Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 01 Novembris 2019

17.-18.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Saulkrastu novadā

17.novembrī plkst. 19.00 Saulkrastu kultūras namā “Zvejniekciems” paredzēts svētku koncerts un Atzinības rakstu pasniegšanas svinīgā ceremonija. Plkst. 21.00 balle-groziņu vakars ar grupu “Pusnakts švītiņi”. 18.novembrī plkst. 20.15 Svētku laukumā latviešu rakstu zīmes veidošana no līdzi atnestām svecēm, plkst. 21.00 himna un svētku salūts.

Lasīt vairāk...

18.XI Pasākums "Izbraucam Latvijas kontūru" Ādažos

18.novembrī plkst. 11.00 “Ādaži Velo” par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai aicina izbraukt aptuveno Latvijas kontūru Ādažos ar velosipēdiem. Kontūras garums ir aptuveni 10 km, starts un finišs Līgo laukumā, Pirmās un Gaujas ielas krustojumā. “Brauksim lēni, lai visi tiek līdzi. Ieteicams MTB velosipēds. Aicinām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, jo maršrutā var būt dubļi un arī peļķes. Latvijas karoga simbolika apģērbā vai velo noformējumā radīs īpašākas sajūtas. Ķiveru lietošana ir obligāta! “

Lasīt vairāk...

17.XI Latvijas Valsts svētku sarīkojums Mālpilī

17.novembrī plkst. 18.30 Mālpils kultūras centrā notiks Latvijas Valsts svētku sarīkojums. Godinās goda un gada mālpiliešus. Svētku koncertu dāvinās ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”. No plkst. 21.00 līdz 2.00 svētku balle kopā ar Valēriju Cīruli un grupu. No plkst. 17.00 svētku kafejnīcu kultūras centrā nodrošinās Mālpils muižas restorāns.

Lasīt vairāk...

17.XI Svētku koncerts Berģos

17.novembrī plkst. 18.00 kultūras centrā “Berģi” Garkalnes novada tautas deju kolektīvi un jauktais koris dāvina savai zemei, savai tautai, savam novadam skaistu dāvanu Latvijas Republikas proklamēšanas priekšvakarā – svētku koncertu “Vilksim košu zelta jostu apkārt savu tēvu zem’”. “Izdejosim skaistākās latviešu skatuviskās tautas dejas un ar skanīgām dziesmām sveiksim mūsu Latviju svētkos! Augstu laimi Latvijai!”

Lasīt vairāk...

17.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītais pasākums Piņķos

17.novembrī plkst. 16.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā Piņķos paredzēts Valsts svētku koncerts, Babītes novada pašvaldības apbalvojumu pasniegšana un īsfilma “Kultūra un tradīcijas Babītes novadā”. Koncertā piedalīsies vokālās grupas "Ledenītes” un “Karameles”, jauktais koris “Maska” un grupa “Innocent Sound Masters”. Koncertu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktrise Madara Botmane. Plkst. 21.00 svētku balle. Pasākumu vadīs Valters Krauze, muzicēs grupa “No pusvārda” un Zane Gudrā.

Lasīt vairāk...

17.XI Izrāde "Čikāgas piecīši – atgriešanās" Salaspilī

17.novembrī plkst. 15.00 Salaspils kultūras namā “Rīgava” paredzēta muzikāla izrāde "Čikāgas piecīši – atgriešanās". Populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti atveidos iemīļotās grupas uzstāšanos viņu jaunības laikā. Izrādes režisors ir Valdis Lūriņš. Piedalās Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris, Ieva Sutugova, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis, Inita Sondore, Ginta Krievkalna.

Lasīt vairāk...

17.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Ropažu novadā

17. novembrī plkst. 14.00 Ropažu Evanģēliski luteriskajā baznīcā notiks Ropažu novada 2020. gada kalendāra atvēršanas svētki, savukārt plkst. 19.00 Ropažu Kultūras un izglītības centrā gaidāms svinīgs Latvijas proklamēšanas gadadienai veltīts pasākums, kurā atskatīties uz iepriekšējā gada svarīgākajiem notikumiem Ropažu novadā.

Lasīt vairāk...

Māris Kūlis: Mani dara bažīgu rūpes par vidi bez reālām rūpēm

Māris Kūlis ir filozofijas doktors, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta pētnieks. Viņa pētniecisko interešu lokā ir filozofija, politikas zinātnes, kā arī starpkultūru attiecības un mūsdienu islāmisms, džihādisms un terorisms. 2017. gadā izdota viņa monogrāfija “Terorisma krustugunīs. Islāma valsts” par teroristisko organizāciju “Islāma valsts”, viņš publicējis arī zinātniskus un populārzinātniskus rakstus par šo tematu. Vienlaikus Māris Kūlis ir arī publikāciju par šobrīd aktuālo zaļā dzīvesveida tēmu autors, tāpēc sarunā ar viņu ne tikai par nesenajiem notikumiem Sīrijā, bet arī par patērētāju sabiedrību un vides aizsardzību.

Lasīt vairāk...

Otrā līmeņa pensijas no 1.janvāra būs mantojamas, vairumam uzkrājumi joprojām ir zem 5000 eiro

Lielākajai daļa jeb 79% iedzīvotāju uzkrājumi otrā līmeņa pensiju fondā ir zem 5000 eiro, šodien paziņoja kampaņas "Kam Pensiju?" atklāšanā, kurā tika atgādināts, ka ar 2020.gada 1.janvāri būs iespējams mantot otrā līmeņa pensijas, informēja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) direktore Inese Šmitiņa.

Lasīt vairāk...

17.–18.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Siguldas novadā

17. novembrī plkst. 10.00 Siguldas Sporta centrā varēs atzīmēt Latvijas dzimšanas dienu netradicionālā veidā, apmeklējot "Lego" dienu "Izzini Latviju!", kad tiks būvēta lielizmēra Lielvārdes jostas mozaīka no "Lego" klucīšiem. Apmeklētāji varēs arī: piedalīties dažādās "Lego" robotikas darbnīcās (3–10 gadus veciem bērniem), apskatīt "Lego" pilsētas izstādi un entuziastu būvētu modeļu izstādi, darboties "Lego" brīvās būvēšanas stūrītī un iesaistīties citās aktivitātēs.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.