Menu
 

Objekti filtrēti pēc datums: Otrdiena, 05 Novembris 2019

Pie Vangažiem aizturēts maluzvejnieks ar elektroierīci zvejai un četru lašveidīgu zivju lomu

5. novembrī reida laikā Valsts vides dienesta (VVD) inspektori Straujupītē pie Vangažiem aizturēja un nodeva policijas darbiniekiem maluzvejnieku, kas nelikumīgai zvejai izmantoja elektroierīci un jau bija ieguvis četru lašveidīgu zivju lomu, aģentūru LETA informēja dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča.

Lasīt vairāk...

Jaunkaledonijā 2020. gada 6. septembrī notiks vēl viens neatkarības referendums

Francijas Klusā okeāna teritorijā Jaunkaledonijā 2020. gada 6. septembrī notiks vēl viens neatkarības referendums, otrdien paziņojis Francijas premjerministrs Eduārs Filips. Vēlētāji referendumā 2018. gada novembrī ar 57% pret 43% nobalsoja par palikšanu Francijas sastāvā, taču neatkarības atbalstītāju skaits bija daudz lielāks, nekā tika gaidīts.

Lasīt vairāk...

Valdība lemj šā gada budžetā pārdalīt 1,3 miljonus eiro pasākumiem kultūras nozarē

Ministru kabinets 5. novembrī lēma par apropriācijas pārdali – finansējuma pārdali starp ministrijām u.c. centrālajām valsts iestādēm –, lai būtu iespējams veikt profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" profesionālās kultūrizglītības ēkas Alejas ielā 18/20, Liepājā, 1. kārtas būvdarbus, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM), Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM), Rakstniecības un mūzikas muzeja (RMM) un Rīgas Kino muzeja (RKM) krājuma daļas pārcelšanu uz jaunuzcelto Muzeju krātuvi Rīgā, Pulka ielā 8, kā arī organizēt starptautisku romu kultūras festivālu "Roma World 2019". Par minētā finansējuma pārdali lēmums vēl jāpieņem arī Saeimai.

Lasīt vairāk...

Siguldas Restorānu nedēļā varēs baudīt rudenīgus ēdienus

Šogad Siguldas Restorānu nedēļai izstrādāts jauns koncepts – “Piešķir krāsas rudenim”, kurā septiņu restorānu šefpavāri un ēdienu virtuozi apspēlēs rudens krāšņumu un krāsainību caur gastronomisku piedzīvojumu. Restorānu nedēļas piedāvājums būs spēkā valsts svētku nedēļas laikā – no 11. līdz 18. novembrim. 

Lasīt vairāk...

21.-23.XI Vēsturiska kara drāma "Dvēseļu putenis" Ikšķilē, Inčukalnā, Vangažos, Salaspilī, Katlakalnā, Tīnūžos un Lēdurgā

  • Publicēts Kino

21.novembrī plkst. 19.00 Ikšķiles tautas namā, 22.novembrī plkst. 18.30 Inčukalna tautas namā, 19.00 Vangažu kultūras namā un Salaspils kultūras namā “Rīgava”, plkst. 19.30 Katlakalna tautas namā, kā arī 23. novembrī plkst. 14.00 Tīnūžu tautas namā un 19.00 Lēdurgas kultūras namā demonstrēs jauno spēlfilmu “Dvēseļu putenis”.

Lasīt vairāk...

20.XI Japāņu režisora Hirokadzu Koreedas filma "Zaglēni" Siguldā

  • Publicēts Kino

20.novembrī plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” interesenti aicināti noskatīties japāņu režisora Hirokadzu Koreeda filmu “Zaglēni” (2018). Filma stāsta par kādu trūcīgu, bet saticīgu ģimeni, kas pieņem Tokijas bargajā salā atrastu meitenīti. Viņu dienas aizrit laimīgi, līdz notiek negadījums un cits pēc cita atklājas daudz noslēpumu. Izrādās, ka ciešās saites, kas saista tuviniekus, sabiedrības acīs ir vien noziegums...

Lasīt vairāk...

20.XI Seminārs "Vai vēzi var izārstēt?" Ādažos

20.novembrī plkst. 18.00 Ādažu novada domē, Vēstures un mākslas galerijā paredzēts seminārs "Vai vēzi var izārstēt?". Piedalīsies RSU Onkoloģijas institūta Pārmantotā vēža pētniecības nodaļas pētniece Signe Subatniece, Latvijas Onkoloģijas centra Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājs Vilnis Sosārs un fonda “Movember Latvija” valdes loceklis Helmuts Bēķis.

Lasīt vairāk...

20.-21.XI Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu koncerti Vangažos un Inčukalnā

20.novembrī plkst. 18.00 Vangažu vidusskolas mazajā zālē un 21.novembrī plkst.10.40 Inčukalna pamatskolas zālē notiks valsts svētkiem veltīts pasākums, kurā piedalīsies Inčukalna pirmsskolas un Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas audzēkņi. Valsts svētkiem veltīto pasākumu aicināti apmeklēt visi interesenti.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.