Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Trešdiena, 10 Jūlijs 2019

20.VII Rožu svētki Siguldā

20.jūlijā no plkst. 11.00 Zaļās Villas kvartālā Siguldā notiks Rožu svētki. Plānots rožu stādīšanas “workšops” kvartālā. Iespēja izvēlēties un iestādīt savu rozi pilsētas centrā, kuru pēc tam nākt apraudzīt. “Kafijas galerijā” būs baudāmi rožaini deserti un dzērieni, kā arī “ART Studio Peahen” dalībnieku izstāde. “Laimes sienas workšops” – sienai tiks zīmēta sava roze, būs iespēja uz sienas atstāt savu Laimes kodu.

Lasīt vairāk...

20.VII "Kaimiņu dienas" Kalngalē

20.jūlijā plkst.10.00 Carnikavas novada Kalngalē norisināsies “Kaimiņu dienas”, kas ir kļuvis par tradicionālu pasākumu, kurā novada ciemu iedzīvotāji aicināti veidot komandas un piedalīties sporta aktivitātēs “Kaimiņu četrcīņā” (volejbols, strītbols, futbols, spēka cīņas). Paralēli sporta spēlēm būs aktivitātes lieliem un maziem. Plkst. 21.00 balle kopā ar Vigaru un Vladimiru.

Lasīt vairāk...

20.VII Seno prasmju apguves darbnīca Daugavas muzejā

20. jūlijā plkst. 10.00 Daugavas muzejā Salaspils novadā jau trešo reizi būs iespēja apgūt senās prasmes – kopā ar Latvijas Arheokluba biedri Luīzi Martu Aizpurvu varēs apgūt plāceņu cepšanu. Nodarbības laikā būs iespēja iepazīties ar senāku laiku uztura specifiku, miltu iegūšanas tehnikām, kā arī speciālas krāsns veidošanu plāceņu apcepšanai.

Lasīt vairāk...

Valsts policija uzsāk informatīvu akciju vecākiem, lai atpazītu seksuālas izmantošanas noziegumus internetā

Lai veicinātu plašāku problēmas apzināšanos un atpazīstamību, mazinātu dzimumnoziegumus internetā un sekmētu iespējamo cietušo personu atpazīšanu, Valsts policija ir uzsākusi informatīvu akciju bērnu vecākiem “Izeja no vardarbības – escape” par nodarījumiem pret tikumību un dzimumneaizskaramību internetā.

Lasīt vairāk...

20.VII Skrējiens "Patria Historical Run" Carnikavā

  • Publicēts Sports

20. jūlijā no plkst. 9.00 Carnikavā notiks skrējiens "Patria Historical Run" – viens no "Patria Race" šķēršļu skriešanas posmiem, kurā iekļautas atsauces uz vēsturiskiem notikumiem un faktiem. Distancē ir gan dabīgie šķēršļi (kalni, upes, tilti, gravas un citi apvidum raksturīgie elementi), gan arī mākslīgi izveidotie šķēršļi (metāla konstrukcijas, koka sienas, sastatnes u.c.).

Lasīt vairāk...

19.VII Brīvdabas kino vakars Siguldā

  • Publicēts Kino

19.jūlijā Siguldas pils kvartāls aicina pils paviljonā apmeklēt pirmo brīvdabas kino vakaru, kura ietvaros tiks demonstrētas divas latviešu filmas. Plkst.20.00 "Motociklu vasara" (1975.gada drāma, kura epizodiski filmēta arī Siguldā) un plkst. 21.30 "Klases salidojums" (2019.gada komēdija, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē siguldietis Juris Kaukulis). Vakara noslēgumā dejas kopā ar DJ Edgaru Berci.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.