Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Ceturtdiena, 10 Oktobris 2019

24.X Mūziķu apvienības "Nepāriet" koncerts ar Imanta Kalniņa mūziku Siguldā

24. oktobrī plkst. 19.00 kultūras centrā "Siguldas devons" skanēs Jāņa Šipkēvica un mūziķu apvienības "Nepāriet" koncerts ar Imanta Kalniņa mūziku. “Nepāriet” sastāvā muzicē Jānis Šipkēvics, Matīss Čudars, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds, Kārlis Josts, Lorete Medne, Alise Joste, Evija Vēbere, Zelma Jēgere un Vladislavs Nastavševs.
Lasīt vairāk...

Jūrmalā notiks Latvijas jauniešu teātru festivāls

No 18. līdz 20. oktobrim Jūrmalā norisināsies 3. Latvijas jauniešu teātru festivāls “Rainis un Aspazija Tev”. Šāgada festivāla formāts būs meistarklases, kurās apgūto festivāla dalībnieki plašākai publikai parādīs trīs aktivitātēs – fotosesijā Bulduru pludmalē, performancē Jomas ielā un festivāla noslēguma pasākumā Jūrmalas teātrī.

Lasīt vairāk...

23.X Leļļu teātra izrāde "Pūces piens" Olainē

23.oktobrī plkst. 18.00 Olaines kultūras namā būs skatāma Rīgas leļļu teātra izrāde "Pūces piens". Rūķu vīram vārdā Ķērpītis ļoti garšo piens, bet nepatīk pūces. Viņš nolemj padzīt Pūci no piemājas meža, lai varētu Pūces ūjināšanas netraucēts baudīt pienu. Taču līdz ar Pūces pazušanu Ķērpīša govs nez kāpēc sāk dot aizvien mazāk un mazāk piena, līdz piens pazūd pavisam. Izrādās, ka dabā viss ir saistīts un Pūce ieņem savu svarīgo vietu dabas procesu ķēdē, kas ļauj augt sulīgam āboliņam...

Lasīt vairāk...

23.X Piedzīvojumu izrāde bērniem "Noslēpumu sala" Ādažos

23. oktobrī plkst. 18.00 Ādažu kultūras centrā notiks izrāde bērniem un vecākiem "Noslēpumu sala". Izrādes laikā bērni tiek ierauti aizraujošā piedzīvojumu pasaulē, kurā kopā ar izrādes varoņiem atrisina dažādus aizraujošus uzdevumus. Tā ir vēl viena iespēja uzzināt interesantus faktus – matemātikā, dabaszinībās, vēsturē, literatūrā u.c. Izrāde ir veidota tā, lai būtu interesanta gan pirmsskolas, gan sākumskolas vecuma bērniem.

Lasīt vairāk...

22.-24.X Florbola spēles Ikšķilē Spuņciemā un Baložos

  • Publicēts Sports

22.oktobrī plkst.20.45 Ikšķiles vidusskolā notiks Rīgas atklātā florbola čempionāta (RAČF) spēle – FK “Ikšķile” florbolisti sacentīsies ar “NND” komandu. 23.oktobrī Spuņciema sporta zālē citā RAČF spēlē tiksies “DTG” un “BRGD/OC Limbaži” vienības. 24.oktobrī plkst. 20.30 Spuņciemā Latvijas otrās līgas spēle FK “Jūrmala” – FK “Vārme”, bet plkst. 21.00 Baložos vietējais florbola klubs krustos nūjas ar FK “Optibet/Marvelous” florbolistiem.

Lasīt vairāk...

22., 25.X Filma "Oļegs" Daugmalē un Ķekavā

  • Publicēts Kino

22.oktobrī plkst. 19.30 Daugmales multifunkcionālajā centrā un 25.oktobrī plkst. 19.30 Doles tautas namā Ķekavā būs skatāma filma “Oļegs” (2019). Tā ir psiholoģiska drāma par jauna vīrieša cerībām uz labāku dzīvi – caur viesstrādnieka statusu un savas dzīves dziļāko bezdibeni tomēr atrodot spēku celties augšup.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.