāts MTB olimpiskajā krosā Siguldā

  • Publicēts Sports

12.jūlijā no plkst.10.00 “Fischer” slēpošanas centrā Siguldā paredzēts Latvijas un Lietuvas čempionāts kalnu riteņbraukšanas (MTB) olimpiskajā krosā. Sacensības norisināsies 17 vecuma un meistarības grupās. Latvijas un Lietuvas sportisti startēs kopā, bet tiks vērtēti atsevišķi. Dalībnieki vispirms veiks 1,4 km starta apli un tad dosies 4,1 km garajā sacensību aplī, ko atkarībā no vecuma, dzimuma un meistarības veiks 2-7 reizes. Elites grupas vīri startēs plkst. 13.30.

Lasīt vairāk...

11.-12.VII Latvijas futbola pirmās līgas spēles Upesciemā un Olainē

  • Publicēts Sports

11.un 12.jūlijā Pierīgas stadionos notiks divas Latvijas futbola pirmās līgas otrās kārtas spēles. Sestdien plkst. 16.00 Upesciema stadionā Garkalnes novadā futbola skolas “Alberts” komanda sacentīsies ar futbola klubu “Smiltene”. Savukārt svētdien plkst. 19.00 Olaines stadionā sporta kluba “Super Nova” futbolisti mērosies spēkiem ar Rēzeknes komandu.

Lasīt vairāk...

11.VII Ikšķiles MTB velobrauciens

  • Publicēts Sports

11.jūlijā no plkst. 11.00 dabas parka "Zilie kalni" teritorijā šogad norisināsies tradicionālās kalnu riteņbraukšanas sacensības "Ikšķiles MTB velobrauciens 2020". Starts un finišs ierastajām ģimeņu, pusmaratona un maratona, kā arī bērnu distancēm paredzēts “Zilo kalnu” slēpošanas trases starta laukumā (reģistrēšanās no plkst. 10.00).

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.