Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Piektdiena, 01 Novembris 2019

17.-18.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Saulkrastu novadā

17.novembrī plkst. 19.00 Saulkrastu kultūras namā “Zvejniekciems” paredzēts svētku koncerts un Atzinības rakstu pasniegšanas svinīgā ceremonija. Plkst. 21.00 balle-groziņu vakars ar grupu “Pusnakts švītiņi”. 18.novembrī plkst. 20.15 Svētku laukumā latviešu rakstu zīmes veidošana no līdzi atnestām svecēm, plkst. 21.00 himna un svētku salūts.

Lasīt vairāk...

18.XI Pasākums "Izbraucam Latvijas kontūru" Ādažos

18.novembrī plkst. 11.00 “Ādaži Velo” par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai aicina izbraukt aptuveno Latvijas kontūru Ādažos ar velosipēdiem. Kontūras garums ir aptuveni 10 km, starts un finišs Līgo laukumā, Pirmās un Gaujas ielas krustojumā. “Brauksim lēni, lai visi tiek līdzi. Ieteicams MTB velosipēds. Aicinām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, jo maršrutā var būt dubļi un arī peļķes. Latvijas karoga simbolika apģērbā vai velo noformējumā radīs īpašākas sajūtas. Ķiveru lietošana ir obligāta! “

Lasīt vairāk...

17.XI Latvijas Valsts svētku sarīkojums Mālpilī

17.novembrī plkst. 18.30 Mālpils kultūras centrā notiks Latvijas Valsts svētku sarīkojums. Godinās goda un gada mālpiliešus. Svētku koncertu dāvinās ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”. No plkst. 21.00 līdz 2.00 svētku balle kopā ar Valēriju Cīruli un grupu. No plkst. 17.00 svētku kafejnīcu kultūras centrā nodrošinās Mālpils muižas restorāns.

Lasīt vairāk...

17.XI Svētku koncerts Berģos

17.novembrī plkst. 18.00 kultūras centrā “Berģi” Garkalnes novada tautas deju kolektīvi un jauktais koris dāvina savai zemei, savai tautai, savam novadam skaistu dāvanu Latvijas Republikas proklamēšanas priekšvakarā – svētku koncertu “Vilksim košu zelta jostu apkārt savu tēvu zem’”. “Izdejosim skaistākās latviešu skatuviskās tautas dejas un ar skanīgām dziesmām sveiksim mūsu Latviju svētkos! Augstu laimi Latvijai!”

Lasīt vairāk...

17.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Ropažu novadā

17. novembrī plkst. 14.00 Ropažu Evanģēliski luteriskajā baznīcā notiks Ropažu novada 2020. gada kalendāra atvēršanas svētki, savukārt plkst. 19.00 Ropažu Kultūras un izglītības centrā gaidāms svinīgs Latvijas proklamēšanas gadadienai veltīts pasākums, kurā atskatīties uz iepriekšējā gada svarīgākajiem notikumiem Ropažu novadā.

Lasīt vairāk...

17.-20.XI Vēsturiska kara drāma "Dvēseļu putenis" Siguldā, Carnikavā, Baldonē, Baložos, Piņķos, Mālpilī, Zaķumuižā un Spuņciemā

  • Publicēts Kino

17.novembrī plkst. 13.30, 17.15 un 20.00 Siguldas “Kino Lora”, 18.novembrī plkst. 15.00 Carnikavas tautas namā “Ozolaine”, no 18.līdz 24.novembrim plkst. 19.00 kino “Baldone”, 19.novembrī plkst. 19.00 Baložu pilsētas kultūras namā un Piņķos, 20.novembrī plkst. 13.30 un 18.30 Mālpils kultūras centrā un plkst. 19.00 Zaķumuižas kultūras centrā un "Vietvalžos" Babītes novada Spuņciemā demonstrēs jauno spēlfilmu “Dvēseļu putenis”.

Lasīt vairāk...

Māris Kūlis: Mani dara bažīgu rūpes par vidi bez reālām rūpēm

Māris Kūlis ir filozofijas doktors, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta pētnieks. Viņa pētniecisko interešu lokā ir filozofija, politikas zinātnes, kā arī starpkultūru attiecības un mūsdienu islāmisms, džihādisms un terorisms. 2017. gadā izdota viņa monogrāfija “Terorisma krustugunīs. Islāma valsts” par teroristisko organizāciju “Islāma valsts”, viņš publicējis arī zinātniskus un populārzinātniskus rakstus par šo tematu. Vienlaikus Māris Kūlis ir arī publikāciju par šobrīd aktuālo zaļā dzīvesveida tēmu autors, tāpēc sarunā ar viņu ne tikai par nesenajiem notikumiem Sīrijā, bet arī par patērētāju sabiedrību un vides aizsardzību.

Lasīt vairāk...

Otrā līmeņa pensijas no 1.janvāra būs mantojamas, vairumam uzkrājumi joprojām ir zem 5000 eiro

Lielākajai daļa jeb 79% iedzīvotāju uzkrājumi otrā līmeņa pensiju fondā ir zem 5000 eiro, šodien paziņoja kampaņas "Kam Pensiju?" atklāšanā, kurā tika atgādināts, ka ar 2020.gada 1.janvāri būs iespējams mantot otrā līmeņa pensijas, informēja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) direktore Inese Šmitiņa.

Lasīt vairāk...

16.XI Svētku koncerts Līgo parkā

16.novembrī plkst. 18.00 Līgo parka estrādē Stopiņu novadā paredzēts Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts svinīgais koncerts, muzicēs grupa “Tautumeitas”. Pasākuma noslēgumā svētku uguņošana.

Lasīt vairāk...

16.–17.XI Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Krimuldas novadā

16.novembrī plkst. 18.00  Krimuldas tautas namā notiks Valsts svētku sarīkojums. Pirmajā daļā paredzēts godināt Krimuldas novada apbalvojuma saņēmējus ar tautas nama amatierkolektīvu sagatavotiem sveicieniem. 2.daļā – koncertprogramma “Dziesmu dances”. Piedalās Latvijas Nacionāla teātra aktrise Zane Jančevska (balss), Dārta Drava (vijole), Mikus Timofejevs (kokle) un Marita Karpa (akordeons). Plkst. 21.00 svētku balle kopā ar grupu “Pipari”.

Lasīt vairāk...

Pasīvo ēku atvērto durvju dienās būs iespēja iepazīties ar augsti energoefektīvajām ēkām Pierīgā

No 8. līdz 10. novembrim norisināsies Viedās pilsētas klastera un biedrības "Passive House Latvija" organizētās tradicionālās Pasīvo ēku atvērto durvju dienas. Šogad trīs dienu laikā būs iespējams viesoties 12 objektos Rīgā, Ikšķilē, Ādažos, Mārupē, Ungurpilī, Babītē, Jūrmalā, Siguldā un Līgatnē - gan pasīvajās ēkās, gan arī augsti energoefektīvās ēkās ar pasīvās ēkas elementiem.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.