Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 16 Maijs 2019

25.V Koncerts "Klasiskās mūzikas pēcpusdiena" Carnikavā

25. maijā plkst. 17.00 Carnikavas tautas namā "Ozolaine" gaidāms koncerts "Klasiskās mūzikas pēcpusdiena". Muzicēs Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas audzēknes Marta Balode (klavieres), Paula Purniņa (vijole) un Jacinta Stivriņa (vijole). Programmā – latviešu un Rietumeiropas komponistu skaņdarbi. Ieeja bez maksas.
Lasīt vairāk...

25.V Jauktā kora "Tempus" jubilejas koncerts Baldonē

25.maijā plkst. 16.00 Baldones jauktais koris “Tempus” ar īpašu koncertu atzīmēs savu 18. darbības sezonu. Koncertā tiks atskaņotas pašu dziedātāju izvēlētas dziesmas no iepriekšējo gadu repertuāra, kā arī speciāli šim koncertam iestudēts Uģa Prauliņa spilgtais cikls "Odi et amo".

Lasīt vairāk...

25.-26.V Latvijas futbola čempionāta spēles Ķekavā un Olainē

  • Publicēts Sports

25.maijā plkst. 15.00 Ķekavā futbola klubs “Auda” Latvijas pirmās līgas čempionāta spēlē uzņems Rēzeknes futbola akadēmijas komandu. 26.maijā plkst. 18.00 Olaines stadionā vēl viena pirmās līgas spēle, kurā sporta klubs “Super Nova” tiksies ar Grobiņas sporta centra komandu, bet plkst. 17.00 Ķekavā FK “Auda” dāmu vienība mērosies spēkiem ar sporta kluba “Imanta” futbolistēm.

Lasīt vairāk...

Ikšķilē ar krāšņiem koncertiem priecēs operetes festivāls

No 12. līdz 14. jūlijam Ikšķilē Operetes teātris iepriecinās un pārsteigs gan mazos, gan lielos skatītājus ar krāšņiem koncertiem un pasākumiem Trešajā starptautiskajā operetes festivālā. Būs sarīkojumi un operetes aktualitātes, uzstāsies solisti no Austrijas, Itālijas, Lietuvas un Izraēlas, kā arī Latvijā iemīļotie mākslinieki – Sonora Vaice, Emīls Kivlenieks, Nauris Indzeris un citi. Mazie skatītāji dosies teatrālā piedzīvojumā "Radām opereti".

Lasīt vairāk...

25.V Bērnu diena Lēdurgā

25. maijā plkst. 11.00 pie Lēdurgas kultūras nama norisināsies Bērnu dienas pasākums “Mēs katrs spējam brīnumus radīt”.  Plkst. 11.00 skanēs Lēdurgas kultūras nama bērnu kolektīvu un mūzikas skolas audzēkņu koncerts, savukārt plkst. 12.00 būs piepūšamās atrakcijas, sejas apgleznošana, spēles un rotaļas kopā ar pasaku varoņiem. Pasākuma laikā notiks lielu un mazu ziepju burbuļu pūšana kopā ar "Mārtiņa burbuļiem".

Lasīt vairāk...

Daugavā pie Ikšķiles izlaiž 600 000 iezīmētu lašu mazuļu

  • Publicēts Vide

AS "Latvenergo" zivju resursu atjaunošanas programmas ietvaros turpinās lašu un taimiņu mazuļu ielaišanu Daugavā pie Mangaļsalas. Tāpat noticis ļoti sekmīgs nārsts zivju mākslīgajās nārsta ligzdās Daugavā pie Ikšķiles, kā arī Kaibalas, Liepkalniem un Jēkabpils. Šogad Daugavas grīvā ielaidīs vairāk nekā 600 000 viengadīgu lašu un taimiņu mazuļu, kas izaudzēti z/i "BIOR" Tomes un Doles zivjaudzētavās.

Lasīt vairāk...

25.V Carnikavas pavasara nūjošanas festivāls

  • Publicēts Sports

25.maijā norisināsies Carnikavas pavasara nūjošanas festivāls, kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāta nūjošanā otrais posms un viens no “Latvijas Veselības nedēļas 2019” pasākumiem. Reģistrācija no plkst. 10.30, starts 11.00 (21 km distance) un 12.00 (5, 10 km) Carnikavas Novadpētniecības centrā. Paredzēta arī nūjošanas apmācība iesācējiem, gardas zupas baudīšana un saviesīgas sarunas kā arī sponsoru balvu izloze starp pasākuma dalībniekiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.