Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 13 Jūnijs 2019

22.VI Dziesmu diena Inčukalnā

22. jūnijā Inčukalnā Aleksandra parka estrādē priecēs 50. dziesmu diena. Plkst. 19.45 gaidāms svētku dalībnieku gājiens no Inčukalna tautas nama, plkst. 20.00 skanēs lielkoncerts, kurā uzstāsies kori, pūtēju orķestri un deju kolektīvi, bet no plkst. 23.00 varēs izdejoties zaļumballē, spēlēs deju orķestris "Zelta kniede". No plkst. 16.00 darbosies amatnieku tirdziņš.

Lasīt vairāk...

22.VI Līgo "Skroderdienas Silmačos" Olainē

22.jūnijā Olaines novadā paredzēts Līgo pasākums "Skroderdienas Silmačos". Plkst. 12.00 Olaines Mežaparka estrādē varēs noskatīties Rūdolfa Blaumaņa lugu Intara Rešetina režijā "Skroderdienas Silmačos". Plkst. 14.30 būs iespēja piedalīties lustīgā auto tūrē "Skroderdienas SiImačos", atjautīgi iepazīt Olaines novadu un saņemt balvas no atbalstītājiem. Plkst. 19.00 Olaines Mežaparka estrādē notiks auto tūres dalībnieku apbalvošana un balle ar grupu "Laika upe". Ieeja un dalība pasākumos bez maksas.

Lasīt vairāk...

21.VI Tradicionālie Jāņi Tīnūžos

21.jūnijā no plkst. 20.00 Tīnūžu saliņā svinēs tradicionālos Jāņus kopā ar etno kompāniju “Zeidi” no Rīgas un Tīnūžu tautas nama folkloras draugu kopu “Saulesmeitas”. Pasākumu ievadīs Zāļu vakars – vainagu vīšana, saimes galda rotāšana, rotaļu apgūšana. Plkst. 21.00 sāksies apdziedāšanās un Ozola rituāls, 22.20 – Jāņu daudzināšana un saulītes pavadīšana, ugunskura iedegšana, ap 22.30 pūdeles aizdegšana.

Lasīt vairāk...

21.VI Vasaras saulgriežu svētki Sējā

21. jūnijā plkst. 20.00 Sējas muižas parkā pie Sējas ozola notiks vasaras saulgriežu svinības. Spēlēs danču muzikanti Laima Dimanta, Tenis Dimants un Rolands Zelčs, pasākumā piedalīsies arī novada pašdarbnieki. Savukārt jau no plkst. 11.00 ozola pakājē sāks veidot ziedu paklāju.

Lasīt vairāk...

Jūrmalā uzstādītas jaunas laipas izejās uz pludmali

Labiekārtojot pilsētas pludmales, desmit izejās uz pludmali ir uzstādītas jaunas koka laipas, kopējais posmu skaits – 475. Laipas izvietotas Ziedu, Gundegas, Peldu, Upes, Slokas, Teātra, Konkordijas, Mālpils un Drustu ielas galā. Jauna laipa uzlikta arī 18.līnijas izejā uz jūru. Koka laipu klājumi Jūrmalā izvietoti kopumā 51 izejā uz jūru, ziņo pašvaldība.

Lasīt vairāk...

21.VI Vasaras saulgriežu svinības Daugavas muzejā

21. jūnijā no plkst. 19.30 Daugavas muzejā Salaspils novadā tiks svinēti vasaras saulgrieži. Muižas vēsturiskajā parkā Doles salā un Daugavas krastā zem dižozola zariem kopā ar "Teikas muzikantiem" ielīgos vakaru ar tradīcijām un dančiem, bet vakara noslēgumā sagaidīs gaišāko no pusnaktīm kopā ar dziesminieci un koklētāju Ingu Karpiču, kopīgi sadziedoties pie ugunskura.

Lasīt vairāk...

21.VI Vasaras saulgriežu svētki Turaidas muzejrezervātā

21. jūnijā Turaidas muzejrezervāta Jāņkalnā svinēs vasaras saulgriežu svētkus. Piedalās Latvijas folkloras kopas: Siguldas "Senleja", Ozolmuižas "Ūzuleņi", Lēdurgas "Putni", Carnikavas "Cēlāji", Matīšu "Pūrs", Lielvārdes "Josta", Amatas "Ore", Rīgas Danču klubs, Rencēnu "Rota", tradīciju kopa "Silavoti" un citi. Jāņa māte – Turaidas muzejrezervāta direktore Anna Jurkāne, Jāņa tēvs – Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Lasīt vairāk...

Vecumnieku novada mērs: VARAM uzklausa, bet nedzird

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) uzklausa pašvaldību priekšlikumus par novadu reformu, bet nesadzird tos, pēc tikšanās ar ministru saistībā ar plānoto administratīvi teritoriālo reformu aģentūrai LETA izteicās Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Guntis Kalniņš (LRA).

Lasīt vairāk...

21.-23.VI Salaspils galda tenisa kluba "Līgo kauss" Salaspilī

  • Publicēts Sports

No 21.līdz 23.jūnijam Salaspils sporta namā norisināsies vietējā galda tenisa kluba rīkotā "Līgo kausa" izcīņa. Piektdien paredzēti turnīri jauniešiem – plkst.11.00 2007.g.dz.un jaunāki, plkst. 13.00 2004./06.g.dz.un plkst. 16.00 2001./03.g.dz. Sestdien no plkst. 11.00 aizritēs turnīrs “Open” grupā, bet svētdien no plkst. 10.00 senioriem četrās vecuma grupās.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.